Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

TÜLİN SAKALLIOĞLU DEMİRSOY

http://blog.milliyet.com.tr/demirsoy

İzmir'in sıcacık insanlarla dolu olduğu güzel bir mahallesinde dünyaya gelmişim ve ne şanslıyım ki 21 yaşıma kadar da o insanların arasında yaşadım. Eğitimimi AÖF 2. sınıfta bıraktım. Durun durun sevgili okurlarım hemen kızmayın. Bunun için çok geçerli bir sebebim var. Çünkü dünyalar güzeli bir kız çocuğu sahibi oldum. Eşi..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Ne güzel şeydi konuşmak seninle

Bu arada yazılarımı okuyormusunuz. Yorumlarınız nedir merak ediyorum. Bir ustadan eleştiri almak şereftir her zaman. :)

22 Mart 2016 23:57
Ne güzel şeydi konuşmak seninle

Kah zor, kah hüzünlü, kah güzel, kah boş.. Fakat hepsi dolu dolu yaşanmış birçok gün geçti Ahmet Hocam. Yaşıyoruz işte dedik, yaşadık, geçti gitti hepsi..Siz nasılsınız, alkol ve sigara ile mücadele ne durumda. Umuyorum ki zafer bayrağını dikmişsinizdir. Muzaffer bir edayla yürüyüşlere devam ediyorsunuzdur. Konuşacak, gülüşecek, ağlaşacak, dertleşecek çok şey yaşandı. Paylaşabilmek dileğiyle.

22 Mart 2016 23:56
Ne güzel şeydi konuşmak seninle

Merhaba Ahmet Hocam, evet çok haklısınız, karşılıklı konuşmak lazım. Fakat bir de karşılıklı dinleşmek, anlaşmak, uyuşmak, ortak bir paydaya konuşarak varmak lazım. Gelin görün ki, öyle bir toplum olduk ki sadece konuşuyoruz. Ne dinlemek için nezakert, ne anlayabilmek için sabır, ne fikir beyan edebilmek için bir görüş ne de nazik bir dil'imiz var. Sadece ben'ci bir toplum olduk ve sadece kendimizi anlatıp ve yine kendimiz dinliyoruz. Konuşan fakat dinlemeyen insanlar olduk.Selam ve saygılarımla

13 Mart 2016 22:18
 
Toplam blog
: 12
: 122
Kayıt tarihi
: 08.11.12