Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emine teyzenin yardımı ile, Annem H.İkram yurdundan dünyaya gelmişim. Kırk yıla yakın zamandan beri Mersin'de oturuyorum. BENLİĞİ HİÇ SEVMİYORUM.     

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Acı Duyan Kalpler

Kıymetli Nahide Çelebi: Bilgisayarımda sayfa panelim görünmüyor.Bu yorumu cep Tlf dan yazıyorum.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

18 Nisan 2019 18:04
Mermer Kadın

Kıymetli Jale kasap; Yine önemli ve yazılması gerekli bir deneme yazınızı okuduk.anlamlı sözler " Hep aynı dölün döngüsü, kadim insan tohumu ve yol senin ne sağa, ne sola insan ol, yavaş, yavaş" Bunlar derinden derine düşünülmesi gerekli sözler.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

17 Nisan 2019 09:09
Söylemezseniz Olmaz mı?

Kıymetli SAHAFÇA: Yıllardan beri bunlara ve böyle olanlar hakkında bir şey yazmıyoruz.Bunlar istediklerini iki günde star yaparlar. Dilediklerini sanatçı yaparlar.Beğenmediklerini ise onurlarını kırarlar.Bunların biraz toplum adına, toplum yararına bir şeyler söylemesi, sorması gerekir.Siz yazdınız bizler okuduk.Hayli zamandır yazmıyorsunuz.Dilerim bir dinlenmeden ibaretti.Saygılar sunuyorum.Size ve tüm ev halkına sağlık ve mutluluk diliyorum.

14 Nisan 2019 17:34
 
Toplam blog
: 607
Toplam yorum
: 7046
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1730
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    GERCEKLER AGACİN TOPRAGİ, HAYALLER DALLARİN YAPRAGİDİR