Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

sufi-su /Emel Yeşilkayalı

http://blog.milliyet.com.tr/sufi-su
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

03 Ocak 2012 00:13
Ahmet YILMAZ

Emel hanım, Bayramın huzur ve mutluluğuna gölge düşürecek olaylarla sarsıldık bu bayrama girerken yine... Ama hayat devam ediyor... Bir musibet bin nasihattan evlâdır demiş atalarımız... Yaşadığımız olaylar, umarım böyle bir hayra vesile olur. Selam ve sygılarımla sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum.

09 Kasım 2011 14:24
Cemal Hüseyin Çağlar

Sevgili sufi-su / Emel Yeşilkayalı; bayramınızı kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim... Selam ve sevgilerimle...

30 Ağustos 2011 16:05
Güz Özlemi

Epeydir aklımdasınız ama bir türlü mesaj yazıp nerelerde olduğunuzu soramadım. Neredesiniz sahi? İnşallah küsüp gitmediniz buralardan.

19 Ağustos 2011 10:38
turgay çavusoglu

emel hanım, ellerinize kollarınıza sağlık,aynı fikirdeyim İstanbul insanı korkutuyor. Siz Türklere yaptıklarını anlattınız hele yabancılara yaptıklarını bir görseniz

14 Mayıs 2011 17:12
CEVAP

Turgay Bey, sizi sayfamda görmek ne güzel. Çok mutlu oldum inanın. Çok teşekkür ederim katkınız için. En kısa zamanda yazılarınızla da blogda olmanızı dilerim. Sevgi ve selamlar...:)

16 Mayıs 2011 23:15
Rosaigina

Bu inceliğiniz için sonsuz teşekkür ederim.Beğeniniz ve okuyan gözleriniz için sağlıcakla kalın. gülay

16 Nisan 2011 22:11
Efsane FB 1907 Baterist Metin

Eğer gözünüzden kaçtıysa bildirmek isterim ki, 2 hafta önce yayına girmiş olan 2010 Onur Ödülü seçimi halen devam etmekte olup, ilgili blog "BLOG NOBEL 2010" adıyla sayfamdadır... Oy kullanmayı düşünürseniz, 2 gün içerisinde sandığa buyurmanızı rica ederim. Saygılarımla...

29 Ocak 2011 20:17
CEVAP

Bu sefer "hayır" Metin Bey. Tadı kaçtı. Eğlenelim, kaynaşalım diye oy kullanıyordum ama her yarışmadan sonra bir sürü laf söz. Birileri nemalanıp prim yapıyor haybeden. Öte yandan açıkcası belli başlı kişiler dışındakileri pek okumuyorum ve tanımıyorum. Okuduklarımı bile nadiren okuyorum hatta. Kimbilir tanımadığım, bilmediğim ne çok değerli blogdaş vardır. Yani ciddiye alacaksak bu yarışmayı, o zamanda haksızlık yapmış oluyorum. Kısacası bu sefer oy kullanmak istemiyorum. Davetiniz için teşekkürler. Sevgiler...:)

30 Ocak 2011 21:16
Çöl Rüzgârı

Yeni gelen yılın ailenize ve size sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Sevgilerimle :)

31 Aralık 2010 20:02
Ahmet YILMAZ

Hayat beklentilerden ibaret bir yerde… Yaşımız ne olursa olsun, yine de gelecek yıllardan bir şeyler bekliyoruz. Giden yıllarda bir türlü denkleştiremediğimiz şeyleri yerli yerine oturtmak istiyoruz. Tıpkı arzularımızdaki gibi, düşlerimizdeki gibi… Ben kendi adıma yaşadığım güzelliklerin çoğunu, beklenmedik zamanlarda yaşadım. Hüzünleri de beklemediğim ortamlarda… Yine de hayal kurmak, ümit etmek, kötü bir şey değil… Kimimiz 2010 yılını bu bağlamda belki hasretle anacak, kimimiz de nefretle hatırlayacak… 2011 de ondan çok farklı olmayacak aslında… Olaylar değişecek, mekânlar değişecek, dekorlar değişecek, kişiler değişecek sadece… Devran bildiğince dönmeye devam ederken, biz kendi adımıza yeni bahtlar yaşayacağız, yeni senaryolar sahneye koyacağız… Ne olursa olsun, “Mutlu Son” hepimizin ortak beklentisi… Bu duygularla yeni yılda ummadığınız kadar güzellikler, mutluluklar yaşamanızı temenni ederek, selam ve saygılar sunuyorum…

31 Aralık 2010 16:13
n.

Birlikte, mutlu, sağlıklı, huzurlu her şeyin gönlünce gerçekleşeceği bir yıl diliyorum canım arkadaşım. Sevgilerimle:))))

27 Aralık 2010 21:47
Toplam blog
: 76
Toplam yorum
: 299
Toplam mesaj
: 40
Ort. okunma sayısı
: 1552
Kayıt tarihi
: 28.03.09
 
 

Merhaba, ben sufi-su. Sosyal hizmet uzmanıyım. Yıllarca korunmaya muhtaç çocuk çocuklar, koruyucu..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster