Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
MB sosyal ortam mıdır, yazı ortamı mıdır?

Madem benzetme yapacağız, akıl ve izan çerçevesinde benzetsek! Keşke örnekler verirken biraz daha derin düşünsek. Milliyet Blog eğer "han" ise editörler han' ın oda başları değil mi? İp' ini koparan bu han' a giremiyor diye biliyoruz. Hürmetlerimle.

06 Temmuz 2011 18:41
Özel yetkili savcılık makamının meraklısı ne de çokmuş.

Hissiyatımıza tercüman olmuşsunuz. Hürmetlerimle.

06 Temmuz 2011 18:29
Sanatkâr Terzi Hasan Abuhan Usta

Okurken eski günlere gidip geldim. Geçmişi anımsattınız. Var olun. Hürmetlerimle.

04 Temmuz 2011 11:53
Futbolda şike soruşturması..

Olayı tüm çıplaklığı ile anlatıyor. Ergenekon gerekli ilgiyi eskisi kadar çekmiyor. Sıra sporu, sporcuları karalamada. Hürmetlerimle.

04 Temmuz 2011 11:48
Acemisini gördüm de sen bi başkasın bebek katili!

İsyanınızı anlıyorum ama çözüm üretilmiyor. Kanunlar, ağırlaştırılmış müebbet veriyor. Çeşitli indirimlerle kısa sürede yeniden katiller sokaklara bezelye tanesi gibi dökülüyorlar. Devlet sesinizi, sesimizi duymalı! Hürmetlerimle.

04 Temmuz 2011 11:45
Yunan Adaları

Yunan adaları yazınızı beğeniyle okudum. Etkilenmemek mümkün değil. Hürmetlerimle.

25 Haziran 2011 10:41
Sen neymişsin be abi!

Enteresan! "Yırtık dondan fırlamış gibi", yorumunu okuyunca hayret etmiştim. Demek ki, bu vuruşlara delaletmiş. Bir bayanın ağzından böyle cümleler okumak pek hoş olmamıştı, ayıplamıştım. Daha neler okuyacağız değerli hanımefendi. Hürmetlerimle:)

24 Haziran 2011 19:34
İndrakadri!

Sen ne dersen de yaşatılan olayın amacı kavram kargaşası yaratmaktır. Yahudi taktiği uygulayarak adam dövmek akıl işi. Çingene hanımefendiyi kutlarım. Başarılı öğrenciler yetiştiren öğretmen edasıyla yazmış yorumunu. Seviyorum ama dövüyorum da. Yersen !

23 Haziran 2011 13:09
Milliyet Blog Değişiyor (Oturmaya mı Geldik)

YAZMAYIN. Hastalıkların geniş açıklamalı dökümanları internette sayfa sayfa yazılmış. Sizin açıklamalarınız kuş kondurmayacak. Hastalıklara çare olmayacak. Ayrıca, isminizin yanına "dr" kimliğinizi ilave etmeyişinizde takdire şayan. İfrit oluyorum, prof, dr, avukat gibi ünvanları ile gösteriş yapanlara. O ünvanlar hastanede kalsın. Biz samimi, içten düşüncelerle bezenmiş yönlerinizi okuyalım. Benim gibi düşünenlerin sayısı hiç yabana atılmayacak kadar çoğunlukta Murat Bey. Siz doğru yoldasın. Saygılar

10 Mayıs 2011 13:24
Yıllarca hep böyle bildiniz/ Ümit Culduz'dan şarkılar dinlediniz (İtiraf ediyorum)

Kadının fendi alemin erkeklerini yendi. Erkekliğimden utanarak itiraf ediyorum ben bu hanımlardan korkuyorum. Gündelik yaşantımızda da böyle, sanal yaşamda da. Dünya durdukça değişmedi, değişmeyecek. Boşuna uğraşırsınız, taktılar mı, takarlar. Bir köyü birbirine katarlar ruhunuz duymaz. Onların her zaman dertleri başkadır. Akıl sır ermez. Acaba diyorum bu servis yapan hanımın size karşı bir sempatisi mi var? Yoksa yüz vermediniz mi? Bence evraklarınızı önce ona gösterin, içi rahat etsin. 'E' olduğunuzu acil görmesi lazım. Dost tavsiyesi. Yoksa "cevizli, kek" misali, piyonlar sürekli karşınıza çıkar, hiç eksilmez, her geçen gün katmerli artar. Uzaklardasınız galiba unuttunuz. Bizim Türk kadınlarının ihtirası tarihlere konu olmuş. Saygılar Ümit Bey :)

10 Mayıs 2011 00:20
Toplam blog
: 5
Toplam yorum
: 5
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1922
Kayıt tarihi
: 11.01.11
 
 

Adım DAVUT, soyadım DOĞRUCU... Yazılarımın doğruyu söyleyeceğinden şüpheniz olmasın. Söz uçar, yazı ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster