Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Aşkın, Sevginin, Tutkunun, Özlemin, Şehvetin, Günahın Ayin Duası

Bu harika anlatımın ardından söz söylemek fazlalık olur,yüreğinize sağlık.

25 Ocak 2012 18:27
Yine Mevlana iklimine sarındım bu gece

Kutlarım Ahmet50 ne güzeldi,yüreğine sağlık.

22 Aralık 2011 19:01
Ne kalır geriye?

"Yine yanmış duygular,çölün ateşi ile**Resimsiz aynalarda sır olmuş sözler**Gönül çarkında asılı yolcu**Akıl defterinde kalmış ömürler."(Şerife Mutlu) Kutlarım Ersin Bey harikaydı.

04 Aralık 2011 21:59
Sevgi tohumları

"Bir nokta büyüklüğünde hayata başlayan tohumun,gövdesini kucaklayamadığımız ağaç"oluşu gibi,bir damlayla hayata başladığımız başlangıçlarımız sevgiyi tohumladıysa okyanus olur.Çok güzel bir anlatımdı,yüreğin hep sevgide kalsın,içtenliklerimle.

23 Kasım 2011 21:09
Sivas Kongresi

"GEÇMİŞLERİNİ TOPLAYAMAYANLAR,GELECEĞİNİ ÇIKARAMAZLAR,KIYAMETLERİNİ YAŞARLAR."(Şerife Mutlu) her özenli,paylaşımlarınla geçmişi toparlayıp,geleceğe ışık tutan kalemine saygımla,teşekkürler,sevgiler.

20 Kasım 2011 21:53
Deprem... Kar... Poyraz... Ahhh Başımmm... Ve... Ak Balıkçıl

Anlık gelen duygularınız,aşina duygularımla buluştu,bu kadar da ard arda yaşadığımız felaketlerin sıklığı haarp ın kaderimizi etkileyebilirliği etkisindeyim doğrusu.Bilincinize sağlık,paylaşım çok hoştu,içtenliklerimle.

20 Kasım 2011 21:44
Gelecek mi uzun sürer yoksa uzun olan geçmiş midir?

"Dünü iyi toplayıp**Yarını çıkarabildiysek**Dört işlemden hayatı geçtik demektir."(Ş.Mutlu)Ersin bey.Hayatı dört işlemden geçebilmek GELECEĞİ YARATMA HAKKI KAZANMAKTIR. Aksi halde,geleceği yarattık illizyonu ile geçmişi tekrar eder dururuz.(Bu günkü halimiz.:( Zevkle okudum,filme gideceğim,paylaşımına teşekkürlerimle,içten sevgiler,sağolun.

17 Kasım 2011 10:49
Ayrılık da bir tür enkaz altında kalmaktır!

"Şu dünyada üç nesneden korkarım**Bir ayrılık,bir yoksulluk bir ölüm**Asla gönlüm hiç birinden hoş değil**Bir ayrılık bir yoksulluk bir ölüm."Aşık Veysel.Sevgideğer Ersin bey,travmaların geçişi zor süreçlerdir,yıkılan evlerin yenisi yapılır,şehirler yeniden kurulur,ama,ayrılıklar zordur.Veysel'in sözünden ve sizin tüm ayrıntılarıyla güzel anlatımınızdan sonra.....söylenecek söz yok elbette.Bilincinize,yüreğinize sağlık,güzel kurgulamışsınız,paylaşıma teşekkürlerimle.

08 Kasım 2011 22:20
Ani su ısıtıcıyla duş almaya benzer hayat...

Harika bir başlık,harika bir içerik.Ne zaman duş alsam aklımdan anımsayıp güleceğim yeşilsoğan,zira ben yaşımın ilerde olmasına rağmen hala ayarı bozuk duşla almaktayım.Ama bu yazıdan sonra,artık,ayarsız akan suya sinirlenmek yerine güleceğim sayende,yüreğine sağlık,yaratım gücün çok işe yaradı..:)

30 Ekim 2011 18:39
İnsan olmaktan utanıyorum

Bu çağ insanlığın UTANÇ çağı oldu Zirvem,hep başlarımız öne eğik,ama senin dizelerin gökyüzüne uzanan merdiven gibi DİMDİK:öperim sevgimle.:)

28 Ekim 2011 13:19
Toplam blog
: 137
Toplam yorum
: 1049
Toplam mesaj
: 119
Ort. okunma sayısı
: 581
Kayıt tarihi
: 05.02.08
 
 

Evrenin dilini çözmeye çalışan; sevenlerin diyarından, yeryüzüne sevgi elçisi olarak gelen, dünya ay..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster