Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Aşk

Aşkları gayet normal. İnsan çevresindekilere ilgi duyar. Gözden ırak olan gönülden de ırak olur derler, onun gibi. Böyle aşklar biraz naziktir. İnsanın aklı körelir, aklına geleni yapmaya çalışır. Her bir cümleniz birer aşk tılsımı gücünde.

08 Eylül 2020 21:26
Tenet, sinemayı kurtaracak mı?

'TENET'&'GORA' Cem Yılmaz'a saygılarımla. Bir gün size de saygılarımı sunacağım, buna inanıyorum. Sinemada ilerlemek istiyorsanız camianın ekmeğini yiyin suyunu için.

27 Ağustos 2020 13:54
ÇYK/A-29 Kahvehane Ruhsatı 2/4

Bir kız uzun süre istemeyi beklemez. Bir erkekte uzun süreli naz çekemez. Kader bu Elvan da İlhan da birbirini sevmiş. Ama Elvan çekip giderse İlhan'ın ahını alır. Elvan zaman gelir boşanır sevdiğine geri dönmek ister ama İlhan kahve ruhsatını almış daha da zengin olmuştur. Geriye dönüp bakmaz bile.

29 Haziran 2020 15:23
Beyaz Bir Türk Zenciyi Ağlattı

Kurtulmuş kişi ile karşılaşan onda kurtuluş görür. Bizim için orta doğunun ve İslam aleminin birlik ve beraberliği Amerika ve diğer batılı devletlerden önce gelir. Mazlum birine yapılan zulüm arşı alayı titretir. Allah dilerse bir tek mazlum kişinin öldürülmesi halinde bile kıyameti kopartır.

17 Haziran 2020 19:43
Hediye

Bir mektup. Kahramanı olmayan bir mektup. Güzeldi.

05 Ocak 2020 12:53
Bir Sevdadır Milliyet Blog

Milliyet Blog'un üye sayısı o kadar çok ki ama okuma sayısı ve yorum sayısına bakınca bir tembellik var. Veya sadece yazıp çekip gidiyoruz. Başkası okusun blog'umu. Ben okumam." diyoruz. Ve şu yorum denen şey ne kadar güzel bir motivasyon. Milliyet Blog kişilerin hayatını katıksız gözümüzün önüne seriyor da farkına varamıyoruz. Biz başkalarını okudukça birbirimize bağlanır ve daha çok yaşam sevinci yaşarız.

10 Ağustos 2019 11:13
Milliyet Blog'da Ne Değişti?

Milliyet Blogun şablonu değişse ve yazılan yazıları daha iyi yansıtsa diyorum. Halen kullandığımız şimdiki görüntü on yıllık filan var. İçi açıcı bir şablon daha teşvik edici olabilir. Belki zaman ve zemin göz önüne alınarak bir şeylerin olgunlaşması bekleniyor.

01 Ocak 2019 23:03
Poşet Pahalı

Poşetli ve poşetsiz günlerimiz hayırlı ve uğurlu olsun.

27 Aralık 2018 20:22
Düşünmek Tehlikelidir

Platon düşünceyi icat ettiğinde insanlar önemsemedi. Ve kitap denen şey icat olduğunda Platon muradına erdi. Düşünceyi bir kitapta okumanın hiç bir zararı yoktur.

24 Aralık 2018 22:15
Rampa ile Bitmiyor

Bence engellilere millet vekilleri gibi dokunulmazlık verilmeli. Verilmeli ki bir engelle karşılaştığında içinden geçenleri söylerken hukuki bir cezaya uğramamalı.

22 Aralık 2018 17:35
Toplam blog
: 260
Toplam yorum
: 22
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 318
Kayıt tarihi
: 14.09.10
 
 

Orman mühendisiyim. Arkeoloji ve okültizm ilgi alanım. Gezmeyi, kitap okumayı ve müzik dinlemeyi ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    Edebiyatımız okuduğumuz kitap kadar özgürdür. Yazar ise yazdığı kitap kadar özgürdür.