Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Bir kadın ve bir ayna

hangi açıdan nereye nasıl bakılacağını bilen ender erkeklerdensiniz.Sizi tebrik ediyor ve sizin gibilerin çoğalmasını diliyorum. Kendinize iyi davranın..

17 Şubat 2008 15:56
Seçimler

içinden geldiği gibi yaşamak kadar huzur verici bir şey olmadığını düşünüyorum.kişi arzularını yerine getirirken vicanen huzur içindeyse mutluluk bu diyebilirim.bazen egoist olmak gerekiyor diye düşünüyorum.bir kere eline geçen yaşam hakkını başkalarını düşünerek neden harcayalım ki.bu yanlış anlaşılmasın.karşındakini üzme pahasına değil...sınırı kendi koymalı insan..saygılar.

11 Ekim 2007 13:22
Karne ve çocuk

yazınızı okurken kendi öğrenciliğim geldi aklıma.olumsuz yönlerin hepsini yaşadım ben.ve bunun kendim üzerinde etkilerini gördüm.8 yaşında bir kızım varve ben kızıma bana davranıldığı gibi davranmıyorum. ama bazende olumlu davrandığımı sanarak yanlış yetiştirmektende korkmuyor değilim.bu konuda öyle çok uzman konuşuyor,öyle kitaplar yazılıyorki ortak noktalarını yakalamak ta zorlaşıyor.anne baba olmak zor zanaat..

09 Ekim 2007 16:32
Adı her neyse...

aslında yalnız değilsin.duygularını ortak yaşadığının farkında değilsin sadece.belki aynı anda yaşamıyorsun ama diğerleride yani bizlerde yaşıyoruz bu duyguları.buna kısaca boşluk diyorlar.yazdıklarını hayatın her dk sında yaşadığını düşünsene.ne çekilmez olurdu yaşam değilmi.allahtan anlık yada günlük yaşıyorsun bu duyguları.yoksa insanın kendi kendini esareti olmazmıydı bu.çıkar kelepçeni.anahtarı sende.istersen yine takarsın...saygılarımla

02 Ekim 2007 20:24
Tek gecelik erkekler...

yıllardır erkekler ''ben erkeğim'' dedi ve istedikleri gibi yaşadılar.istedikleri gibi yaşayabilmeleri için kadınları kısıtlamaları gerekiyordu.güç onlardaydı.ama kadın devrim yaptı.erkeğin efendiliği kalmadı.bunun böyle olacağını erkek bilseydi yuları kaptırırmıydı hiç.kadın aştı kendini.tekdüze yaşamdan erkek nasıl sıkıldıysa kadında sıkılmaya başladı.kadının erkekleştiğini söylüyor bazı kesimler.bence bunu söyleyende erkekler.çünkü değişmeyen tek bir şey var.kadın duygu insanı.tek gecelikte olsa yaşadığı şey duygudur.erkek sadece bedensel bir ilişki yaşar.aynı şeyleri hissettiklerine inanmıyorum.erkek için sadece bedenin bedene değmesi yeterlidir.ama kadın için bu yetmez.haz almak ister.sevilmek ister.saygı ister.10 dk lık zevkte olsa hepsini katar içine.ama erkek bunların hiç birini düşünmez.sadece zevkini alır ve çeker fermuarını.şimdi kadınlar çektiriyor onlara fermuarı....saygılarımla.

02 Ekim 2007 20:10
Acılarda tutunmak; uyku ya da hayal kurmak

yazını okurken kendimi gördüm.sanki içime girdin ve bütün düşüncelerimi alıp MB ye yazdın.sayfanı açınca bizim fındıkları,okuyunca yüreğimi gördüm.hayallerimi bile çaldın sandım bir an.bir gün hayallerinde rastlarım sana.belkide rastladım.kim bilebilir.gerçekleri bazen rafa koymanın verdiği hazı iyi bilirim.yada uykunun neden sardığını bedenimi !.. hayalsiz kalmaman dileğiyle...

09 Eylül 2007 13:15
Kağıtsız bir dünya olabilir mi?

kulağıma hoş gelmedi bu.hayatımda önemli yeri vardır kağıdın ve kalemin.teknoloji ne denli ilerlerse ilerlesin,kağıt ve kalem benim hep kadim dostum olarak kalacaktır.iş ortamında seri olmak için pc ler işe yarayabilir.ama kalem kadar duygulu ve hissi değil diye düşünüyorum.ben kağıdımı ve kalemimi seviyorum... sevgiyle kalın.

09 Eylül 2007 12:57
Memleketimde erkek egosu objektifinden kadın portresi...

iki yıllık evliyken ikinci evimize taşındık.hala buradayım.zilde ''tülay &Öner'' yazıyor.diğer zillerde ise ağa dayıların isimleri var.çok geçmedi,belki 6 ay belki bir sene...anahtar kullandığım için zile hiç ihtiyaç duymazdım.bir gün anahtarı unuttum.ve zile bastım.bir de ne göreyim.eve gelince eşime tek bir laf ettim.bizim apartmanda bekar kalmamış.hepsi evlenmiş dedim.çok gülmüştük... kendinize iyi davranın.

04 Eylül 2007 00:34
Aşk bitti, şimdi beklemek zamanı!

öyle güzel dökmüşsünkü düşüncelerini sanki beni anlattın.içimden sayıkladığım düşüncelerimi sen cümle haline getirdin.bir mıtnatıs gibi değilmi ilişkiler.hem itiyor hem çekiyor... kendine iyi davran..

02 Eylül 2007 12:27
Neden hep kadın düşünür?

bir erkek olarak bu denli dikkatli biri olmanız nadir bulunan bir durum.aslında sizin gibi bu işi çözmüş bir sürü hemcinsiniz var.ama senin gibi ortaya dökme, bunu kabullenme cesareti olan pek yok.erkek güçlü olmalı her zaman.görevlendirilmiş gibi.ama değişiyor herşey.kadın bile yitiriyor kadınlığını.biz neyin sınırı nereye kadar öğrenemedik hiç.hayırlısı... saygılar.

01 Eylül 2007 11:45
Toplam blog
: 6
Toplam yorum
: 13
Toplam mesaj
: 16
Ort. okunma sayısı
: 690
Kayıt tarihi
: 17.08.07
 
 

Çok fazla düşünen ve ayak üstü çok rahat hayal kurup kendini mutlu edebilen biriyim. Çocukluğumdan b..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster