Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Kaleci Volkan'a linç girişimi üzerine Fenerbahçe'nin yaptığı açıklama...

Sizinle anlaşamadığımız nokta tam da burası. Ben meloyu melek yapanlardan değilim. Aynı zamanda sizin gibi olgun bir beyefendiden de volkan için aynı tavrı beklerdim. Çünkü bunların ikisi de hırsız. birini masum gösterip birini idama göndermek akıl karı değil. Bu tür konularda milliyetçiliği bırakmamız gerekiyor. Takım milliyetçiliğinden bahsediyorum. Volkan ve Emre keşke milli takıma gitmeseler gerçekten. Siz de ben de biliyoruz ki; Melo, ne performans gösterirse göstersin, ahlak bakımından Türkiyedeki amatör bir kulübün formasına bile layık değildir. Ama sırf Türk değil diye, sırf Galatasaraylı diye de Melonun bu yaptıklarını rahatça eleştirirken volkana sütten çıkmış ak kaşık muamelesi yapmak, onu eleştirmekten kaçınmak da nahoş kaçıyor. Hep söylerim.. Kişiler geçici renkler kalıcıdır. Bu ahlaksızların "geçicilik" süresinin de bir an önce bitmesini diliyorum..

04 Eylül 2014 08:52
Kaleci Volkan'a linç girişimi üzerine Fenerbahçe'nin yaptığı açıklama...

Allah'a çok şükür ki haklı olan bir tek ben değilim. Benim gibi düşünen binlerce insan var her renkten. Olaylara "taraflı" bakmak; renginizin her şeyini kabullenmek olmamalı. Elbette taraf olarak bakın ama; doğruya doğru diyebildiğiniz gibi yanlışa yanlış diyebilmenizi de temenni ediyorum.

01 Eylül 2014 16:49
Kaleci Volkan'a linç girişimi üzerine Fenerbahçe'nin yaptığı açıklama...

Kapasite bu kadar işte. Yazık.. Buldunuz boş meydanı sallayın.. Siz volkanı aklayıp paklayın, ötekisi kalksın meloyu aklayıp paklasın.. Bu kavga bu dövüş sürüp gitsin.. Sonra da "bundan iyi cevap olmaz". Bravo size.. Kendinize yakışanı yapmaya devam edin. Başkası yapınca tu-kaka; sizinki yapınca "haketti" öylemi? Bir de ergen lise çetesi lideri ağzıyla yapılmış açıklamaya "bundan güzel cevap olmaz". Vallahi bence de olmaz..

27 Ağustos 2014 16:29
Baba, Biz Kimiz

Hocam ne yaptınız böyle yaa.. Kendim yaşamış gibi etkilendim.. Dilerim herkes sadece bir "blog yazısı" olarak değil de; içinden alınacak onlarca dersten payına düşeni alma çabası içinde okur yazınızı..

10 Haziran 2014 11:30
Selçuk İnanı yuhalar Melo yu alkışlarsan 10 puan Farka Şükredersin.

Ne yazık ki bizim çok bilmiş taraftarımız Arda'yı da aynı şekilde küstürdü. Şimdi acısını çekmek yerine, aynı yöntemi Selçuk'a uygulamaya başladılar. Henüz yayınlanmadı ama blogumda yazdım.. Galatasaray'ın bir kaptanını daha bu cellatlara yem etme lüksü kalmamıştır! Dilerim "akıl ve sağduyu" kazanır.

07 Nisan 2014 15:11
"Buraya geleceğin Galatasaray’ını kurmak için geldim!"

Kesinlikle doğru teşhisler koymuşsunuz uzay bey.. Her Galatasaraylının okuyup üzerinde düşünmesi gerekir. Söylediğiniz gibi Ünal Aysal'ın düşüncesi doğru fakat uygulaması yanlıştı. Bunun sebebi de futbolu çok fazla bilmemesi. Malesef ülkemizde de futbolcular; futbolu bıraktıktan sonra teknik direktör olmaya hevesliler. Eğer yönetim konusunda profesyonelleşen eski futbolcularımız olsa; her kulüp bu tür sorunları aşabilir. Mesela her buhran döneminde Albayrak adı geçer. Oysa o da futboldan gelmemiştir, ama değişik bir karakter.. Futbolcu seviyor.. Biraz amatörce de olsa; günümüz Türkiye'sinde en iyi çözümlerden biri. Eğer Aysal'ın etrafında "eski futbolcu-profesyonel yönetici" vasıflarında 2-3 adam olsa; ne Terim, ne Dürüst, ne de Albayrak isimlerini kimse aramazdı..

26 Mart 2014 16:36
Galatasaray Drogba'nın Jubilesinde Chlsea'ya çelmelendi

Evet; Drogba aldığı plaketle çok iyi motive(!) oldu.. Selçuk da onunla beraber motive olmuş gibiydi. Her ikisi de ayaklarında top tutamadıkları gibi, özellikle Drogba al(ama)dığı neredeyse bütün topları rakibe törenle teslim ettiler. Melonun erken sarı kartı ile de agresif futbolcu kalmadı sahada.. Yalnız şu var hocam;-sözüm size değil- sanki her sene bir takımımız final oynuyormuş gibi GS'yi eleştirmek de biraz haksızlık gibi geliyor. Neticede burdan elenmek; "kovulmak" kadar utanç verici olmasa gerek.. Son söz; Mancini iyidir.. Reijkard'laştırmazsak daha iyi olacağımıza inanıyorum..

20 Mart 2014 11:16
Neler söylüyorsun Jose Maurinho

Tebrik ederim.. Çok güzel olmuş.. Yani aslında olan değil de; yazınız güzel olmuş :) Selamlar..

20 Mart 2014 11:09
Galatasaray 2014 yılını kaç kupayla kapatır?

Amin diyelim şimdilik hocam :) İnşallah dediğiniz gibi olur

12 Mart 2014 11:29
Melo dans mı etti hakaret mi

Ne kadar güzel analiz etmişsiniz? Tebrik ederim. Meireles olayını da yazmışsınız bir güzel(http://blog.milliyet.com.tr/raul-meireles/Blog/?BlogNo=393957) .. Üstteki forma lacivertli olunca başka, kırmızılı olunca başka anlam kazanıyor demekki kafanızda.. O olayda tükürüğü de; el hareketini de siz de gördünüz biz de gördük! Kaleminiz inkar etse de; gördüğünü inkar edemeyecek bir aklınız olduğuna inancım sonsuz! Her doğruyu yazabildiğiniz yazılarınızı okumak dileklerimle..

03 Mart 2014 10:13
Toplam blog
: 93
Toplam yorum
: 66
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 565
Kayıt tarihi
: 27.01.09
 
 

Elektronik ve haberleşme mühendisiyim. Galatasaray taraftarı; evli; 1 erkek çocuk babasıyım. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster