Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Merhaba...  Üniversite mezunu Kamu İdaresinde  çalışan bir bayanım. Ankara'da iki oğlumla yaşıyorum.Ankara'da yaşamaktan da çok memnunum. Okuma yazma öğrendiğim günlerden beri şiir, anı, masal ve diğer düz yazı türlerinde birşeyler yazar dosyalarım.yazmak, vazgeçemediğim sevdam.Bazen sözler beni mecbur bırakıyor, şiir yazmadan ..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Kadınlar, psikopat kadın katillerinden kurtulmak elinizde; onlara saçınızın telini bile göstermeyin

Yazınızda paylaştığım pek çok fikir var. Aldatmaya her halukarda karşıyım. Ancak insanoğlu malum. Oluyor bu tür hatalar çokça. Burada önemli ve doğru olan sakin olmaya çalışıp, sizi aldatanı anında hayatınızdan %100 çıkarıp kendi hayat yolculuğunuza devam etmek. Genç yaşlı kadın erkek her insanın canı çok kıymetlidir. Sadece ayrılmak-boşanmak isteyen bir kadını öldürmenin izahı kabulü olamaz. Vahşettir. Saygılarımla.

19 Temmuz 2022 21:38
İstemeyerek Yapılan da Suçtur

Fiillerle oluşan zarar mağdurlar için değişmez. Bunda haklısınız ancak verilen zarar kadar sebep ve niyet te çok önemli bence. Yağmurda kayan bir araç birisine çarpıp öldürse bu feci bir kazadır malum. Bir psikopat planlı ya da anlık öfke sonucu bir insanı katlederse yine ortada bir ölüm vardır ancak bu kez kasıt vardır ve vicdanımız çok yaralanır. İstemeden, kazara verilen zararla kötü niyetle kasten verilen zararın aynı değerlendirilmemesi gerekir diye düşünürüm. Ki dinen de niyet asıldır. Saygılarımla. İyi Bayramlar....

12 Temmuz 2022 17:03
İnsanlık Aranıyor!

Duyarlı, insanlara-kanunlara saygılı, şiddeti tercih etmeyen insan olmak çok yorucu olabiliyor bazen. Maalesef.

19 Haziran 2022 22:16
 
Toplam blog
: 148
: 384
Kayıt tarihi
: 21.09.07