Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ohannes

Tüm dost olanlara; Özlemini çektiğimiz, dostluk ve kardeşliğin yeniden doğduğu, sevgilerin yeniden birleştiği, sosyal adalet ve eşitliğin gölgesinde övünebilecek yarınlar yaratabileceğimiz, mutlu, umutlu, sevgi, saygı, sabır, başarı ve şans dolu nice yıllara diyerek 2015 yılının hepimize huzur, barış ve güzellikler getirmesini diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum….

28 Aralık 2014 22:43
Ohannes

Sevgili yazarım Doğan DURGUN, Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlar, sağlık, esenlik, mutluluk ve işlerinizde başarılar dilerim. Sevgi ve dostlukla...

31 Aralık 2012 20:28
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

02 Ocak 2012 11:17
Ahmet YILMAZ

Doğan bey, Bayramın huzur ve mutluluğuna gölge düşürecek olaylarla sarsıldık bu bayrama girerken yine... Ama hayat devam ediyor... Bir musibet bin nasihattan evlâdır demiş atalarımız... Yaşadığımız olaylar, umarım böyle bir hayra vesile olur. Selam ve sygılarımla sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum.

08 Kasım 2011 14:47
Ohannes

Sevgili kardeşim, yazarım Doğan DURGUN, Yaşamın kaynağı Sevgi ise, sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! bayramlarda ve her gün dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice MUTLU BAYRAMLAR DİLERİM. Selam ve sevgiler. Saygılarımla.

05 Kasım 2011 21:35
Ohannes

Sevgili ve değerli ağabeyim Doğan Durgun, Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! bayramlarda ve her gün dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice MUTLU BAYRAMLAR DİLERİM... Sevgilerimle... Sağlık ve mutluluk dileklerimle...

09 Eylül 2010 00:06
Bedreddin Mustafa Günyeli

CHP ye faşist demek haksızlık adlı yazınızda bazı ufak hatalar gördüm. CHF nin kuruluş tarihinden 3.5 ay sonra izmir iktisat kongresi tarihini vermişsiniz fakat izmir iktisat kongresi şubatta toplandı. Chf nin kuruluşu eylülde. Siz üçbuçuk ay demişsiniz yalnız arada 5 ay oynamaktadır. Konu içerisinde esat bozkurtun sözü birçok sitede milliyet olarak geçmektedir. Ama milliyetin kuruluş yılı zaten 1950. Bu söz 1930 de söyulenmiş. Yani sizin bu söz ile ilgili savınız daha kuvvetli. İzninizle o paragrafı bir sitede paylaştım. Çünki, esat bozkurt böyle bir şşey söylemedi tarihiniz bile yanlış diyerekten bu olayı yalanlamak istemişlerdi. Bu sözü cumhuriyet gazetesinden yayınkandığını yazmış olduğunuz paragrafı bir sitede paylaştım. Çokta işime yaradı teşekkür ederim...

07 Haziran 2010 22:03
CEVAP

notların için teşekkür. yayınlamanızda sakınca yok. sevgi ve dostça kalın

08 Haziran 2010 13:11
Ahmet YILMAZ

Normal günlerimizi “bayram”a döndürme gayreti içinde olmamız gerektiği halde, biz 3-5 günlük bayramlarımızı bile ağız tadıyla kutlayamıyoruz. Her türlü imkânlara ve şartlara sahip cennet vatanımızda, sanki bilerek veya bilmeyerek hayatı kendimize zehir etmeye, cehennem ıstırabı çekmeye bayılıyoruz. İnsan olmanın meziyetiyle aklımızın mantığımızın gösterdiği aydınlık yolda, sorumluluklarının ve görevlerinin bilinciyle hareket eden şuurlu vatandaş olarak daha güzel günlerde bayramlar yaşama azmi ve heyecanıyla dolmanızı arzusuyla, bayramınızı kutluyor, güzellikler diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

28 Kasım 2009 00:02
Ohannes

Sevgili kardeşim Doğan DURGUN, Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! bayramlarda ve her gün dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice MUTLU KURBAN BAYRAMLARI DİLERİM!.. Sevgilerimle..

26 Kasım 2009 20:15
Aynur AKKAYA

Doğan , burada da yazmaya devam etmelisin, şiirlerinle, denemelererin ve anılarınla, çok şey anlatacaktır ....Selamlar, sevgiler

25 Kasım 2009 20:30
Toplam blog
: 67
Toplam yorum
: 533
Toplam mesaj
: 128
Ort. okunma sayısı
: 1635
Kayıt tarihi
: 11.08.07
 
 

Adıyaman'da doğdu. ilk ve ortaöğrenimimi yatılı bölge okullarında okudu. İzmir 9 Eylül İktisat Fa..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    Pazar günleri Özgür Gündem Gazetesinde yazılarımı okuyabilir ve eleştirilerinizi iletebilirsiniz.