Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Seksi Aralık Mavisi

Alışmışım Aralık ayının soğuk, buz gibi nefesine de böyle tabir edilmesi hoşuma gitti nede olsa Aralık doğumlu bir Yay burcuyuz ilk defa birinin Aralık için böyle hoş bir tabir kullanması hoşuma gitmedi desem yalan olur haaa akdenizmi bir karadenizli olarak benim için daima ikinci planda kalır yazınız ve şiiriniz birbirini çok güzel tamamlamış selamlar sevgiyle kalın.

05 Aralık 2008 21:50
Bir Tokat Daha Hayattan...

Ayni olayları yaşayan ne ilk nede son olacaksınız, önemli olan doğru olduğuna inanmış olduğunuz şeyimi yapıyorsunuz, dğruyu yapuyorsanız kendinizi hiç sıkmayın sevgi hak edene verilir ve karşılıklı yaşanır gerisi boş laf sevgiyle kalın, selamlar.

16 Ekim 2008 20:35
Kekova'da üç kadın ve son yaz...

Hah beni bağladınız ereğliye siz gezin bakalım gün ola devran döne, resimlerin çoook öncelere kekovada geçirdiğim günlere götürdü beni ellerine sağlık.

14 Ekim 2008 20:29
Açık bir kapısı olmalı insanın

Kapılar kapanmak içindir Beran hanım önemli olan hangi kapıyı nasıl açacağınızı bilmektir kapı hep açık duracaksa varlığının da bir önemi yoktur değilmi? selamlar sevgiyle kalın.

14 Ekim 2008 20:21
Yeni nüfus cüzdanlarımız...

İnsanlarımızın gelir seviyelerini yükseltecek değişiklikler yapsalar bence nooldu pasaporlar değişti de pasaport yüzü görmeden ölen binler var bu ülkede onu değiştir bunu değiştir ama yoksulun kaderini değiştirmek için birşey yapma ha bi de nüfus kağıdı çıkmayanlar ne olacak onların neyini değiştirecekler acaba selamlar sevgiyle kalın.

09 Ekim 2008 20:46
Aktütün Karakolu Baskını ve düşündürdükleri

Bu ülkede devletin veya devlet adına çalışanların zaafiyeti olmadıktan sonra yapılabilecek, kanunsuzluk olduğuna inanmıyorum, bir yerlerde muhakkak suistimal, kötüye kullanma var fakat ne fayda giden geri gelmez, ateş düştüğü yeri yakar asıl çıban başının nerede olduğunu herkes az çok tahmin ediyor ve güzel ülkemizin her yerinin Altınoluk gibi olmasını isteyenler de azınlık sayılmaz herkesin şapkasını önüne koyup düşünmesi lazım sabırlar taşıyor.selamlar sevgiyle kalın.

05 Ekim 2008 00:11
TL'deki defolar

Değiştiriyorlar dedim inanmadınız daha ben ne yapayım !!! demekki paramızın sırası idi onu değiştirdiler görün bakın daha neler değişecek yada değiştiğini farkettiğiniz şeyleri ard arda sıralayın bakalım bir sonrakini tahmin edebilecekmisiniz? edemezsiniz ama onlar değiştirecek bir şey bulurlar selamlar sevgiyle kalın.

05 Ekim 2008 00:01
Yerli diziler ve kadınlar

Ekonomik sistemi bozuk, oturmamış veya oturtulmamış bütün ülkelerde ahlaksızlık alır başını gider ve maalesef bu düzenlerde de en çok kadınlar ve çocuklar kullanılır, düzene alet edilirler ondan sonra da sosyolog olmuş biri çıkar böyle abuk subuk sebepler yazar ne dizisi kardeşim insanlarımızın karnı aç karnı bi yerlere yaranmak için ne yapacaklarını şaşırıyorlar.Selamlar sevgiyle kalın.

04 Ekim 2008 23:48
Banka bebekleri

Beran hanım bana göre toplum yapımız ataerkil özelliklerini henüz tam anlamıyla kaybetmediğinden bu tip olaylar bize pek normal gelmiyor fakat bir de kayranın annesi açısından bakalım olaya kimbilir yaşamış olduğu hangi olay onu bu kararı almaya itmiştir yoksa normal şartlarda mutlu yaşanan beraberlik neticesinde kayraya sahip olmak istemezmiydi dersiniz ha kayra açısından bazı zorluklar olabilir çocukluk ve gençlik dönemlerinde daha sonra problem olacağını zannetmiyorum onlarda varsın öyle yaşasınlar değilmi selamlar sevgiyle kalın.

27 Eylül 2008 21:38
Yunan'ın yapamadığı hayali kurmak!

İşgal edildiği gün bir ulusun kurtuluş savaşını başlatan, kurtulduğu gün ise o ulusun kurtuluş savaşını bitiren sembol bir şehrin anahtarını ele geçirmektir maksatları ama aydın, Cumhuriyetini, Atasını seven İzmir halkı yine cevabını verecektir Deniz Fenerlerinin prenslerine selamlar sevgiyle kalın.

27 Eylül 2008 04:07
Toplam blog
: 19
Toplam yorum
: 38
Toplam mesaj
: 20
Ort. okunma sayısı
: 1367
Kayıt tarihi
: 21.08.07
 
 

1961 Samsun - Çarşamba doğumluyum. Memur emeklisiyim. Evli ve üç çocuk babasıyım. Halen Kdz. Ereğ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster