Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

22 Aralık '06

 
Kategori
Çocuk Filmleri
 

Garfield 2 cd'si alırken dikkat

Garfield 2 cd'si alırken dikkat
 

Geçen gün oğlumla bir çocuk alışveriş mağazasında cd'lere bakarken Garfiled 2 'nin cd'sinin gelmiş olduğunu gördük ve hemen aldık. Animasyon filmlerinin çok sıkı takipçisiyizdir. Sinemaya gitmeye çalışırız çoğu zaman. Eğer gidemezsek çıkar çıkmaz cd'sini alırız. Televizyon seyretmesinden çok ne olduğunu bildiğimiz bu tarzda çocuk filmlerini izlemesini tercih ediyoruz açıkcası. O da günde sadece bir film olmak üzere. Hemen hemen tüm çocuk animasyon filmleri mevcuttur. Ben de seyretmekten büyük zevk alıyorum doğrusu. Çocuklara zarar verecek her hangi bir şey de içermiyor bu tür filmler.

Her neyse konuyu uzatmayalım. Konu Garfield 2 Cd'sinde yaşadığımız bir sorun. O gün aldığımız cd'yi evde seyredince bir baktık ki ilk cd'de ses yok. İkincisi sorunsuz. Geri götürüp sorunu anlattık, sağolsunlar değiştirdiler. Yenisini gelip izledik. Bir de ne görelim aynı sorun bunda da var. Yani anlayacağınız, Kayıtlarda bir problem olmuş. Sanırım tüm Garfiled 2 cd'lerinin ilk cd'sinde ses yok. Geri götürdük ama bu sefer başka bir cd aldık. Yetkililere bildireceklerdi.

Aklınızda bulunsun diye yazayım dedim. Almayı düşünürseniz alın ama aldığınız yere de bu konudan bahsedin. Her an geri getirebilirim diye hatırlatın ki sonra sorun yaşamayın.

Gerçi en büyük sorunu evde Garfield 2 cd'sinden yoksun olan oğlum yaşıyor. Sabırsızlıkla bozuk olmayan yeni bir cd için gün sayıyor. Diğer cd'leri ile vakit geçiriyor.

Bilginize.

 
Toplam blog
: 144
: 2928
Kayıt tarihi
: 30.10.06
 
 

İzmir Cumhuriyeti'nde yaşıyorum... Sarmaşık Sanat Atölyesi'nde ebru sanatı ile uğraşıyorum. En es..