Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Bir Sevdadır Milliyet Blog

Milliyet Blog'un üye sayısı o kadar çok ki ama okuma sayısı ve yorum sayısına bakınca bir tembellik var. Veya sadece yazıp çekip gidiyoruz. Başkası okusun blog'umu. Ben okumam." diyoruz. Ve şu yorum denen şey ne kadar güzel bir motivasyon. Milliyet Blog kişilerin hayatını katıksız gözümüzün önüne seriyor da farkına varamıyoruz. Biz başkalarını okudukça birbirimize bağlanır ve daha çok yaşam sevinci yaşarız.

10 Ağustos 2019 11:13
Milliyet Blog'da Ne Değişti?

Milliyet Blogun şablonu değişse ve yazılan yazıları daha iyi yansıtsa diyorum. Halen kullandığımız şimdiki görüntü on yıllık filan var. İçi açıcı bir şablon daha teşvik edici olabilir. Belki zaman ve zemin göz önüne alınarak bir şeylerin olgunlaşması bekleniyor.

01 Ocak 2019 23:03
Poşet Pahalı

Poşetli ve poşetsiz günlerimiz hayırlı ve uğurlu olsun.

27 Aralık 2018 20:22
Düşünmek Tehlikelidir

Platon düşünceyi icat ettiğinde insanlar önemsemedi. Ve kitap denen şey icat olduğunda Platon muradına erdi. Düşünceyi bir kitapta okumanın hiç bir zararı yoktur.

24 Aralık 2018 22:15
Rampa ile Bitmiyor

Bence engellilere millet vekilleri gibi dokunulmazlık verilmeli. Verilmeli ki bir engelle karşılaştığında içinden geçenleri söylerken hukuki bir cezaya uğramamalı.

22 Aralık 2018 17:35
Ayşe Tatile Çıksın mı?

İnsan yazmayınca unutur. Atalarımız demiş ya, "Bilgi av ise yazı avcı" diye. Günümüzde maalesef günlük tutma kültürü zayıf. Yine de teknoloji denen şey olan fotolarla bazı şeyleri istemeden belgeliyoruz. Vecdet yazma kültürünü kapmış şanslı sivil bir vakanüvis. Kıbrıs'ın derin tarihlerinde yatanların bir kısmını Vecdet uyandırmış oldu.

16 Aralık 2018 15:31
Hey Gidi Mazi

Hüsnü'ye acıdım. Hak ediyor meşhur olmayı. İnsanın acımasızı başka bir insana neler yaptırmaz ki. Hüsnü acımasızlığın sanatını kapmış, müziğe ilgi duymuş.

08 Aralık 2018 12:47
Hey Gidi Mazi

Hüsnü'ye acıdım. Hak ediyor meşhur olmayı. İnsanın acımasızı başka bir insana neler yaptırmaz ki. Hüsnü acımasızlığın sanatını kapmış, müziğe ilgi duymuş.

08 Aralık 2018 12:47
İlk kez Tez Yazacaklara Tavsiyeler

Çoğu konu insanın aklına gelmeyip yazılmıyor. Açıklayıcı olmuş.

16 Kasım 2018 22:02
Venus Gezegeni'nin Aykırılığı

Venüs Gezegenine dünyadan sıcak ve tatlı, çay renginde kırmızı atmosfer nurunun aktığını yarım saat düşünerek başlayabiliriz. Sıra denizlere gelince dünyadan, Venüs gezegenine portakal suyu renginde sarı deniz nurunun aktığını yarım saat boyu düşünebiliriz. Çıkmaz olan bazı şeyleri düşüncenin delebileceği malum. O küçücük aralık bir gün gelir devasa boyuta ulaşır.

11 Kasım 2018 14:26
Toplam blog
: 245
Toplam yorum
: 21
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 316
Kayıt tarihi
: 14.09.10
 
 

Orman mühendisiyim. Arkeoloji ilgi alanım. Gezmeyi, kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim.  ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    Edebiyatımız okuduğumuz kitap kadar özgürdür. Yazar ise yazdığı kitap kadar özgürdür.