Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emine teyzenin yardımı ile, Annem H.İkram yurdundan dünyaya gelmişim. Kırk yıla yakın zamandan beri Mersin'de oturuyorum. BENLİĞİ HİÇ SEVMİYORUM.     

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Fıkralarla Gülelim

Kıymetli Nahide Çelebi; Yine birbirinden güzel fıkralarla bizi güldürdünz.Bu fıkralar Erzurum'dan size intikal etmiş.Yine kulaklara sesli küpe olacak fıkralar.Saygılar sunuyorum.Size, kıymetli eşinize sağlık ve mutluluk diliyorum.

16 Ekim 2018 21:11
Trump, Erdoğan'a Neden Teşekkür Etti?

Kıymetli Erol Özışık: Bir şeyler biliyordum lakin şimdi unuttum. Sözün kısası aklımda nedense dilime varmıyor.Rahipte bir şeytan. Şeytan şeytanı kutsa ne olacak şeytandan melek olmaz.Emekliler kötek yemesinde dolardaki düşüş onlara uğramaz.Saygılarımı sunuyorum.Sağlığınızı ve mutluluğunuzu diliyorum.

15 Ekim 2018 18:02
Dağlarından Yağ, Ovalarından Bal Akan İlimize Ne Oldu?

Kıymetli Hüseyin Başdoğan; Hocam cennet ülkemizin meyveleri ile ilgili çok önemli ve çok yararlı bilgilerle bizleri aydınlattınız. Aslında Yüce Allah'ın yarattıkları için varettiği tüm meyveler ve sebzelerin yararı vardır ki var etti.Sizde önemli bir zaman, göznuru ve derin araştırma ile bunları dile getirdiniz.Saygılar sunuyorum.Bacıma ve size sağlık ve mutluluk diliyorum.

12 Ekim 2018 17:35
 
Toplam blog
: 585
Toplam yorum
: 6889
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1631
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    GERÇEKLER UMUTLARIN TOPRAĞI, HAYALLER UMUTLARIN YAPRAĞIDIR