Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emine teyzenin yardımı ile, Annem H.İkram yurdundan dünyaya gelmişim. Kırk yıla yakın zamandan beri Mersin'de oturuyorum. BENLİĞİ HİÇ SEVMİYORUM.     

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Sosyal Medya Kullanıcılarının Dikkatine!

Kıymetli Erol Özışık; Önemli ve yazılması gerekli bir yazı. Maalesef okumadan mesele mahiyetini bilmeden, anlamadan paylaşımlar bir çok kullanıcının mağduriyetine sebebiyet vermektedir.Sizin bu konuda daha önceki yazılarınız gereği tanımadığım, bilmediğim hiç bir kişinin mesajını açmıyorum.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

16 Şubat 2018 15:50
Şiirin Güzel Annesi

Kıymetli Abbas Oğuz, Bir kez değil zaman elverse bin bir kez okumak gerekir.Yine güzel sözleri,güzel düşünceleri ve duyguları yoğurmuş taze ekmek misali." Birini uğurlamadan diğerinin gönül kapısını çalması, Birinin bahardır çiçeğiyle gülü ile gelir, diğeri kıştır tepiyle boranıyla gelir. İnanıyorum ki kıymetli okurlarımızda birden ziyade bu gülezinötesinde eserinizi okuyacaklardır.Ömrünüze ömür katılsın, Sağlık ve mutluluğunuz daimi olsun.Saygılar sunuyorum.

16 Şubat 2018 15:43
Kozmetik Ürünlerdeki Tehlikeler

Kıymetli Nahide Çelebi; İnsanoğlu Allah'ın verdiği teni,bedeni beğenmiyor. İnsanoğl insanları kandırarak gerçek manada doğda var olan maddeleri binbir zararlı katkıyla karıştırıp sizi güzel gösterir,cildinizi güzelleştirir, genç gösterir gibi yalanlı, hilele katkılı maddelerle insanları kandırıyor. Kozmetik iin ödenen paralar milyar doları geçiyor, üstelik hepsi ithal. Her konudu insan, insanınsağlığıyla oynuyor.Temiz su tenin en güçlü dostudur.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

15 Şubat 2018 12:24
 
Toplam blog
: 555
Toplam yorum
: 6664
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1588
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    GERÇEKLER UMUTLARIN TOPRAĞI, HAYALLER UMUTLARIN YAPRAĞIDIR