Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Öğretmenim Seni Çok Seviyorum

Kaybettiklerimize dair söylenecek o kadar çok şey var ki!.. Bundan en çok etkilenen de sağlıkçılar ve öğretmenler. Ve evlatlarımız; ellerinden umutları alınan. Gelecek günler aydınlıkları getirir umarım.Metro ve denizin olduğu aydınlık şehrimden selamlarımla.

02 Aralık 2019 22:15
Bir Cumhuriyet Çocuğu

"Mustafa Kemal!.." Sonsuza kadar var olması dileğiyle!.. Ve yeğeniniz "Mustafa Kemal"; sonsuzluğa karışana kadar mutlu olması dileğiyle. Aydınlık şehrimden sevgi ve selamlarımla.

05 Kasım 2019 20:25
Eğitim Şart!

Adamın biri dayak yiyormuş ve dayak yedikçe "Ah arkam" diyormuş. Dayak atanlar "Sırtına vurmuyoruz ki, neden böyle diyorsun" demişler. "Arkam olaydı bu dayağı atamazdınız" demiş. Maalesef memlekette halâ durum bu.

28 Aralık 2018 18:00
"Çam Kokulu Rüzgar; Aşk Nazlı Gonca, Erir Güneş Gökova'da, Akşam Olunca

Memleket güzel, Ege daha güzel ama Sakar'dan aşağısı en güzel, desem:)(: Herkesin bir gün oralardan yolunun geçmesi dileğiyle; keyfiniz daim olsun!..

28 Aralık 2018 17:54
Ay Çiçekleri

Ay çekirdekleri; resme bakınca bu isim haksızlık gibi geliyor insana; Güneş gibiler. (: Not: Ben okumayalı yazı tarzınız mı değişmiş ne :)

25 Aralık 2018 20:43
İnsan Sevmek Ne Marifettir Ne de Erdem

Sevgi... olunca "her şey" düzelir sanıyordum. Yaşadıklarım, önce "saygı olmalı"yı öğretti. Hele sevildiği için öldürülen kadınları düşündükçe.

25 Aralık 2018 20:40
Ama şehir aynı müthiş şehir!..

Sevgili arkadaşlarım, maalesef güncelerimi feysde önerenlerin kimler olduğunu görmenin bir yolunu bulamadım. Bu yüzden okuyan ve paylaşan herkese sonsuz sevgilerimi yolluyorum; aydınlık şehrimden selamlarımla.

11 Kasım 2012 10:18
O Şimdi, Hem Bartın'lı, Hem de Bartın'ın "Fahri Valisi"

İktidarın bindiği dalı kesip kesmediğini, ilk seçimlerde verilmeyen oylarda görmeyi umut ederek, gören aklınıza, kadir bilen yüreğinize sağlık diyor, sevgilerimi yolluyorum. Saygılarımla.

03 Eylül 2012 11:18
Çuval bu kez tüm Türkiye’nin başına geçiriliyor, hem de kimin eliyle…?

Sabah postlarıma baktım, "hayırdır inşallah" dedim. "Mustafa Tayfun blog yazdı" diyordu bir tanesinde. Okudum, malum olan hayırsız durumdu yazılanlar. "malum olan..." Oyun sahneye konuyor ama "evlatlar" gerçekten ölüyor!.. Tuz koktu, söz bitti... yaz yaz yaz... durum aynı!.."biz istediğimiz gibi oynarız, siz bir şey yapamazsınız" çaresizliğini mi öğretmeye çalışıyorlar dersiniz? Sevgilerimle, aydınlık şehrimden.

27 Ağustos 2012 09:40
Fransa gezim

Böylesi yazıları; eskilerin korunup, üstüne üstlük pempelendirildiği, yeşilin korunduğu ama geceyarılarına kadar Paris2i ışıklandırabilecek kadar da medeni olunduğu... Böylesi onlarca örnek varken, betonlaşmanın, çarpık yapılaşmanın sürdüğü ülkemi düşünüp üzülürüm. Evlatlarınızla nice buluşmalara olsun, sevgilerimle.

25 Temmuz 2012 11:46
Toplam blog
: 207
Toplam yorum
: 2555
Toplam mesaj
: 478
Ort. okunma sayısı
: 3240
Kayıt tarihi
: 29.03.07
 
 

Yazmak... Öyle güzel, öyle hoş ve öyle derin bir eylem ki!.. Olmazları bile oldurabiliyorsun. "Ke..

 
 
Yazarı paylaş
 • Tümünü göster
 
 
 
 
 
   
   
   
  Günaydın :)Gününüz aydın, gününüz aydınlık ille de sevgiyle ışımış olsun.
  • Gündelik yaşam [40]
  • blog [27]
  • öykü [21]
  • sinema [16]
  • Dostluk [14]