Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

. "Gök kubbenin altında söylenmemiş söz yoktur" diyen eskiler haklılar, ama zamanın akışı içinde tekrar etme görevini icra etmemiz lazım...

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Türk

Muhteşemsiniz(!) Ene'lHakk ile Türk kelimesini karşılaştırma mantığınıza hayran kaldım.(!) Hani inanmaya da hazırım ama "Türk" isminin yeryüzünde bir ırk adı olduğunu biliyorum yazık ki? Ayrıca yine inanmaya hazırdım, Cumhurbaşkanlığın forsundaki 16 yıldızın Türk Irkının kurduğu devletleri temsil ettiğini bilmeseydim. Yine inanırdım, Türk Tarih Kurumunun orta Asyadan gelen Türk Irkının tarihi ile beraber TC vatandaşı her hangi bir başka ırkın geçmişine dair bir makale sahiplenmek amacıyla yazsaydı. Birde "Türk olmadan" gör kendini, ne his edeceksin.

08 Aralık 2012 15:44
Ne Cem Evi'ne, ne de Cami'ye. Gündoğdu Meydanı'na

Beyliğe karşı çıkarken, beylik tasladığınızı düşünüyorum. Mevcut olumsuzluklara karşı çıkarken, öneriniz değersizlikten öte neyi içeriyor ki?

30 Eylül 2012 21:51
Suriye krizi ve Erdoğan'ın imaj kayıpları!

Başbakana göre Suriye politikasını eleştiren herkes Esad'cı. Hazır bu kadar destekçisi var Esad Suryeyi bırakıp Türkiye de Cumhurbaşkanı adayı olursa şaşırmayacağım,eğer başbakan haklıysa kazanacağı kesindir.

06 Eylül 2012 00:57
 
Toplam blog
: 22
: 784
Kayıt tarihi
: 11.06.11