Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Her kesimi anlama ve kabullenme bilincimle; her kişinin asgari yaşam şartlarına sahip olabildiği, sosyal temeli olan, her tarzın sosyal ve siyasi tercihini ifade edebileceği yaşayabileceği hukuka ve olgunluğa sahip, tüm kültürlerin dillerini koruyabileceği, her düzeyde ve her inançta her kişinin insanca yaşayabileceği, 'So..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Kronik Bir Yoksul: Orhan Kemal

Bir yoksulun yazma sevdası onun üzerinden (hanımın çiftliği gibi) rantlar doğuracağını hayal bile etmemiştir. Selamlar

18 Ekim 2018 07:36
Bozulmamış Gönüllerin Sevgilileri ve Sevenleri Çok Olur

Sn. Burakgazi yazmayı düşündüğüm güncel konuyu farklı açıdan irdelemişsiniz. 1-Kraliyette bir diktatörlük rejimidir. Hatta ötesi AİLE diktatörlüğüdür. 2-Cemal KAŞIKÇI konsoloslukluğa diri girmiş se sonrası Suudi problemidir, onlar hesap vermelidir veya kendi aralarında hesaplaşmalıdırlar. KRALİYET (diktatör) DEVLETİN bu tür icraatları biliniyor ve daha önce hesap sorulmamış aslında bu konuyu çok önemseyen Türkiye'nin faili meçhullerinin hesabını kimden soracak onu konuşan maalesef yok. selamlar.

18 Ekim 2018 06:51
Sesimizi Duyan Var mı?

Sibel hanım merhaba, her canlı doğasını yaşayarak mutlu olur düşüncesindeyim. Hayvan sevgisi ilgisi onların doğal yaşamı sınırlarında olmalı, bu doğrultuda hayvan bahçeden içeriye girmemeli diye düşüyorum. Selamlar.

18 Ekim 2018 06:34
 
Toplam blog
: 607
Toplam yorum
: 2012
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1088
Kayıt tarihi
: 03.12.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    Kendini tanımlayamamışsan, henüz yoksun! Kadri KANPAK