Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1971 Merzifon doğumluyum. Hayatın her alanında üretmenin doğruluğuna inanıyorum.. Evliyim ve Mert adında bir oğlum var. Yazmak, okumak, gezmek, yemek yapmak, dostları güzel sofralarda ağırlamak, hayatı alabildiğine güzel geçirip, anlam katmak... Kısaca herkesin istediği gibi mutlu bir hayat yaşamak tek isteğim..

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Yazıları koklamak

dı..şimdi mailler var aynı lezzetti vermeyen. saklasakta mail kutumuzda bir daha dönüp bakmadığımız forwadlanmış mesajlar yığını.birinden birine gezip özelliği olmayan..benim hala sevgilimden gelen mektuplarım var sakladığım..o yüzden hala aşığım ona..tam 20 senedir. belki bu yüzden erken bitiyor sevgiler artık..geçmişi hatırlatacak miraslar olmadığından..yüreğinize sağlık.

08 Ekim 2008 13:08
Tadına doyum olmaz...

valla kabak çiçeği özeldir gerçekten. birde kızartmasını deneyin sarımsaklı yoğurt eşliğinde..yumurta, un ve soda -yada bira- ile hazırlanmış sosa daldırıp kızartın bol yağda. sıcak sıcak çıtır çıtır bir içki mezesi kalamar tadında.Afiyet olsun..

19 Ağustos 2008 16:42
Obez olsamda pizza!

ÖNCELİKLE BU YAŞINDA BU KADAR BAŞARILI YAZILARLA BİZE KATKIDA BULDUĞUN İÇİN..SONRADA CESARETİN İÇİN..SAKIN VAZGEÇME..SAĞLICAKLA KAL..

30 Nisan 2008 12:48
 
Toplam blog
: 49
Toplam yorum
: 60
Toplam mesaj
: 11
Ort. okunma sayısı
: 4234
Kayıt tarihi
: 01.01.08
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster