Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

22 Eylül '09

 
Kategori
Gündelik Yaşam
 

İletişimde son nokta !

İletişimde son nokta !
 

İletişim çağının altın dönemlerini yaşadığımız şu günlerde ne 3G'ler ne 4G'ler geldi geçti. Ancak hiç biri kapsam alanı dışındaki ölenlerimizle bağlantıya geçemiyor.

Ölenlerimize üzülüyoruz, neden ? Çünkü bağlantımız kopuyor. Ruh ölümsüz ya ! İnsan merak ediyor şimdi ölünce sevdiğimiz insanın ruhu kimbilir nerde ? nasıl ? diye.

Fena mı olurdu şu elimizdeki telefon gibi bir aletle ölenlerimizin ruhuyla iletişime geçsek. İşte o zaman iletişimde son noktaya gelinebilirdi. Medyumlardan bahsetmiyorum asla ! Ciddi ciddi harbiden objektif bir aletten bahsediyorum. O zaman insan daha az üzülürdü ölenlerine. Belki de onlarla dertleşir hatta fikirlerini bile alabilirdi.

Örneğin Michael Jackson'a açar telefonu neden bu kadar uyuşturucu aldığını sorardık. Ölen şehitlerimize selam yollardık. Cinayete kurban gidenlerin katillerini hemen bulurduk.

Anlaşılan iletişimde son noktayı koymaya daha vakit var. Bir gün mutlaka gerçekleşir inşallah ! Ancak, biz şimdilik ölenlerimize dualarımızla erişmeye çalışalım.

 
Toplam blog
: 621
: 1712
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..