Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Düş

Ama gerçek olamıyacak kadar mükemmel bir düş olmuş.Ruhumuza akıp giden,bir solukta okuduğumuz, satırların her yerinde acaba ne zaman büyü bozulacak,gerçek hayata dönülecek iç güdüsüyle okunan bir yazı.Ve malesef ve yine ve herzamanki gibi gerçek olamıyacağını gördük.Anlık da olsa "ne güzel olurdu" dedirtiyor insana,tebrikler.:))

09 Aralık 2011 10:03
Kına yakalım!

"Yılda 13 kezden fazlası..."kısmına takıldım.Dehşet içindeyim.Zira 18 yaşından beri ırsi sebeblerle tamamı beyaz saçlarımı yılda yaklaşık 18 kez boyatıyorum. Bu durumda hakkınızı helal edin demek lazım sanırım.

29 Kasım 2011 18:20
Doğu Roma İmparatorluğundan özür diliyorum

Ancak tarihi yeniden yazarsak bugünkü yanlışları doğru kabul edebileceğiz zaten.O zaman bu gün özürdilemesi gerekenler "geçmişimiz neydi ki bizden ne bekliyorsunuz" diyebilsinler.O koca onurlu tezat, öyle batıyorki bir taraflarına, üşenmiyorlar yüz yıllar öncesinden kazıyorlar aklımızdan onurumuzu,gururumuzu.Kaleminize sağlık.

29 Kasım 2011 10:52
Tek kişilik ayin

Mehmet Bey merhaba. Yazmak ,kelimelerle resim çizmek gibi.Aklınızdaki resmi gözle görünür kılıyor. Yapabilmişim, aklımdakini çizebilmişim kağıda, ki siz görmüşsünüz o resmi, çok mutlu oldum:) ...

27 Haziran 2011 09:49
Çapkın Ağabeyime Mektup

N ekadar güzel bir yazı,Çok büyük keyifle okudum ,kaleminize ,yüreğinize sağlık

27 Mayıs 2011 10:06
Kırk yaş psikolojisi ya da felsefesi ya da ...

Merhaba, bu güzel yazıyıyı biraz geç okudum sanırım. Yani siz kırk kapısından geçeli 2 koca yıl geçmiş gitmiş, içeriye epey yerleştiğinizi sanıyorum. Bende kapıya yakın park etmiş, girmek için sıra bekleyenlerdenim. O ruh halini iyi biliyorum yani,(Benimde kırk yaşa ilişkin bir yazım var bloğumda) Bilmediğim ve merak ettiğim kapıdan geçince neler olduğu. Kıvrak kaleminizle bunu da anlatın lütfen, keyifle okuyalım.

16 Mart 2011 12:08
Hayallerinizin gerçekleşmesi için savaşın

Biliyormusunuz, her insandan bir şeyler öğrenileceğine inananlardanım. Bazı insanlardan daha da çoğunu.Yazınızı başından sonuna kendimi ve hayatı sorgulayarak okudum.Hayat hikayenizin can alıcı, can yakıcı, her yıkılışta yeniden ayağa kalkışı anlatan satırlarında kayboldum. Önce kayboldum sonra kendimi buldum. Her an, herhangi birinin hatta benim de başıma gelebilir bunlar dedim. Sonra bir de şunu dedim affınıza sığınarak. Bu kadar zorluk, acı olmasaydı hayatında, bu kadar güçlü bir insan olduğunu belki de hiç farkedemeyecekti. Zorlukların insanları güçlendirdiğini, acıların olgunlaştırdığını, imkansızın sadece beyinde başlayıp bittiğini gördüm. Çok şey öğrendim hayat hikayenizden. Ve size çok saygı duydum. Sebebi bu kadar cesur ve güçlü olmanız. Sebebi kendinizi bu kadar geliştirmiş olmanız.Sizi tanıdığıma çok sevindim.Teşekkür ederim.

26 Ocak 2011 11:54
Var mı? Var.

Çok haklısınız,Bu kadar önemli bir konuda bu kadar duyarsız olabilmek hepimizin suçu. Bir şeyler yapmak lazım,bilinçli toplum olmak lazım.

25 Ocak 2011 08:37
Toplam blog
: 22
Toplam yorum
: 21
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 771
Kayıt tarihi
: 13.01.11
 
 

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu. Yönetim Organizasyon Yükseklisans. 15 yıllık deney..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster