Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Ben Vedat. Digor'luyum. Liseyi Kars'ta okudum. Erciyes ünv inşaat müh kazandım. 2004 mezunuyum. Şu an bir inşaat firmasında çalışıyorum. Haksızlıklara karşı mücadeleci bir insanım, ülkemi seviyorum ve her zaman da seveceğim.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Hırs, AKP'yi ve Başbakanı Bitirecek Gibi Görünüyor

akp %40 üstüne çıkacak bekleyin ve görün cevabınızıda 12 haziranda bekliyorum şimdi zahmet edip göndermeyin ama 12 haziranda gonderebilirseniz sevinirim :)

28 Mayıs 2011 15:01
Türban-Din-Hürriyet

yıllarca dirsek çürütmüş bir insan sen gel ünv. güya özgürlüklerin olduğu bir yerde hakkınla kazandığın bir yere girme bu değilmi asıl acı olan şey ? sizce işsizlikmi bu mu tabi emek sizin için önemliyse işsizlik bu kriz döneminde arttı ama türban yıllarca süren bir olay artık çözülsün lütfen eleştirmeyelim destek verelim ki toplumun kanayan bir yarası kapansın alevi kardeşlerimin zorunlu din dersine gelelim ya bunlar müslümanlığından şüphemi duyuyorlar daha doğrusu bunlar müslüman değillermi anlamış değilim madem değillerse çıksınlar biz müslüman değiliz yer yüzünde başka bir din varsa onuda öğrenelim okulda zorunlu din dersinde islamı anlatıyorlar ahlakı anlatıyorlar.çocuklara pisliğin içki içmeyi anlatmıyorlar yazınız için teşekürler unutmayalım ki çözümler tartışarak sonuca ulaşır.

09 Ekim 2010 09:37
Türkiye dibe vurmadan ikna olmayacak

ATATÜRK’ÜN SOY KÜTÜĞÜ ATATÜRK’ÜN KENDİSİNİ TANIMLAMASI: (1)”Benim hayatta yegane fahrim (onurum), servetim, Türklükten başka bir şey değildir.” “Bana, insanlar üstünde bir doğuş atfetmeye kalkışmayınız. Doğuşumdaki tek fevkaladelik, Türk olarak dünyaya gelmemdir.” (Bozkurt, Mahmut Esat; Yakınlarından Hatıralar, Sel Yayınları, İst., 1955, s.95) (2) Bir İngiliz’in “siz hangi asil ailedensiniz?” sorusuna verdiği yanıt: “Anasının ve babasının asilliğiyle iftihar eden Teodoz, İtalya Yarımadasına inmek isteyen Türk Atilla’ya barış görüşmesinden önce sormuş: ‘Siz hangi asil ailedensiniz?’ Atilla’da ona cevap vermiş: ‘Ben asil bir milletin evladıyım!’ işte benim cevabımda size budur!” (Egeli, Münir Hayri; Atatürk’ten Bilinmeyen Hatıralar, İst., 1959, s.15) (3)” Türk, Türk olduğu için asildir… çoğumuz, büyük babamızın babasını hatırlamayız. Bütün soy gururumuzu, Türk olmanın içinde buluruz.” (Ünaydın, Ruşen Eşref; Atatürk Tarih ve Dil Kurumları (Hatıralar), TD

22 Eylül 2010 10:00
 
Toplam blog
: 18
Toplam yorum
: 8
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 735
Kayıt tarihi
: 09.01.08
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster