Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1969 doğumlu. Tasarımcı, endüstriyel otomasyon sistemleri için yazılım geliştiriyor. Yüksek öğrenimine; İTÜ Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesinde başladı. Aynı dönemde Fotoğraf eğitimi de aldı. CIE'de Industrial Automation ve Broadcasting Engineering eğitimi aldı. Birçok işletmeye endüstriyel amaçlı otomasyon projeleri hazır..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Futbolda milyar dolarlık rant ve şike operasyonu

Sorunları olan toplumların, mevcut sorunların etkilerine fark etmesini engelleyen, alkol yada uyuşturucu gibi bir SOSYAL ANESTEZİ aracıdır! Tamamen siyasi amaçlar ile istismar edilir. Sonuçta bir oyun diye başlayan FITBOL, -ne yazık ki- bazılarının tek dünyası oluverir.

04 Temmuz 2011 14:40
Elektrikli ve elektronik ürünler ile atıkları

Bir de elektronik cihazların en tehlikeli kısmının yani devreler ve tüplerdeki elektromekaniik aksamların GERİDÖNÜLEMEZtasarımlar olduğunu... Geri dönüşüm işlemi yapılmadan önce cihazın parçalarının içinden bu özellikteki yerlerin PEŞİNEN SÖKÜLMESİ gerektiğini anlatabilsek! Elektronik eşyaların geri dönüşümü ne güzel (kolay) olurdu... Eline sağlık. Saygılarımla.

25 Nisan 2011 22:44
1950'den beri ulusal irade adına yapılan anlaşma ve satışlar yok hükmündedir

Popüler görüntüler ve başlıklar arasına (yada arkasına) okunması gereken, gerektiğine inandığımız saptamaları paragraf paragraf ekleyeceğiz... Olacak acılı-turşulu arabesk, hem de en klasiğinden :))

08 Kasım 2010 16:13
 
Toplam blog
: 370
Toplam yorum
: 214
Toplam mesaj
: 33
Ort. okunma sayısı
: 1082
Kayıt tarihi
: 10.07.08
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 

 
 
     
     
     
    Aaa, MB'de, üçyüzüncü yazıyı da yazmışım! 300ncü yazı hazırdı! Artık adı: 301 olacak. N'apalım :))