Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emine teyzenin yardımı ile, Annem H.İkram yurdundan dünyaya gelmişim. Kırk yıla yakın zamandan beri Mersin'de oturuyorum. BENLİĞİ HİÇ SEVMİYORUM.     

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Din İnancı Allah'a Yürütür

Kıymetli Halil Güven Sökeli:Sığınacağımız manevi limanı doğru ve güzel sözlerle dile getirmişsiniz.Yüce Allah'ın gösterdiği yolda yürümek yazdıklarınızla mümkündür.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

22 Mart 2019 20:23
Seçime Giderken...

Kıymetli İzmirli doksanyedi: Evet, maalesef yetmiş yıldır neyi seçmişsek yine onu seçeceğiz.Henüz mümkün olmayan sistem ise yıllardır içimde biriken tasavvuru bir haldir.Belki gelecek nesil o mümkün olmayan sistemi seçer.Nedense siyasiler sıkıştı mı, ya seçim ya geçim diyerek topluma sandığı gösteriyorlar.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum. Not: Geçen yorumumda selam ve saygılarımı sunmayı unuttum özür diliyorum.

22 Mart 2019 20:20
Doğru Siyaset Güçlü Türkiye

Kıymetli Halil Güven Sökeli:Kirlileri ayrı yıkamak lazım, temizleri kirliler-den arındırmak gerek.Yalanı, hileyi, doğruluğa karıştırmadan doğruyu şiar etmek lazım.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Mart 2019 07:23
 
Toplam blog
: 606
Toplam yorum
: 7025
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1661
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    GERCEKLER AGACİN TOPRAGİ, HAYALLER DALLARİN YAPRAGİDİR