Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

25 Mayıs '13

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
190
 

Sayfalarınız toplam 600009 kez görüntülenmiştir

Sayfalarınız toplam 600009 kez görüntülenmiştir
 

Milliyet Blog


Öncelikle daha yeni yazdığım bu kategoride tekrar sizleri rahatsız ettiğim için özür dilerim. Bu yazıda hem sitem var hem de teşekkür.

Öncelikle sitemimi izah edeyim. Dün Gaziantep’te Blog Yazarları Toplantısı Yapalım mı? dedim ama açıkçası pek dikkate alan olmadı. Benden sonra sitenin başka bir yazarı New York buluşması demiş herkes ilgi göstermiş. Demek ki New York’ta Gaziantep’ten daha fazla Milliyet Blog yazarı varmış!

Her neyse gelelim teşekküre. An itibariyle 600 binden fazla ziyaretçiyi sayfama çekerek bir yüz binliği daha devirmiş bulunmaktayım. Halen bu mesleğin eğitimini gören birisi için 600 bin rakamı önemli bir rakam olsa gerek. Bunun yanında okunma sayısı 380 bine ağır adımlarla ilerlerken en çok okunan yazımda 50 bine merdiven dayadı.

Günde en aşağı 500 kişi tarafından okunup bin kişi tarafından ziyaret ediliyorum. Umarım misafirlerim sayfamdan hoşnut ya da mutsuz ayrılıyordur. Hoşnut ya da mutsuz diyorum çünkü hiçbir duygu hissetmeden ayrılması en kötüsü. Yazınız okuru hiç ırgalamamış yani etkilememiş demektir. Allah tüm yazarları bundan korusun.

Her neyse şimdi okur - yazar ilişkisinden bu haftanın benim adıma ikinci önemli olayına gelelim. 5 yıllık Milliyet Blog kariyerimde yazım ilk defa editörden öneriler bölümünde yayınlandı. Aslında sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Çünkü koskoca 5 yıl olmuş, 300’ü aşkın blog yazmışım abi insan bir tane mi önerilecek blog yazar!

Her neyse hiç yoktan iyi deyip bir fukara tesellisiyle yazımı sonlandırıyorum.

Hoşça kalın 

Abbas Oğuz bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Tablo çok güzel başarılarınızın , özellikle isteklerinizin katlanarak çoğalmasını diliyorum. Saygılar.

Sündüs Akkaya 
 25.05.2013 19:43
 

Siz ciddi ve samimi bir yazarsınız onlar ise laylaylomcu takımı, aradaki terslik, yani "olmaması gereken!" durum buradan kaynaklanıyor. Onun için sıkmayın canınızı, yoksa birşeylerin doğru olabilmesi ve makbuliyet açısından, erdemler açısından veya manevi planda asıl anlamı, değeri, ederi olan bakımından bir tane Gaziantep 10 NY'u cebinden çıkarır. Ve keza diğer konu da yine aynen bu artık zamanımızda ne yazıktırki doğruların yerini yanlışların alması, ayakların baş başların ayak olması gibi şu lanet postmodernist tersliğin sonucudur. Ama "doğru" herzaman doğrudur ve gerçek değerler herzaman için değerinden hiçbirşey de kaybetmezler, hep geçerlidirler.. O yüzden gönlünüzü ferah tutunuz, gerçekten neyin değerli ve anlamlı olduğunun bilincinde olanlar, gerçekten değerli ve doğru olan şeylerin kıymetini de bilirler, gönülden ve yürekten destekleri de hep sizinle, yani iyi niyeti, erdemleri, adalet ve hak bilincini, doğrulukları kendinde muhafaza edebilenlerledir. Selamlar, sevgiler...

Filiz Alev 
 25.05.2013 14:02
Cevap :
Desteğiniz için memnun oldum, teşekkürler..  25.05.2013 14:53
 

Gaziantepte Blog Yazarları Toplantısı Yapalım önerinize ilginin azlığına tepkinize katılıyorum,sayın Öztürk...İkincisi yazınızın ilk defa editörler bölümünde yayınlanması ise gerçekten şaşkınlık verici.Yazıların,önem ve değer,ağırlığına göre bir yayın sistemi içinde yürütülmesi gerekir,ama yok hiç de öyle değil ne yazık ki...Ben çok iyi ve dikkatlice izliyorum.İnanır mısınız,bazan,kimsenin alınmasını istemiyorum,ama üç-beş dizelik şiir adı altında onlarca dakika en güzel yerlerde yansıtılıyor.bu çok ayıp birşey,kafa kol ilişkileri ön planda mı tutuluyor acaba diye düşündürüyor insanı..Buna bir çözüm bulunması lâzım.Böyle birşey olamaz.Yazık ve çok ayıp...Sağlıcakla kalınız.Sizi destekliyorum.

Abbas Oğuz 
 25.05.2013 13:46
Cevap :
Hocam şiirlerime ve yazılarıma yaptığınız tüm yorumlardan dolayı size teşekkür ediyorum, iyi dilekleriniz beni ziyadesiyle mutlu etti.  25.05.2013 14:53
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 352
Toplam yorum
: 624
Toplam mesaj
: 33
Ort. okunma sayısı
: 3038
Kayıt tarihi
: 02.08.08
 
 

1989’da Aksaray’ın Eskil ilçesinde doğdu. İlköğretimini 2004 yılında Eskil Cumhuriyet İlköğretimi..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster