Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emine teyzenin yardımı ile, Annem H.İkram yurdundan dünyaya gelmişim. Kırk yıla yakın zamandan beri Mersin'de oturuyorum. BENLİĞİ HİÇ SEVMİYORUM.     

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Sevgiliye teselli...

Kıymetli Meryem Kadıoğlu: Sevgiliye ( Güle ) seslenişinize ait sözler deryanın derinliklerinden su yüzüne çıkmış güzel ve anlamlı sözlerdir.İnanın Yüce Allah dünyayı canlıların en güzel şekilde yaşaması için tesis etti.Ne çareki insanlar şeytani düşüncelere daldı,Rahmani düşünceleri terk etti.Gülde bundan etkilendi,Bümbül de etkilendi. O seher vaktindeki sesleniş tükendi.Dünyanın düzenini bozdular, yerine yalanı, hileyi, ikiyüzlülüğü ve beyhude dünyanın malını, mülkünü inişa ettiler. Yaradılışın gayesi bu değildi.Gül ne yapsın, diken ne yapsın, Dallar, yapraklar sararıp solduktan sonra.Güzelin ötesiydi. Saygılar sunuyorum.Sağlık,mutluluk ve başarılarınızı diliyorum.

21 Mayıs 2017 18:39
Mani. 20: Dut ağacı

Kıymetli Erdal Ceyhan; Dut ağacıdır onun adı, çekilmez nazı kahrı. Yine derinden, derine düşündüren önemli sözler.Saygılar sunuyorum. Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Mayıs 2017 17:35
Karanlıklara attın beni

Kıymetli Nahide Çelebi: İşte böyle sevgi için yürek sitemkar olur.Unutmamak suretiyle sevmek çok zor olur.Karşıdakinin bunu bilmemesi, duymaması,görmememesi ise ağu zehirden daha beter olur.Saygılar sunuyorum.Hep sağlıkla, daima mutlulukla yaşamanızı diliyorum.Kıymetli eşiniz Hüseyin Beye saygılarımı gönderiyorum.

21 Mayıs 2017 16:34
 
Toplam blog
: 540
Toplam yorum
: 6316
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1554
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    Sevmeyince bal acı olur,sevince zehir şerbet olur,sevginin tohumu ekilip biçilmez,yürekte olur.