Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Milliyet Bloga taşınmam kolay olmadı.. Varlığını aşağı yukarı başlangıcından beri bildiğim bu devasa genişlikteki aile ürkütüyordu beni açıkçası. Beceremem, her zamanki sakarlıklarımdan birini yaparak bir çuval inciri berbat eder ve düzeltemem, diye.. Artık uzuuuun yazıları okumakta ve yazmakta zorlanıyorum! (Gerçi benim d..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Aşkın Ömrü Üzerine Aşkla Söyleşi

Hoş geldin Burcu. Umarım MilliyetBlog'a yabancılık çekmezsin. İlk yazını sevdim. Sonrakilerin de bunun gibi güzel olması dileğiyle kolay gelsin derim.

06 Mayıs 2018 20:52
Fatih Altaylı: Sosyal Medya etkisiz! Çünkü burada "Beş N bir K" kuralı geçmiyor…

Hasan'ım, Bu "sosyal" medyanın yaşı ne, başı ne? Janjanlı bi isim takınca "adam" mı olmuş oluyor? Daha bir okulu bile yok! Kuralları yok! Oturmuşluğu yok! (Yanlış anlaşılmasın. "Küçümseme" değil bu!) Fatih Altaylı abartmış biraz, bence… Henüz emekleyen bebeye "niye maraton koşmuyo bu?" diye sorar gibi bişey olmuş! Hem bu ülkede gündem kıtlığı mı var ki, bir de "sosyal" medya kafa patlatsın "gündem yaratacağım" diye? Tam tersine "gündem enflasyonu" var ki düşman başına! Soruna gelince… Medya (sosyali de), Sivil Toplum'un işi (ve gücüdür). Ülkemizdeki Sivil Toplum'un olduğu (ve geleceği) yere göre verebiliriz bunun yanıtını… Bence daha yapılacak çoooook iş var…

29 Aralık 2012 00:52
Askeri ve sivil erkan palavrası; hepsi resmi erkan

Elimdeki hazır yazılar bitsin diye bekliyorum. Ben de geleceğim oraya.. Hani"Türkler asker millettir." diye bir söz var ya.. İşte oradan çıkarak "sivil"in karşısına "asker"i koyuyorlar "resmî" aradan sıyrılıyor. Partiler elbette resmî kurumlardır. O son paragrafının ilk kısmındakileri yapması gerekenler sendika, dernek, vakıf vb. sivil toplum örgütleridir. Asıl sorun, onların yeterince güçlü olmamasından çıkmaktadır.

17 Ocak 2011 22:52
 
Toplam blog
: 76
Toplam yorum
: 51
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 485
Kayıt tarihi
: 01.01.11
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster