Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Yazmak... Öyle güzel, öyle hoş ve öyle derin bir eylem ki!.. Olmazları bile oldurabiliyorsun. "Kelimeler" sen ne istersen onu yazıyor, hangi anlamı, hangi rengi yansıtmak istiyorsan onu yansıtıyor. Hal böyleyken gel de yazma, gel de mavileri yansıtma!

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Ama şehir aynı müthiş şehir!..

Sevgili arkadaşlarım, maalesef güncelerimi feysde önerenlerin kimler olduğunu görmenin bir yolunu bulamadım. Bu yüzden okuyan ve paylaşan herkese sonsuz sevgilerimi yolluyorum; aydınlık şehrimden selamlarımla.

11 Kasım 2012 10:18
O Şimdi, Hem Bartın'lı, Hem de Bartın'ın "Fahri Valisi"

İktidarın bindiği dalı kesip kesmediğini, ilk seçimlerde verilmeyen oylarda görmeyi umut ederek, gören aklınıza, kadir bilen yüreğinize sağlık diyor, sevgilerimi yolluyorum. Saygılarımla.

03 Eylül 2012 11:18
Çuval bu kez tüm Türkiye’nin başına geçiriliyor, hem de kimin eliyle…?

Sabah postlarıma baktım, "hayırdır inşallah" dedim. "Mustafa Tayfun blog yazdı" diyordu bir tanesinde. Okudum, malum olan hayırsız durumdu yazılanlar. "malum olan..." Oyun sahneye konuyor ama "evlatlar" gerçekten ölüyor!.. Tuz koktu, söz bitti... yaz yaz yaz... durum aynı!.."biz istediğimiz gibi oynarız, siz bir şey yapamazsınız" çaresizliğini mi öğretmeye çalışıyorlar dersiniz? Sevgilerimle, aydınlık şehrimden.

27 Ağustos 2012 09:40
 
Toplam blog
: 204
Toplam yorum
: 2548
Toplam mesaj
: 478
Ort. okunma sayısı
: 3099
Kayıt tarihi
: 29.03.07
 
 
Yazarı paylaş
 • Tümünü göster
 
 
 
 
 
   
   
   
  Günaydın :)Gününüz aydın, gününüz aydınlık ille de sevgiyle ışımış olsun.
  • Gündelik yaşam [39]
  • blog [27]
  • öykü [21]
  • sinema [16]
  • Dostluk [14]