Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Yeni dünya düzensizliğinde insan olmaya çalışan ve okuyarak ne kadar cahil olduğunu gören, olaylara eleştirel ve farklı bakan, bulmacadaki üç harflı ilgi çekici değişik kimse (TİP) benim.1988 yılında  İnşaat Mühendisliği lisans eğitimini tamamladım. 10 yıl özel sektörde mühendis olarak çalıştım. 1997 yılında Kamu kurumuna ..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Uşaklık İdeolojisi Başlıklı Blogu Okudunuz mu?

Ben de özellikle bu alanda çok nitelikli yazılar okuduğumu ifade etmeliyim özellikle size ait siyasal ve ekonomik içerikli yazılar beni hem doyuruyor ve öğretiyor doğrusu beni onore ve taltif eden yazınız karşısında biraz utandım ve bir o kadar da mutlu oldum. İnanın sizi gibi insanların varlığı mutluluğumu ve varlığımı besliyor hep var olsun insan olanlar, uşaklık etmeyenler ve uşaklık ideolojisine uzak duranlar. Erdemli insanların nezdinde size teşekkürlerimi içtenliğimle sunuyorum. sağ olun, var olun. Bu yazıyı da Yücel Evren dostun yorumu sayesinde öğrendim, sağlıcakla dostlukla kalın.

24 Eylül 2018 20:51
Yazar Olmak

Sevgili Gizem, şimdiye kadar biriktirdiğin, kalemine yansıyacak dop dolu içeriğinle hoş geldin, sefalar getirdin, sevgi ile.

20 Eylül 2018 08:40
Bahşiş

Rüşvette tam buna benzer bir kavramdır siz rüşvet verene fazlasıyla bir kazanç temin etmezseniz o da size rüşvet vermez tabii, sosyolojik olarak iyi hizmet mutluluğa katkı sunmak bahşiş verilmesini tetikleyebilir. Dimağınıza sağlık Kenan kardeş, selamlar

20 Eylül 2018 08:35
 
Toplam blog
: 805
Toplam yorum
: 3488
Toplam mesaj
: 85
Ort. okunma sayısı
: 2297
Kayıt tarihi
: 06.06.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster