Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Yeni dünya düzensizliğinde insan olmaya çalışan ve okuyarak ne kadar cahil olduğunu gören, olaylara eleştirel ve farklı bakan, bulmacadaki üç harflı ilgi çekici değişik kimse (TİP) benim.1988 yılında  İnşaat Mühendisliği lisans eğitimini tamamladım. 10 yıl özel sektörde mühendis olarak çalıştım. 1997 yılında Kamu kurumuna ..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Teşekkür Ederim

Sevgili Şennur hanım, bu alanda hepimizin çok sevdiği Köseli soy isimli adaşınız var, o der ki "İçtenlik yeryüzü cennetidir." samimi içten notların çok etkileyici idi, tebrikler, selamlar

16 Ekim 2017 12:47
Yetmeyecek Gözyaşlarım Beni Sevmene

Patron hizmetçi ilişkisini yazılan bir öykünün semboller üzerinden bir yazı sanatına dönüştüren dimağına sağlık sevgili Caroline, korkum ise bu yazı dizisinin bir beyaz dizi moduna dönüşmesidir. Çok seçici ifadeler var, anlam bütünlüğü bozulmadan kullanılmış, italyanca şiir ise öyküyü taçlandırmış, aşkın hatta sevginin unutturulduğu bu coğrafyada sizin gibilerin halen varlığı bizim adımıza büyük şans, sevgi ile hoşça kalın.

15 Ekim 2017 09:15
Neden

Nahide hocam felsefe soru sormakla başlar, hayatın anlamını çözmenin ilk kuralı neden sorusuna yanıt arayıp bulabilmektir, elinize, dimağınıza sağlık, selamlar, sevgiler.

15 Ekim 2017 09:04
 
Toplam blog
: 709
Toplam yorum
: 2992
Toplam mesaj
: 77
Ort. okunma sayısı
: 2116
Kayıt tarihi
: 06.06.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster