Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
TT Arena’da “hakem huzuru”nda çekiliş yapıldı; “ihtiyacı olan” kazandı

Hocam; Türk Futbolunun asırlık derbisi son yıllarda bazı karaktersiz oyuncuların şahsi çekişmesine döndü. Sanki bizim değil de onların derbisi, biz de bu rezaletin zoraki seyircisi... Ben karşı takımın provakatörlerini ya da hakemin adaletini/adaletsizliğini burada sıralamak yerine önce kendi kapımızın önünü temizlemeli ve Ersun Yanal'ın Emre'yi oyuna sürmemesi ya da riski gördüğü anda müdahale etmesini beklerdim. Aykut Kocaman'ın yaşlı takımını ilk sezonunda kaldırıp şampiyon yaptı, kendisini tebrik etmek gerekir ama dün akşam kriz anını yönetemedi. Takım adına önemli bir prestij fırsatını tepti, hem de bu denli rahatken gerilen biz olduk. Saygılar.

07 Nisan 2014 09:09
Fenerbahçe, Gaziantep’te 3 attı, 3 aldı!..

Hocam, son 2 haftadır hızımızı aldık, gidiyoruz. 5 hafta daha dayanırsak bu işi garantileriz gibi görünüyor. Yeter ki Emenike ve Sow gol atma isteğini şahsi değil de takımdan yana kullanabilsinler. Saygılar.

25 Mart 2014 18:20
Fenerbahçe’nin yolunu şimdi de “özel yetkili hakemler” kesiyor!..

Hocam; futboldan o denli soğuttular ki haklısınız. İzleme-yazma diyesi geliyor insanın içten içe. Bir de en çok dokunan şu ki toplumca adalete bakış açımız öyle küflenmiş sormayın. Emek hırsızlığına isyan ediyoruz. Rakip taraftarlardan iki tür abes tepki geliyor. 1-Hakemlerle aldıklarınıza sayın! 2-Bizim takımın başına hep geliyor, siz bir maçla ortalığı ayağa kaldırıyorsunuz!.. Hayır, eğer ki sadece Fenerbahçe'ye yapılan haksızlığa tepki gösteriyorsam, istediklerini söylesinler. Bizim tepkimiz haksızlığa, mağdurun kim olduğunun ne önemi var. Ne desek boş. Galip gelen toplumun çürümüş ama genel kabul görmüş yargıları... Saygılar.

10 Şubat 2014 00:37
Fenerbahçe Kayseri'ye acımadı! İlk yarıyı 8 puan farkla önde kapadı.

Mesut Bey; sevdiklerinizle nice mutlu ve sağlıklı yıllar dilerim. Saygılar.

31 Aralık 2013 00:47
Kayseri Erciyesspor: 1- Galatasaray: 3. Galatasaray Fenerbahçe’nin ensesinde..

Erdal Bey; sevdiklerinizle nice mutlu ve sağlıklı yıllar dilerim. Saygılar.

31 Aralık 2013 00:46
Galatasaray Araya Mutlu Girdi

Tolga Bey; sevdiklerinizle nice mutlu ve sağlıklı yıllar dilerim. Saygılar.

31 Aralık 2013 00:46
Samsunspor son 3 haftada 7 puan aldı, ilk yarıyı 7. bitirdi

Şevket Bey; sevdiklerinizle nice mutlu ve sağlıklı yıllar dilerim. Saygılar sevgili hemşehrim.

31 Aralık 2013 00:46
Fenerbahçe iyi bitirdi

Bertan Bey; sevdiklerinizle nice mutlu ve sağlıklı yıllar dilerim. Saygılar.

31 Aralık 2013 00:45
Fenerbahçe’den tatil öncesi, ikinci yarıda gösteri...

Hocam; sevdiklerinizle nice mutlu ve sağlıklı yıllar dilerim. Saygılar.

31 Aralık 2013 00:44
Aziz Yıldırım’a doğum günü armağanı zor bulundu: 3 gol, 3 puan!..

Hocam, Fenerbahçe maça çok kötü başladı. Bunun en büyük etkisi tabi ki Bursaspor'un etkili oyunuydu. Ancak bir diğer husus da Ersun Hoca'nın hatalı orta üçlü tercihiydi diye düşünüyorum. Ya da kısaca sorun Cristian diyelim. Battalla ve Belluschi gibi oyuncuların karşısına Cristian'ı koymak ne kadar mantıklıdır? Ersun Hoca koşan mücadele eden bir takım istiyor. Sonuna kadar katılıyor ve hocanın düşüncelerine, yaptığı ve yapmaya çalıştıklarına büyük saygı duyuyorum. Ve yine açıkça söyleyeyim kendisi en beğendiğim hocalardan biridir. Ancak, koşan takım isterken Cristian'a görev vermek nasıl bir mantıktır anlamakta güçlük çekiyorum. Cristian'ın koşu mesafesine takılıp karar vermek hatadır. Cristian koşuyor ama sahada kaçak güreşçi gibi dolanıyor. Holmen ve Salih'i bu bölgeye kazandırmak gerekir. Yoksa derbi maçta ezeli rakibe karşı orta alanda işimiz zor. Saygılar.

03 Kasım 2013 11:21
Toplam blog
: 296
Toplam yorum
: 228
Toplam mesaj
: 39
Ort. okunma sayısı
: 6304
Kayıt tarihi
: 24.09.08
 
 

Bankacılığın stres ve yoğunluğundan fırsat buldukça, okumaya ve düşüncelerimi burada paylaşmaya ç..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster