Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

23 Mayıs '21

 
Kategori
Astroloji
 

24 MAYIS HAFTASI GÖKYÜZÜ

24 mayıs & 30 mayıs haftası Gökyüzü gündemi,

Ay tutulmasının haftaya imzasını atacağı önemli bir zamana giriş yapıyoruz.

Öncelikle hepimiz için güzel bir hafta olmasını diliyorum.

Haftaya Ay akrep burcunda başlıyoruz. Tutkulu, şüpheli, kriz ortamlarına çekilebileceğimiz bir enerji bizleri bekliyor. Borç,alacak, banka kredileri gibi finansal konularla uğraşmak durumunda kalabiliriz.

26 Mayıs’da  Yay burcunda oluşacak Ay tutulması, haftaya ve önümüzdeki 6 aylık sürece damgasını vuracak. Güney Ay Düğümü yönlü bir tutulma olacağı için geçmişten bir takım olayları karşımıza getirebilir, karmik enerjisinin yüksek olduğu bir ay tutulmasından bahsedebiliriz.

27 Mayıs’da  Merkür ve Venüs’ün, Neptün ile yapacağı kare açı; ilişkilerde zorlanmalar, yanılgılar getirebilir. Hızlı karar almaktan uzak durmanızı öneririm. Merkür retro harekete geçmek için durağın konumda ve Neptün karesi ile birlikte yalan haber ve yanıgılara açık hale geliyoruz. Dikkatli olmakta fayda var.

29 Mayıs’da Merkür retro harekete geçecek ve 24 Haziran’a kadar devam edecek. Yöneticisi olduğu ikizler burcunda ; iletşim, yolculuklar, teknolojik aletlerin bozulması gibi konularda sorunlar verebilir. Yeni bir başlangıç yapmak yerine var olan işlerimizi derleyip toparlamak  daha doğru olacaktır.

 
Toplam blog
: 21
: 389
Kayıt tarihi
: 23.10.20
 
 

Astrolojik danışmanlıklar ve eğitimler vermekteyim. Edindiğim deneyimlerden, Astrolojinin muazzam..