Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Mutfak terapileri

Merve'ciğim, Sevgi dolu bir yaşam diliyorum. Mutluluk hep yanıbaşında olsun.

03 Haziran 2015 10:25
İçine atma matruşka! İçine atmak iyi değil...(*)

Merve'cim, Aylaaaar sonra ilk kez bir blog yazısı okuyorum. Ve sana denk geldi. Tamamen tesadüf. "Biriktirdiklerinizin sağlığınıza verdiği hasarın bedelini nasıl ödeyeceksiniz?" demişsin ya; işte bu cümle beni vurdu geçti. Çünkü ben bunu yaşadım, yaşıyorum. Anlatamamanın sebebinin yalnızlık korkusu olduğunu öğrendim. Ve anlattığımda aslında yalnız kalmadığımı, destek aldığımı gördüm. Pişman oldum daha önce paylaşmadığıma. Bu sabah çok zor kalktım, zaten bir süredir sabahları kalkmakta zorlanıyorum. İşe geldim ve maillerimi okumaya hazırlanırken senin yeni yazı yazdığını haber veren maili gördüm. İçimden bir ses "aç" dedi, açtım. Sayfana girdim ve bu yazını okudum. Sorgulamakla meşgulüm kendimi şu an. Çünkü daha anlatacaklarım bitmedi. Hâlâ korkularımın esiri olduğumu, son bir gayretle o anlatamadığımı anlatmam, yakınlarımla paylaşmam gerektiğini biliyorum. Sabah sabah bana yaptığına bak :) İyi ki okumuşum canım. Bazen hiç ummadığın anda hiç ummadığın bir yerden güç alıyorsun.

18 Nisan 2014 10:49
Tufan Gibi Geçtin Gittin... Canım Oğlum...

Sema hanım başınız sağolsun. "Bunun tesellis yok" demişsiniz, yok gerçekten. Acı haberi Doğancılar ve Salacak Sevenler grubunun sayfasından öğrennmiştim. O günden beri sizi merak ediyordum. Yazınızı Şennur hanımın sayfasında görünce hemen açtım okudum. Ağlamamak için kendisini zor tutuyor insan. Benim de çocuğum var, hep Allah evlat acısı göstermesin diye dua ederim. Ama alın yazısı işte. Allah rahmet eylesin. Size de sabır diliyorum.

22 Şubat 2014 20:32
Aşk mı sevgi mi?

SEVGİler :)))

17 Temmuz 2013 01:28
Sanki

Varsın umurunda olmasın:)))

06 Temmuz 2013 00:23
Terk edilen bir kadın nasıl davranır?

Son derece güzel bir yazı, aynı zamanda çok doğru. Selamlar.

30 Mayıs 2013 23:55
Amasra'nın masalsı dünyasının, masalsı denizcisinden ses ve çizgiler...

Harika bir yazı idi Muzaffer bey. Resimler daha da güzel. Hüseyin Çoban Golden Hınd yatını yaparken inşa halindeki yatın içinde az dolaşmadık babamla. Hayran olmuştuk. Tekkeönü'nde sahilde olan evimizden her gün görürüz sayın Çoban'ın atölyesini. (Ben yazın gittiğimde) Bilmediğim çok da şey öğrendim yazınızdan. Teşekkürler, kaleminize sağlık.

06 Mayıs 2013 01:37
Bi’ uyanın artık ya!

Evet, bi uyansınlar artık yaa. Sevgiler.

16 Nisan 2013 08:45
Ankara yolları

Çok geçmiş olsun. Göksel hanımcım, tahmin edebiliyorum sadece neler yaşadığınızı, anlamama imkan yok. Allah tekrar ettirmesin. TV deki o kıza ben de o kadar üzüldüm ki ve bakanın duyarsızlığına. Kucak dolusu selâm ve sevgilerimi yolluyorum.

16 Nisan 2013 08:43
İleri Demokrasi Ömer Hayyam'a 10 ay hapis cezası verdi !

Benden de bir "Vay anasını!" sayın yazarım. Affınıza sığınarak. Selâmlar.

15 Nisan 2013 22:44
Toplam blog
: 314
Toplam yorum
: 619
Toplam mesaj
: 16
Ort. okunma sayısı
: 1171
Kayıt tarihi
: 07.08.11
 
 

Üsküdar İstanbul doğumluyum ve halen burada yaşıyorum. Okumak, yazmak ve seyahat etmeyi çok seviyor..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster