Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

03 Ocak 2012 12:23
zöhre TAHİR

Yaptığınız ve yapacağınız :) yorumlarınız, katılım ve katkılarınız için teşekkür ediyorum öncelikle... Bloga hoş geldiniz.

25 Kasım 2011 11:47
CEVAP

Hoşbulduk teşekkür ederim, okumak, yorumlamak ve yazmak güzel tabii :) Selamlar.

26 Kasım 2011 12:00
Ersin Kabaoglu

Selamlar. Yayımlanır yayımlanmaz gözüme çarpan yazınıza hemen o an yorum yazmıştım. Yorumum size ulaşmadı mı? Yayına almam hakkınız var tabii ki değerli yazarım. Ama yayına almak için çok bekletecekseniz, aldıktan sonra da yanıtlamayacaksanız silin lütfen! Bu benim prensibimdir. Hafife alınmaktan hoşlanmam! Bu prensibime saygı duyacağınızı umuyorum. İyi günler.

14 Kasım 2011 21:48
CEVAP

Öncelikle teşekkür ederim, yorumunuz için, şimdi gördüm,anlayışla karşılarsınız umarım. Saygılar Ersin bey, iyi geceler. Bazen, sabırsızca yargılamamak gerek insanları...

15 Kasım 2011 00:33
Toplam blog
: 2
Toplam yorum
: 10
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 325
Kayıt tarihi
: 26.09.11
 
 

Sevgileri yarınlara bıraktınız.çekingen, tutuk, saygılı, oysa yarınlar yoktu... Kelebek gibi yaşa..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    Boş yere arama mutluluğu, Aradığın yerde olmayacak. Bulunca tadını çıkar, Çünkü hep sende kalmayacak