Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Evli  İki çocuk annesi ve emekliyim .

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Kerime Nadir: Aşk Romanlarının Unutulan Yazarına Aşk Olsun

Merhaba ..Kerime NADİR.çok kimsenin okududğu, nedense okuymadığını ima ettiği lise yıllarında hocalarımızın okumamız için önerdiği kitapların..yazarların arasında ismi olmayan herşeye rağmen çok okunan bir yazar.Bence Kerime Nadir Sevginin aşkın saf temiz kalması gerektiğini ,iyilerin her şeye rağmen mutlu sona ulaştığı ,bir zamanların İstanbul konaklarını bu konaklardakı iyi insanların yanında kötülerin de yaşadığını.anlattı. Samimi..sade..yalın anlatımı herkesin okuduğu güzel hikayeler. ve mutlu öykülerle mutlu olan bir nesil geldi geçti.Kerime Nadir..hatıralarımızın romantik hanımefendisi...Sevgiler...selamlar.

07 Kasım 2018 17:50
Başparmak Nesli

Sevgili Nur hanım yazılarınız okumaya devam edeceğim. Ben size yorum yazmıştım bilgisayrda bir problem oldu .ulaştımı bilemiyorum.Güzellikleri paylaşmak güzel .Öğretmen olarak bir anne bir kadın olarak gözlemleyip yazıya dökmeniz çok önemli Yazınız gerçeklere ışık tutmuş.yazılarınzı okumaya devam edeceğim Sevgi ve selamlar

27 Ekim 2018 07:11
Bir çocuk düşünde "bakkal amca"

Nur hanım aynıkuşağın insanlarıyız. bizler bir çok şeyi güzellikleri arkamızda bırakmanın hüznünü yaşıyoruz. Tüketim toplumu olduk AVM ler, TV ler sosyal medya bizleri yeni bir anlayışa itti.al. daha çok al. bunun için çalış.çok çalış harca tüket .elde edemiyeceğin şey olmamalı.herşeyi tüketiyoruz farkında olmadan.sevgiyle kalın.

27 Ekim 2018 01:36
 
Toplam blog
: 36
Toplam yorum
: 230
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 375
Kayıt tarihi
: 13.03.13
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    Hayat zordur, hayat güzeldir