Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Yazmak... Öyle güzel, öyle hoş ve öyle derin bir eylem ki!.. Olmazları bile oldurabiliyorsun. "Kelimeler" sen ne istersen onu yazıyor, hangi anlamı, hangi rengi yansıtmak istiyorsan onu yansıtıyor. Hal böyleyken gel de yazma, gel de mavileri yansıtma!

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
...aŞkîya Gazeli...

Her bir çift satır, bir yoğun duyguda... ...yaşamış olmak güzel; yaşanmışsa. (Yorum yaptım sandımdı, yapmışım ama başka bir alana)

16 Şubat 2018 12:25
Ataerkil mi dediniz!! Al sana ataerkil...

Okumayı ve yazmayı sevmek... Gerçekten güzel.:)(: Sizin için bayramların anlamı daha özel olmalı; bayramdan bayrama görülen baba olduğuna göre. Umarım yaşıyordur ve daha çok görüyorsunuzdur artık. Hanımağa babaanne, hükümet anne... Ne güzeldir değil mi toplumumuzun kişinin yaşadıklarına göre yakıştırmaları; lakap takmaları. Sizinkini merak ediyorum:) Her yazımı çok severek yazarım; çok severim ama bu çok özeldir; okumadıysanız okumanızı isterim. http://blog.milliyet.com.tr/ozledigim-adam--babam/Blog/?BlogNo=88096 Sevgilerimle.

06 Eylül 2017 13:05
Ama şehir aynı müthiş şehir!..

Sevgili arkadaşlarım, maalesef güncelerimi feysde önerenlerin kimler olduğunu görmenin bir yolunu bulamadım. Bu yüzden okuyan ve paylaşan herkese sonsuz sevgilerimi yolluyorum; aydınlık şehrimden selamlarımla.

11 Kasım 2012 10:18
 
Toplam blog
: 204
Toplam yorum
: 2548
Toplam mesaj
: 478
Ort. okunma sayısı
: 3092
Kayıt tarihi
: 29.03.07
 
 
Yazarı paylaş
 • Tümünü göster
 
 
 


 
 
   
   
   
  Günaydın :)Gününüz aydın, gününüz aydınlık ille de sevgiyle ışımış olsun.
  • Gündelik yaşam [39]
  • blog [27]
  • öykü [21]
  • sinema [16]
  • Dostluk [14]