Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Yeni dünya düzensizliğinde insan olmaya çalışan ve okuyarak ne kadar cahil olduğunu gören, olaylara eleştirel ve farklı bakan, bulmacadaki üç harflı ilgi çekici değişik kimse (TİP) benim.1988 yılında  İnşaat Mühendisliği lisans eğitimini tamamladım. 10 yıl özel sektörde mühendis olarak çalıştım. 1997 yılında Kamu kurumuna ..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
İnançların Üst Akıl Oluşumunda Katkısı Var mıdır?

İsmail bey bir üst akılı ancak başka bir üst akılla yenebilirsiniz ama bunun inançla ve o inancın yerleşik propagandası ile gerçekleştiremezsiniz kanımca, nesnel koşulları oluşturmadan bir sonuç elde edemezseniz hele ki sadece inançla bir arpa boyu yol bile alamazsanız. Üniversitede çelik dersi hocamız siz köylü çocukları olduğunuz için çamur ve toprakla oynamışsınız lego bilmeyen algınız kesitlerin arkalarını görmenizi engelliyor demişti adam haklı imiş, biz önümüze konulana inanırız ve arka planı görmeyiz hele üst akıl geliştirme konusu, projeksiyoner bakma işi bize çok uzaktır. Bu konu nitelikli eğitim işidir. Emeğinize sağlık, selamlar.

20 Kasım 2017 15:03
Emperyalizm Tarihi de Yok Ediyor

Hüseyin bey, emperyalizm, sol terminolojinin savunma mekanizması olarak eleştirilir liberal çevrelerde, ama tarihin, doğanın ve insanlığın yok ediliş gerçeğini nasıl açıklayabilir ki, emeğinize, dimağınıza sağlık selamlar.

20 Kasım 2017 09:28
Tanem Sivar'ın Köpeklerini Zehirleyerek Öldüren Kişi

Hayvanların hukukumuzda can değil mal olarak görülme garabeti bitmeden bu trajediler devam edecektir, emeğinize sağlık, selamlar.

20 Kasım 2017 09:06
 
Toplam blog
: 730
Toplam yorum
: 3075
Toplam mesaj
: 79
Ort. okunma sayısı
: 2131
Kayıt tarihi
: 06.06.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster