Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Muzaffer Cellek

Yazılarınız ilginç. Değişilk konulara değiniyorsunuz. Kutların. Selamlar

21 Kasım 2010 00:36
Ahmet YILMAZ

Mevsime göre güzel bir havada, 9 günlük bayram tatiline girdik. Özel bir derdi olmayanlar için bayram mutlu geçecek gibi… Bir türlü çözüp gündemden kaldıramadığımız siyasi dertler de artık en azından çoğunluğun kanıksadığı bir hale geldi. Hani derler ya, mutluluk ve huzur biraz da bizim beynimizde… Bardağın boş tarafını görmekten vazgeçemeyenlerin tadabilecekleri hazlar zaten oldukça azdır. Bu duygularla her zaman olduğu gibi, bayramın sizin için, ülkemiz için, milletimiz için esenliklerle dolu geçmesini; derdi, kederi, üzüntüsü, hastası, çaresizliği olanlara Allah’ın sabır, yardım, şifa, umut ve kolaylıklar vermesini diliyor, en içten sevgi ve saygılarımla, selâmlar sunuyorum.

15 Kasım 2010 00:41
CEVAP

Merhaba, söylediğiniz söz gerçekten çok önemli, aslında yaşadığımız tüm yaşam, iyisi kötüsü,olumlusu olumsuzuyla bizim içimizde. Biz olayları nasıl görmek istersek o şekilde değerlendirebiliriz. Size Kulede ki Küçük Adam adlı kitabı okumanızı öneririm. İnsanın hayata bakışını değiştirecek bir eser olarak yorumlanabilecek bir eser.

15 Kasım 2010 23:02
onur kaptan

Merhaba

28 Mart 2010 12:30
turan Yalçın

bloga hos geldınız sıır hıkaye ve kısısel gelısım yazmaktayım yazdıklarımın sıze de faydalı olmasını dılerım Turan yalçın

26 Mart 2010 23:16
Toplam blog
: 33
Toplam yorum
: 17
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 2223
Kayıt tarihi
: 25.02.10
 
 

İletişim Fakültesi mezunuyum. Özellikle bilimsel ve coğrafi keşiflerle ilgileniyorum. ilgimi çeke..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster