Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Her kesimi anlama ve kabullenme bilincimle; her kişinin asgari yaşam şartlarına sahip olabildiği, sosyal temeli olan, her tarzın sosyal ve siyasi tercihini ifade edebileceği yaşayabileceği hukuka ve olgunluğa sahip, tüm kültürlerin dillerini koruyabileceği, her düzeyde ve her inançta her kişinin insanca yaşayabileceği, 'So..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Önemli Olan Açlık Şekeri mi Tokluk Şekeri mi?

Merhaba, Babamın rahatsızlığı ve benim insülin direncim nedeniyle çok bilgilendiğim bu konuda yazdığınız blog önemli; açlık tokluk şekerinden önemlisi Ha1c ye ilave insülin direnci olsa gerek. Ancak kusura bakmayın yazmadan edemeyeceğim :( tıp eğitimi gerektiren konuları uzmanlarına bıraksak daha doğru olmaz mı? Yine de siz bilirsiniz. Gönül hoşluğuyla...

19 Temmuz 2018 10:55
Türkiye İslam ülkesi midir?

Deniz merhaba, 11 yıl sonra yani çok geç fark ettiğim yazınızı yorumlamadan edemedim:) yayıldığı büyük coğrafyadaki kültürleri ve inançları barındıran yaşatan Osmanlı'nın bakiyesi olan Türkiye de çok kültürlü ve çok inançlıdır ki; yadırgandığı için gizlenen inançların ve hala Türkçe bilmeyen insanların yaşadığı bir devlettir. LAİK yerine 'DEMOKRAT CUMHURİYET' kavramı daha şık olurdu ve yazamadığım bir cümle daha vardır. Selamlar.

19 Temmuz 2018 10:42
 
Toplam blog
: 606
Toplam yorum
: 2001
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1077
Kayıt tarihi
: 03.12.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    Kendini tanımlayamamışsan, henüz yoksun! Kadri KANPAK