Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesinde lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimini tamamlamış bir Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Edebiyatın kapsamının geniş olması, yazı konusunda malzememin de çoğalmasını sağladığından ülkeyi, dünyayı, insanı ilgilendiren birçok konuda kalem oynatabildiğime inanırım. En huzurlu olduğ..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Yeni Eğitim- Öğretim Yılı Başlarken

Hocam; ne güzel, billur gibi öğütler bunlar. Şevk verdiniz. Sağ olun, var olun. Saygılar...

18 Eylül 2017 14:50
Polimiyalji Romatika

Ve geçmez bizim bu kanayan yaralarımız. Çünkü eğitilmemekte, hukuku yola koymamakta direniyoruz. İkiyüzlü ve çıkarcı olmak kolay geliyor bu topluma. O kadar alışmış ve kanıksamışız ki farkında değiliz bazen hastalarımızın hatta. Neyse... Esenlikler dilerim Nur Hanım.

16 Eylül 2017 19:59
Antalya’da İzmirli Olmak

Gel de beğenme şimdi bu yazıyı! :) Ama Ata Bey,burada yaşamadığınız için belki, biraz hasretin etkisiyle iyimser bakmışsınız İzmir'e. Zira özellikle son on yılda İzmir'in insan profili değişti. Eskiden Izmirli olmayan buraya geldiğinde bir süre sonra uyardı İzmir'e ve buralı olurdu. Şimdiyse kimi semtler toptan, "bilmem nereliler derneği" gibi. Ben bu yaz Çanakkale'yi eski İzmir'e benzettim. Fakat o eski İzmir kadını geni şükür ki var hâlâ. Selamlar,saygılar...

13 Eylül 2017 19:45
 
Toplam blog
: 110
Toplam yorum
: 635
Toplam mesaj
: 23
Ort. okunma sayısı
: 831
Kayıt tarihi
: 06.07.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    Sürgün edilmiş bir yazarın ruhuna ve bir ölünün imkansızlığına sahip olmak...İşte bütün mesele bu!