Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

18 Eylül '22

 
Kategori
Astroloji
 

26 - 02 Ekim 2022 Astroloji

26 - 02 Ekim 2022 Haftalık Burç Astroloji: 26 Eylül Jüpiter Dikkat! 30 Eylül AY Süper!
 
26 Eylül Tr Jüpiter -2 katsayısında olup Natal Güneş ve Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık olanları olumsuz Natal Marsı Boğa, Aslan, Akrep, Kova olanlara ise çeşitli fırsatlar sunabilir. Zaten hafta boyu Natal Marsı Boğa, Aslan, Akrep, Kova olanlar Tr Güneş, Merkür, Venüs, Jüpiter ve Neptünden son derece güzel fırsatlar elde edebilirler. Herkes kötü etki alırken Natal Marsı Boğa, Aslan, Akrep, Kova olanlar olumsuzlukları fırsata çevirebilirler. 
 
26 Eylülde Tr Jüpiterin -2 katsayısında olması yüzünden Yay burçlarının ve Natal gezegenleri Yay olanların katsayıları düşebilir. Özellikle Natal Güneşi Yay olanların keyfi kaçabilir. Natal Marsı Yay olanlar da her zamankinden daha abartılı, fanatik, sorumsuz ve kaba davranabilirler. 
 
Hafta boyu Başak ve Balık burcuna denk gelen evimiz en düşük katsayıya sahip olurken Akrep burcuna denk gelen evimiz en yüksek katsayıya sahip olacaktır. Örneğin Yükselen burcu Aslan olan birinin 2.evi Başak, 8.evi Balık, 4.evi Akrep olduğundan yükselen Aslanların 26 Eylül haftasında mal-mülk, para, ortak paralar, kira gelirleri, vergi, sigorta, banka kredileri gibi konularda dikkatli olmaları gerekebilir. Yükselen Aslanlar Ev, aile, anne, annelik, gayrimenkul gibi konularda ise olumlu fırsatlar elde edebilirler. Yada Yükselen Aslanların ellerine geçen paralar olduğu gibi ev ve aileye gidebilir.
 
Şimdiye kadar Başak ve Balık burcu evimiz olumlu etkiler alıyordu ancak şimdiden sonra özellikle 30 Ekim - 05 Kasım tarihlerinde Başak ve Balık burcu evlerimiz olumsuz etkiler alabilir.
 
26 Eylül haftasında Neptünden ötürü bulanık olaylar, aldanma ve aldatılmalar, zehirlenmeler, suikast planları, bazı şirketlerde iflas başlangıçları, Merkürden ötürü casusluk ve hacker olayları, sahtekarlıklar, Venüsden ötürü diplomatik konularda iki yüzlülük, evlilik ve ortaklıklarda bozulmalar, Güneşden ötürü yangın ve patlamalar, kazalar Jüpiterden ötürü hukuki sürtüşmeler, terör saldırıları olabilir.
 
26 Eylülde Koç burcunda -2 katsayısındaki Tr Jüpiter askeri çatışmalara, fanatik grupların saldırılarına da işaret edebilir. Jüpiterden olumsuz etki alanların terör saldırılarına dikkat etmeleri gerekebilir.
 
27 Eylül ve 02 Ekim haftanın en düşük katsayılı günleri olup Tr Güneş, Merkür, Venüs, Jüpiter, Neptüne çok dikkat etmek gerekebilir. Bilhassa 27 Eylülde depremlere ve olumsuz hava şartları ile kazalarına dikkat etmek gerekebilir. 28 Eylülde de olumsuz hava şartları ve kazaları görülebilir.
 
30 Eylül Tr AY (+5) Süper!
 
30 Eylül Tr Ay Yay burcunda +5 katsayısında olup bütün burçları ama bilhassa Natal Marsı Aslan, Başak, Kova, Balık olanları son derece olumlu etkileyebilir. 
 
27 Eylül ve 02 Ekimde Astro Carto Grafide adı geçen bölgelerde zayıf fay hatlarında şiddetli depremlere, volkanik aktivitelere, yangın ve patlamalara, terör ve şiddet olaylarına dikkat etmek gerekebilir. 
 
26 Eylül Haftası boyunca Başak, Balık burcuna denk gelen evimiz en düşük katsayıya sahip olurken Akrep burcuna denk gelen evimiz en yüksek katsayıya sahip olacaktır.
 
Dip Not: Natal Gezegenlerin Katsayıları ile Astrolojik Evlerin Katsayıları karıştırılmamalıdır. Natal Gezegenler Kendi Davranışlarımızı sembolize ederken Astrolojik Evler Başımıza Gelecek Olasılıkları sembolize eder.
 
Yükselen Koç ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
(26 Eylül 1.ev Jüpiter Dikkat, 27 Eylül ve 02 Ekim 7.ev Güneş, 6.ev Merkür, Venüs, 12.ev Neptün Dikkat, 30 Eylül 9.ev Ay Süper)
 
Yükselen Boğa ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
(26 Eylül 12.ev Jüpiter Dikkat, 27 Eylül ve 02 Ekim 6.ev Güneş, 5.ev Merkür, Venüs, 11.ev Neptün Dikkat, 30 Eylül 8.ev Ay Süper)
 
Yükselen İkizler ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
(26 Eylül 11.ev Jüpiter Dikkat, 27 Eylül ve 02 Ekim 5.ev Güneş, 4.ev Merkür, Venüs, 10.ev Neptün Dikkat, 30 Eylül 7.ev Ay Süper)
 
Yükselen Yengeç ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
(26 Eylül 10.ev Jüpiter Dikkat, 27 Eylül ve 02 Ekim 4.ev Güneş, 3.ev Merkür, Venüs, 9.ev Neptün Dikkat, 30 Eylül 6.ev Ay Süper)
 
Yükselen Aslan ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
(26 Eylül 9.ev Jüpiter Dikkat, 27 Eylül ve 02 Ekim 3.ev Güneş, 2.ev Merkür, Venüs, 8.ev Neptün Dikkat, 30 Eylül 5.ev Ay Süper)
 
Yükselen Başak ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
(26 Eylül 8.ev Jüpiter Dikkat, 27 Eylül ve 02 Ekim 2.ev Güneş, 1.ev Merkür, Venüs, 7.ev Neptün Dikkat, 30 Eylül 4.ev Ay Süper)
 
Yükselen Terazi ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
(26 Eylül 7.ev Jüpiter Dikkat, 27 Eylül ve 02 Ekim 1.ev Güneş, 12.ev Merkür, Venüs, 6.ev Neptün Dikkat, 30 Eylül 3.ev Ay Süper)
 
Yükselen Akrep ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
(26 Eylül 6.ev Jüpiter Dikkat, 27 Eylül ve 02 Ekim 12.ev Güneş, 11.ev Merkür, Venüs, 5.ev Neptün Dikkat, 30 Eylül 2.ev Ay Süper)
 
Yükselen Yay ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
(26 Eylül 5.ev Jüpiter Dikkat, 27 Eylül ve 02 Ekim 11.ev Güneş, 10.ev Merkür, Venüs, 4.ev Neptün Dikkat, 30 Eylül 1.ev Ay Süper)
 
Yükselen Oğlak ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
(26 Eylül 4.ev Jüpiter Dikkat, 27 Eylül ve 02 Ekim 10.ev Güneş, 9.ev Merkür, Venüs, 3.ev Neptün Dikkat, 30 Eylül 12.ev Ay Süper)
 
Yükselen Kova ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
(26 Eylül 3.ev Jüpiter Dikkat, 27 Eylül ve 02 Ekim 9.ev Güneş, 8.ev Merkür, Venüs, 2.ev Neptün Dikkat, 30 Eylül 11.ev Ay Süper)
 
Yükselen Balık ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
(26 Eylül 2.ev Jüpiter Dikkat, 27 Eylül ve 02 Ekim 8.ev Güneş, 7.ev Merkür, Venüs, 1.ev Neptün Dikkat, 30 Eylül 10.ev Ay Süper)
 
 
Toplam blog
: 621
: 1712
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..