Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunuyum. Emekli Muhasebeciyim. Felsefe, İlahiyat, Sosyoloji ve Psikoloji ile ilgili konularla ilgiliyim.  Düş Batımı ve Bakış Acısı isimli iki tane romanım var.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Sevgi Bezeği I

Muhteşem kaleminize sağlık Abbas Bey. Ben bu güzel şiir üzerine konuşmak istemiyorum. Kaleminizin mürekkebi kurumasın. Selam ve saygılarla,

04 Ocak 2018 23:00
Toprak Oldun

Çok hüzünlü bir o kadar da etkileyici bir şiir. Yüreğinize sağlık Nahide Hocam. sevgilerimle

04 Ocak 2018 22:55
Bakış Acısı

Kitaplar yazarın çocuğu gibidir. Hatta gibisi fazla çünkü bir anne gibi ona ilgi gösteriyor, sabrediyor, tahammül ediyor, iyi olması için mücadele ediyor. Güzel bir eser ortaya çıkması için bazen günler, haftalar ve geceler sandalyenin üzerinden kalkmıyorsunuz. Bu süreçte eşinizi, çocuklarınızı, dostlarınızı ve akrabalarınızı ihmal edebiliyorsunuz. Hal böyle iken kitabınız okunup değer verdiğiniz dostlarınız tarafından yorumlanıldığı zaman çekilen bütün sıkıntılar biranda yok oluveriyor. Bakış acısını yaklaşık iki buçuk yılda yazdım. Yayımlatmada sıkıntı yaşamadım. Çünkü Düş Batımı kitabımı yayımlayan yayınevinden çıkardım kitabımı. Gerek kapak resmi ve gerekse baskı dizgi anlamında okurlarımdan tam puan aldı yayınevim. Geriye içerik kaldı. Onu da siz değerli dostlarımın yorumu belirleyecek. Değerli Hüseyin Hocam kitabımı okumaya başlamış ve birinci bölümün ilk başlığı olan "Tesadüf"ü okuyarak yorumlamış. Çok teşekkür ediyorum hocam, çok sağ olun var olun. Selam ve saygılar.

05 Kasım 2017 14:18
 
Toplam blog
: 137
Toplam yorum
: 930
Toplam mesaj
: 22
Ort. okunma sayısı
: 2783
Kayıt tarihi
: 08.06.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster