Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

20 Ekim '07

 
Kategori
Modacılar
Okunma Sayısı
4220
 

Kış kreasyonları

Kış kreasyonları
 

İZMOD İzmir Moda günleri'nin ikincisi, İzmir Kültürpark 4 Nolu ‘Hol’ de yapıldı. Tanınmış 30 ünlü mankenin iştirakiyle podyumlarda fırtına estirildi. Kalabalık davetli lerin katıldığı kokteyl de, bir hayli neşeli geçti.

Rönesans Ajansı’nın gerçekleştirdiği organizasyonda, Haluk Tosyalı kış kreasyonlarını sergileyerek büyük beğeni topladı. Defile sonrası gelinlikler bölümünde manken Şenay Akay’ın teşhir ettiği gelinlik beğenilerek alkışlandı.

Milletvekillerinin katıldığı organizasyona Terziler Odası, Esnaf ve sanatkarlar Odaları Birliği, Ege Giyim Sanayicileri Derneği ile İZFAŞ destek verdi.

Gayet neşeli geçen kokteylin ardından Katılımcı firmalar, plaketlerle ödüllendirildiler. Bunlardan EGSD ‘den Nedim Önür, İESOB ‘den Başkan Zekariya Mutlu, İZFAŞ Gn. Md Yrd. Ertan Koyuncu, Ünal Modadan Ünal Bozülke, YARDS’tan Ufuk Kazancı, Mert Optikten Hatice Tüzel’e de plaketleri verildi.

Aralarında Şenay Akay, Irmak Atuk, Seda Ertan, Nuır Gümüşdoğrayan ve Özge Ulusoy gibi tanınmış isimlerinde bulunduğu mankenler, podyumda giysileri ile beğeni topladılar. Davetliler arasında bulunan pek çok modist , teşhir edilen kıyafetlerin modellerini, yanlarında getirdikleri bloknot’lara çizdiler.

Resimlerde mankenler görülüyor.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Her yerdesiniz, kuzum bunu nasıl başarıyorsunuz?SEVGİLERLE

Portakal Çiçeği ve FISILTI 
 20.10.2007 12:26
Cevap :
Günler kısa.Geceler uzun.Bu,tabiat kanunu,malum.Bir de şahısların kanunu var,kitaplarda yazılı değildir.O an için doğar,sürecini tamamlar,bitti gözükür,tekrar daha hızlı hızlı başlar.Bunun adı,yaşam sevinci,aşk,duygu ve sereserpelik.Nerde sabah,orda akşam..Böylelikle geceler gündüze,gündüzler geceye karışır.Böyleleikle günler uzayınca da,hayatı 'çift' porsiyon yaşamış olursunuz kendiliğinizden.Fena mı?Sevgilerimle  21.10.2007 14:21
 

Ya siz beni yardımcı olarak işe alsanız,ben hep yanınızda sizinle dolaşsam,çantanızı,fotoğraf makinanızı taşısam olur mu?

Ufaklık 
 20.10.2007 10:59
Cevap :
Bu ne iş? Ufaklık... Ben,çantamda biberon taşımıyorum. Biraz büyü (?!) sonra taşırsın çantamı. Yoksa,yollarda ağlarsan,acıkırsan,anneni istersen ben n'aparım sonra? Di mi ya?! Saygıyle...  20.10.2007 12:18
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1616
Toplam yorum
: 3879
Toplam mesaj
: 498
Ort. okunma sayısı
: 908
Kayıt tarihi
: 13.08.06
 
 

Hayatın dikenli yollarından geçmenin  sırrı, aralarından çabuk geçmektir. Ümit, naylon çorap giyd..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster