Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1973 doğumluyum Türkiye'nin önde gelen firmalarından birinde üst düzey yöneticilik yapıyorum. Siyasi konularda bilgi birikimimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Fazla detaya girmeden, ince ince nakışlayarak yazdığım yazılarımın tamamını beğeneceğinizi umuyorum. Türkiyenin gündemi her nekadar balık istifi olsa da.

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Evrenin sırları

çok güzel bir yazi. Farklı düşünenler için cesaret isteyen bir yazı yüreğinize sağlık. İbrahim hakkı hazretleri. 700 yıl önce modern matemetik dediğimiz karakökleri ve astroloji din ve bilime uygulamış. Aslında hepimiz uzaylız. Ne yazık ulkemızde farklı beyinlere yollar açılmıyor. Mesela çok fazla konu hakkında din ve bilimörtüşür. Takılmışız newton, arşimet, einstein vs. Herkail aleyhisselamdan söz eden bir din adamı varmı örnek. Zaman ve mekan mesela. Bizde ramazanda sadece farklı konular verilir. Bilim adına konuşulsa mesela koşulsuz iman muslumanlarda dha yaygın olmazmı..Sağlıcakla kalın.

31 Temmuz 2011 03:14
Yemin ediyorum

Yazınız çok güzel olmuş. Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu resmini kullandıgınız için teşekkür ederiz. Onun yemin edişi bile farklı idi. Nur içinde yatsın. Millet vekili dediğin "Namlusunu millete çevirmiş bir ordu tanınamaz" da diyebilmeli. Vekil dediğin tek başına 500 vekilde olabilmeli nacizane. Millete vekil vedidğin adam gibi adam olmalı. Yeminden kaçmamalı gereğini yapmalı...!

03 Temmuz 2011 19:11
Hevesinizi kursağınızda bırakmak istemem…

Ak ve beyaz. Aydınlık ve karanlık. Zıtlıklar ve çaprazlar hayatın yörünge taşıdır. Maalesef. Bu da demektir sürekli bu ve benzeri olaylar olacaktır.

02 Eylül 2010 20:35
 
Toplam blog
: 26
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 19
Ort. okunma sayısı
: 1182
Kayıt tarihi
: 21.06.06
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster