Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

05 Haziran '11

 
Kategori
İzmir
Okunma Sayısı
290
 

Molla İzmir

Molla İzmir
 

İzmirliler, başbakanı bağırlarına basmışlar. İzmirliler, gavur olmak istemiyorlar, yani Atatürkçü olmak istemiyorlar. Artık hidayete erecekler ve MOLLA İzmir olacaklar. Konak meydanına 100 bin kişilik cami, İzmirden Mekke ye, ordan Cennete uznan, duble yol. Başbakanın Çılgın projesi bunlar. Bunların alt yapısını hazırlaması için, ulaştırma bakanını, izmir adayı yaptı. Boşuna yapmadı, dokuz yıllık Başbakan, kaz gelecek yerden, tavuğu esirger mi, esirgemez. İzmirdeki ucubeleri tespit etsin, envanterini çıkarsın diye, kültür bakanını da, İzmir adayı yaptı. AKP iktidarını sürdürürse, izmirdeki ucubeler, tek tek, ortadan kaldırılacaklar. Ne kadar gavur varsa, ayıklanacak, yok edilecek. Yunanlıları denize döktüğümüz yerden, CHP ve Atatürk denize dökülecek. Hazırmısınız İzmirliler? Bu kadar muştu yeter mi? Yetmeez. Sıkı durun, asıl çılgın projeyi açıklıyorum. 

Hani kanal İstanbul vardı ya, işte o kanal İstanbulun yapımında, çıkan hafriyat ne olacak diye düşünmeyin. Oradan çıkan topraklar, İzmire taşınıp, körfeze dökülecek. Konak Karşıyaka arasına, denizi ikiye bölen, duble yol yapılacak. Konak Karşıyaka arası, yaya 5 dakkaya inecek. Yolun her iki yanına, alışveriş merkezleri yapılacak, güzergah, hurma ağaçları ile, yeşillendirilecek. İzmir Dubai olacak. 

E. şimdi, ben de olsam, Başbakanı bağrıma basardım. Haydi izmirliler, Sandık başına. Gidin, kendinize cennetin yolunu açın. Başbakan, Cennete uzanan, duble yol yapacakmış. Cennet, koşar adım, beş dakkaya inecek. Haydi İzmirliler, gün sizin. 12 hazirana ne kaldı ki, gidin, oyunuzu Başbakana verin, o da size dünyalığınızı versin. 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Mitinge her zamanki gibi iyi insan taşımışlar. Ama oy yerine yine nasihat alacak bizden. Saygı ve selamlar...

izmirli doksanyedi 
 06.06.2011 0:55
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 820
Toplam yorum
: 339
Toplam mesaj
: 29
Ort. okunma sayısı
: 325
Kayıt tarihi
: 02.10.08
 
 

Nerede, nasıl, ne zaman, umursamıyorum. Bir şekilde dünyadayım, yaşıyorum. Hayatı seviyorum. Tanr..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster