Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Teksas Üniversitesi İşletme Fakültesinde-Dallas, profesörüm. Alanım işletme, strateji, iletişim, uluslararası işletmecilik ve pazarlamadır. 50 kadar makale ve atıflı akademik konferans tebliğim var. Google Scholar'a göre 240'tan fazla atıf verilmiş akademik yazılarıma başka araştırmacılar tarafından. 45 yıllık gazeteciyim. Hürri..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
(34) ODTÜ'nün Yağmalanması

Ziya Pasanin yukariya aldigim dizesinin anlami soyle: Yarasalarin gozu isiktan rahatsiz olur. ODTU bir bilm vahasidir colun ortasinda.Ona dusman olanlar elbette degisik kisveler, sifatlar, sozde halk yarari numaralari ile yola ciktiklarini iddia ederler. Ama amaclarinin rant oldugunu bu konudaki iddia sahiplerinin gecmisi ortaya koyuyor. Biz bu senaryoyu yillardir izliyoruz. Insallah istahlari kursaklarinda kalir.

29 Temmuz 2011 06:13
Ergenekon'un bayrağı!

1980'li yillarda Birlesmis Milletler uzmkani olarak Nepal'in baskenti Katmandu'da bulundum. Orada tarihi MO 10 bin yil oldugu kanitlanmis bir mabedin duvarina islenmis Davud'un yildizini gordum. Museveilerin bilinen tarihi en fazla MO 4-6 bin yil geriye gittigine gore, Davud'un yildizinin ne derece otantik oldugu tartisilmaz mi? O tarihlerde Turklerin Orta Asyada olduklarini hatirlayiniz. Nepal'de pek uzak degil. Bu goruse ne dersiniz sayin uzmanlar ve komple kuramcilari.

03 Aralık 2008 07:46
 
Toplam blog
: 29
: 483
Kayıt tarihi
: 16.10.10