Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Eğitim: Yüksekokul, Meslek: Yönetim, İlgi Alanım: Tarih, Felsefe ve Sosyoloji üzerine araştırma.   İşlemek istediğim konular: Tarih, Sosyoloji ve  Siyaset.  Bugüne kadar çeşitli gazete ve bloglarda yayınlanmış yüzün üzerinde makale ve bir de kitabım bulunmaktadır. Ayrıca  iki kitabım da yayına hazır durumdadır. 

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Dil; silahsız bir kurşun da, zarif bir gül de olabilir.

Kadri Bey Merhaba. Çok güzel bir konuyu ele almışsınız ancak çok kısa olmuş. Biraz daha açarak okuyucuyu doyurmak mümkündü diye düşünüyorum. Selamlar

17 Mayıs 2017 12:40
Beyindeki hayalet düşman: Endişe...

Evet; endişe belirttiğiniz gibi çoğu zaman hayalet bir düşmandır. Ancak tüm bu vb. endişe, kaygı, doyumsuzluk, her şeyin en çoğuna ve en iyisine sahip olma duygusu; eğitilmemiş/disipline edilmemiş (Hayvani Ego ile veya/ya da Aşırı Uyarılmış Egonun) bir eseri olduğuna inanıyorum. Bu alanlarda yazmaya ve tartışmaya devam edelim diyorum. Kaleminize sağlık, sevgi ve saygılar.

10 Mayıs 2017 12:49
Hayret, şüphe, sarsılma=Felsefe

Nizamettin Bey harika bir Feksefe özeti olmuş. Naçizane bende felsefeyle ilgili şunu söylemek isterim. Nasıl ki hastalıkları ilaç yok ediyorsa, cahilliğin tek ilacı da Felsefe'dir diyorum.Selam ve saygılar.

09 Mayıs 2017 14:16
 
Toplam blog
: 52
Toplam yorum
: 57
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
: 153
Kayıt tarihi
: 27.03.16
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster