Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

13 Haziran '09

 
Kategori
Gezi - Tatil
Okunma Sayısı
1184
 

Lütfedersiniz izninizi istiyorum.

Sevgili okuyucularım.

Uzun zamandır sizlerle tanışıyoruz. 2,5 yıl kadar oldu Milliyet Blog çatısı altında yazmam ve bu ana kadar 460 kadar blog oldu. Beni okuduğunuz için teşekkürler.

Bu veda yazısı değil. Kısa bir süreliğine sizlerden izin istiyorum. Geçen yıllarda olduğu gibi Haziran aylarında tatile çıkmaktayım. Malum yaz geldi ve bunu en iyi bir şekilde değerlendirmek gerekir. Didim Mavi Şehir’de küçükte olsun yazlık bir evimiz var. Çocuklarda gitmek ve dinlenmek istiyorlar. Haklılarda bütün sene boyunca ders çalıştılar ve yoruldular. Şahsen eşim ve ben bu sene gitme taraftarı değildik. Özelikle çocuklarımın babaanneleri ve dedeleri torunlarını yanlarında görmek istedikleri için ve Defne'ninde tüm istekleri doğrultusunda okulların kapanmasıyla birlikte soluğu Didim’de alacağız.

Yine yazmak istesem de Laptop’um olmadığından yine uzun bir zaman Internet’ten uzak kalacağımdan dolayı sizlerin affınıza sığınıyorum. Tatil dönüşü yine değişik konularda bloglar yazmak üzere şimdilik aryanızdan kısa bir süreliğine ayrılıyorum. Takriben Ağustos veya Eylül aylarında görüşmek üzere.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 540
Toplam yorum
: 1220
Toplam mesaj
: 179
Ort. okunma sayısı
: 3151
Kayıt tarihi
: 02.01.07
 
 

Hiç bir motorlu araca binmeyi sevemedim. Daha doğrusu sevdiremediler. Onun yerine iki tekerlekli ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster