Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
''Yüreğime Söz Dinletemedim'' çıktı

Canım Sema'cığım, kitabın hayırlı uğurlu olsun. Çok sevindim. En kısa zamanda kitabını alıp okuyacağım. Asıl yorum o zaman anlaştık mı? Sevgilerimle.

22 Nisan 2008 12:45
Veda

Ne diyeceğimi bilemedim. Ama çok üzgünüm...Başın sağolsun...

21 Nisan 2008 00:07
Yalova toplantısı ( 5 ) Anasının kuzusu!

Yalova'ya gelemedim diye gelenlere hele hele de benim bir tanem Özlem'ime laf söyleteceğimi mi sandın sen haaaaa. Bak güzel kardeşim Özlem bizim evde BİZİM KIZ olarak bilinir. Hadi beni bir türlü susturdun diyelim ya eniştenin elinden nasıl kurtulacaksın ha söyle bakiiiimmm. Hadi enişteni de geçtik ya Gökhan Özlem ablasına laf söyleyeni affeder mi dersin. Senin işin zorrrrrrrr. Ne güzel eğlenmişsiniz yaa. Orada olmak vardı, neşeye bulanmak vardı ama...Olmayınca olmuyor işte. Ha bu arada sen bırak BİZİM KIZ'a laf atmayı da Yalovayı anlatmaya devam et. Anlaşıldı mı? :))))))))))))Sevgilerimle

10 Nisan 2008 22:34
Bol köpüklü, kahve saatim

bu saatte hem de bu yorgunluğun üzerine bol köpüklü mümkünse az şekerli mümkün değilse orta şekerli tamam yaaaaa şekerlisine de razıyım yeter ki kahveler yemenden olsuuuuuuuuuuun. Sevgilerimle.

09 Nisan 2008 15:10
Neşe EVRİM Yalova'dan bildiyor !

Ah Neş'em ah, M.B.H.O. Levhamızı diktip görevimizi bitirdikten sonra İlyas Abilerin peşine takılıp gelmek an meselesiydi. Ama...Eğer cumartesi günü levha dikim töreni olmasaydı annemi cuma akşamı İstanbul'a yalnız göndermeyecek bende takılacaktım peşine ama...Gördüğün gibi bende ama'lar çooookça var. Birini yok etsem diğeri baş kaldırıyor. En iyi sen anlarsın beni. Ne güzel eğlenmişsiniz. Allah içinize sindirsin. Geriye baktığında kalanların içerisinde görebileceğin en güzel anılar bunlar olsun. Sevgilerimle.

08 Nisan 2008 10:48
Milliyet Blog Hatıra Ormanı rüyası gerçek oldu.

Tepeden aşağı inerken de tepeye çıkarkende birinciydin. 41 kere maşallah. Sevgili İlyas Abim, biz o gün gerçektende çok hayırlı bir iş yaptık. İnsan düşündükçe mutluluğu kat kat artıyor. Bu fikri ortaya atan arkadaşımızdan başlayarak emek veren ve maddi manevi katkılarını esirgemeyen bütün arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler.Sen ve eşin ise olmazsa olmazlarımızdansınız. İyiki böyle bir ortamdayız. Aslında yazacak o kadar çok güzel duygular var ki, dostluk adına, kardeşlik adına, sevgi ve dayanışma adına. Sanırım bizler bu güzelliklerin bir çoğunu gerçekleştiribiliyoruz. DAİMİ dostlukların devamına derken sevgi ve saygılarımı gönderiyorum.

08 Nisan 2008 10:10
Milliyet Blog Hatıra Ormanı

Sevgili Murat Kardeş, o ne azimdi öyle tünelmiş dağın tepesiymiş dinlemedin. Ayaklarına sağlık. Aslında sen birlik ve beraberliğin ne kadar önemli olduğunu zor koşullarına rağmen gerçekleştirerek göstermiş oldun. Ormanımız hepimize hayırlı uğurlu olsun. Kimbilir belki bizler 40-50 yıl sonra göremeyiz ama çocuklarımız için büyük bir yatırım yaptığımıza inanıyorum. Gönül veren herkese sonsuz teşekkürler. Seninde emeklerine ve katılımınla verdiğin desteğe sonsuz teşekkürler. Sevgilerimle

07 Nisan 2008 14:58
MB hatıra ormanımız tabelası ile taçlandı

Ailece göstermiş olduğunuz misafirperverliğiniz için çok teşekkür ediyorum. Ömrümün yettiği yere kadar hiç unutamayacağım harika bir gündü. Buluşma anımızdan ayrılma saatine kadar geçirmiş olduğum zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Ne yazık ki çok çabuk bitivermişti. Ağaçlandırma ile ilgili görevlendirilen Müdürlüğünüz elemanlarının her birine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. M.B.H.O. için emek veren, katkıda bulunan herkese ayrı ayrı teşekkürler. Emeklerine ve keselerine sağlık. Unutulmaz bir gündü ve öylede kalacak. Sağol canım arkadaşım. Herşey için sağol. Sevgili oğlunun gözlerinden öpüyorum. Eşine selamlar.

06 Nisan 2008 18:17
Bugün biz "bir şey" yaptık

elimden tutup tepeye kadar çıkardığını unuttun mu?Senin o enerjine hayran olmamak ne mümkün.41 kere maşaallah. Bunca emek verilip meydana getirilen bu anlamlı törende öncelikle İzmir'li dostlarımızın ve tabiki bütün M.B.dostlarımızın katılımlarını beklerdik. Bu sitemim bakidir. Seninde ayaklarına sağlık.Hele o peynirler yok mu? Mis gibi dumanı üstünde gevrekler hem de bizim Karşıyaka gevrekleri...Ya tavşan kanı çaylar...Kim akıl edebilirdi Mavilimden başka "mavi kurdeleleri" ve mavi nazar boncuğunu.Ya geriye bırakabileceğimiz bu güne özel M.B.HATIRA ORMANI defterimiz...Bu harika fikirlerin ve emeklerin için ayrıca teşekkürler ediyorum. Diğer teşekkür ve duygularımı kendi blogumda yazacağım. Sevgilerimle

05 Nisan 2008 22:58
200. Blog anısına...Tarihi şiir...

Daha nice 200.cü bloglara diyelim. Sevgi ve saygılarımla.

04 Nisan 2008 08:48
Toplam blog
: 16
Toplam yorum
: 699
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 2849
Kayıt tarihi
: 30.01.07
 
 

1960 yılında memleketimde doğmuşum. 1978 Ticaret Lisesi mezunuyum. 33 yıl bir kamu kuruluşunda ça..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster