Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Pazar hüzünleri

Sn.Gülcü; böylesine güzel, içten, yalın ve akıcı bir anlatım... Cidden bayıldım desem abartmış olmam herhalde.Selamlar.

15 Eylül 2008 10:50
Hayata seslenir, cevap gelmez..

Kendinizi yalnız ve savunmasız hissettiğiniz anlarda, iç sesinize kulak verip, o sesin gösterdiği yolda ilerleyebilmeniz, tüm umutlarınızın tükendiğini hissettiğiniz noktada, yeni umutların yeşermesine imkan sağlıyor...

30 Haziran 2008 12:04
Sermayesi üç ibrik

Sn.Gülcü, yeni evinizin hayırlı, uğurlu olmasını dilerim. Tebdil-i mekanda ferahlık vardır,derler..Pizzacıyı da bir test etmiş olun bakalım, yarım saatte doğru adresi bulabilecek mi?. Çok eğlenceli bir yazıydı, keyifle okudum.

21 Mart 2008 13:04
Haklı mı zavallı mı?

Sn.Gülcü, müthiş bir gözlemcisiniz,tebrik ederim.Zaten, yazıları okuyucu tarafından büyük bir keyif ve ilgiyle okunan yazarlar, çevreye karşı alıcıları yirmidört saat açık ve son derece duyarlı kişilerin arasından çıkıyor.Gelelim yazdığınız hikayedeki kahramanlara. Bence, her ikisi de hem haksız,hem de zavallı..Gözlemlediğiniz ilişki zaten baştan sona yanlış bir ilişki dolayısıyla arada geçen diyalogları mercek altına alıp incelemek bile anlamsız geldi bana.Selamlar..

19 Mart 2008 14:02
Sahibinden satılık göbek

Buradan size reklam yapan bir yorum yazmak istemezdim ama tv. de de reklamını izlemişsinizdir belki, bu masaj kemeri birazda diyet yapmak şartıyla tam bir mucize diyebilirim.Bir deneyin derim. SEvgilerimle..

17 Mart 2008 14:21
Güvercine günaydın, bahara merhaba

Sn.Gülcü; güvercinleri pek çok canlı varlıktan ayıran en önemli özellik, yuvalarına ve eşlerine olan bağlılıkları ve yön bulma konusundaki üstün yetenekleridir. ilave olarak posta güvercinlerinin özellikle yön bulma konusunda koku alma duyularını kullandıklarına dair bilim adamlarının ortaya attığı gayet sağlam bir teori de mevcut. Özellikle sabah saatlerinde,evinizde büyük bir keyifle hazırladığınız o muhteşem kahvaltının iştah açıcı kokusu, yakında pek çok güvercini daha balkonunuza konuk edeceğe benziyor. Selamlar.

17 Mart 2008 09:31
Uyarıyorum bak!

Sn.Gülcü, insana gerçekten sıkıntı veren " Bu maili en az on kişiye yollarsanız dileğiniz ancak gerçekleşir" tarzında gönderilen mail zincirleri hakkında gerçekten yerinde ve esprili bir yazı yazmışsınız, uyarınız umarım dikkate alınır. Selamlar.

11 Mart 2008 09:44
Köprü ne kadar yalnız, dünya o kadar güzel.

Ne yaparsanız yapın yalnızsınız şu dünyada. Ne kadar dostunuz olursa olsun, ne kadar kalabalıklar arasında yaşarsanız yaşayın yalnızsınız. Kendinizle tek başınasınız. En iyi dostunuz, en kötü düşmanınız yine sizsiniz. Yalnızlık kişisel bir özgürlüktür.Bizi her gün biraz daha fazla çoğaltır...Selamlar.

04 Mart 2008 08:33
Aşk - Köprü - Bağlantı

Kısa ve öz ... Aşkın ancak, araya bir köprü kurarak yaşanabilir olduğunu çok güzel ifade etmişsiniz. Selamlar.

03 Mart 2008 12:13
Blogcu muyum, yazar mıyım?

Sn Gülcü; size yazılmış olan bütün yorumları tek tek büyük bir dikkatle okudum. Yazar olmak adına gerçekleştirmeniz gereken büyük bir yürüyüşün içinde olduğunuzu görüyorum. Bu büyük yürüyüşünüzde, bir çok engelle karşılaşmanız kaçınılmazdır.Fakat en yıldırıcı engel insanın kendisidir.Çoğumuz kendimize takılıp düşeriz. İnsanın kendisine koyduğu en zorlu engel ise zihninde taşıdığı engeldir. Orası sürekli mazeret uydurur,korkutur,gücendirir,olayları büyütür. Size yapılan olumlu yada olumsuz yorumları sadece okuyun ve doğru bildiğiniz yolda yürümekten asla vazgeçmeyin diyorum. Blog yazarları arasından sizi tek geçiyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

26 Şubat 2008 10:50
Toplam blog
: 60
Toplam yorum
: 255
Toplam mesaj
: 43
Ort. okunma sayısı
: 1961
Kayıt tarihi
: 14.06.07
 
 

22.06.1970, İstanbul doğumluyum. Finans sektöründe çalışıyorum. Sanata ve edebiyata büyük ilgi duyuy..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster