Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emine teyzenin yardımı ile, Annem H.İkram yurdundan dünyaya gelmişim. Kırk yıla yakın zamandan beri Mersin'de oturuyorum. BENLİĞİ HİÇ SEVMİYORUM.     

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Yüreğime Dokunanlar

Kıymetli Yurdagül Alkan;Evet birbirinden acı olaylar, bunlar insan yüreğine bir başka şekilde dokunur.Yaralar açar.Geride kalanlar, gidip artık dönmeyenler, biten hayaller. Yüreğin yedeği de yok yenisini alalım.Bizim yürekleri bu acılı olaylar yıpratıyor.Bacıma saygılar sunuyorum, ona ve onun kıymetli evlatlarına sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Şubat 2019 20:00
Bir Gün Gideceğim

Kıymetli Nahide Çelebi: Eserinizin içinde " Kadere kardeş sayacaksın" sözleri derinden derine düşünmeye değer.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Şubat 2019 09:59
"Uyan Sunam" Türküsünün Öyküsü

Kıymetli Hüseyin Başdoğan; Not: Bir ara kategoriye öykü ilave ediniz. Size sevgimle birlikte saygılarımı,ilaveten hürmetlerimi gönderiyorum.İşte gerçek öykülerimiz, Her Türkünün bir nedeni vardır.Bunları birde siz o paha biçilmez Türkçe'niz ile yazıyorsanız defalarca okumayı hak ediyor.Hele Malatya'ya yaklaştıklarında " Gözlerimi bağlayın Sunam görmesin rahat uyusun" insanın yüreğini parçalıyor.Kıymetli Hocam, siz bunları hep yazınız.Geçmişini unutanlar geleceğin tufanında kaybolurlar. Bu biçare işte böyle gerçek öykülere hasrettir.Tekrar saygılarımı sunuyorum.Ömrünüze ömür katılsın, sağlık ve sıhhatiniz daim olsun.Bacıma hürmetlerimi sunuyorum acil şifalar diliyorum.

19 Şubat 2019 16:19
 
Toplam blog
: 600
Toplam yorum
: 6996
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1660
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    GERCEKLER AGACİN TOPRAGİ, HAYALLER DALLARİN YAPRAGİDİR