Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunuyum. Emekli Muhasebeciyim. Felsefe, İlahiyat, Sosyoloji ve Psikoloji ile ilgili konularla ilgiliyim.  

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Bakış Acısı

Kitaplar yazarın çocuğu gibidir. Hatta gibisi fazla çünkü bir anne gibi ona ilgi gösteriyor, sabrediyor, tahammül ediyor, iyi olması için mücadele ediyor. Güzel bir eser ortaya çıkması için bazen günler, haftalar ve geceler sandalyenin üzerinden kalkmıyorsunuz. Bu süreçte eşinizi, çocuklarınızı, dostlarınızı ve akrabalarınızı ihmal edebiliyorsunuz. Hal böyle iken kitabınız okunup değer verdiğiniz dostlarınız tarafından yorumlanıldığı zaman çekilen bütün sıkıntılar biranda yok oluveriyor. Bakış acısını yaklaşık iki buçuk yılda yazdım. Yayımlatmada sıkıntı yaşamadım. Çünkü Düş Batımı kitabımı yayımlayan yayınevinden çıkardım kitabımı. Gerek kapak resmi ve gerekse baskı dizgi anlamında okurlarımdan tam puan aldı yayınevim. Geriye içerik kaldı. Onu da siz değerli dostlarımın yorumu belirleyecek. Değerli Hüseyin Hocam kitabımı okumaya başlamış ve birinci bölümün ilk başlığı olan "Tesadüf"ü okuyarak yorumlamış. Çok teşekkür ediyorum hocam, çok sağ olun var olun. Selam ve saygılar.

05 Kasım 2017 14:18
Erdal Ceyhan'ın ardından....

Ben de çok üzüldüm. Erdal Hoca benim de bir kaç paylaşımıma yorum yapmıştı. Sözlerin kifayetsiz kaldığı yer... Allah rahmet etsin, mekanı cennet olsun inşaallah...

08 Ağustos 2017 20:48
Ne olur ağlama...

Ne kadar güzel bir şiir... Sonuna kadar merakla okudum kim acaba? Diye. Yüreğine sağlık Ayşegül hanım. Sevgiyle kal..

22 Haziran 2017 09:03
 
Toplam blog
: 136
Toplam yorum
: 927
Toplam mesaj
: 22
Ort. okunma sayısı
: 2629
Kayıt tarihi
: 08.06.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster