Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emine teyzenin yardımı ile, Annem H.İkram yurdundan dünyaya gelmişim. Kırk yıla yakın zamandan beri Mersin'de oturuyorum. BENLİĞİ HİÇ SEVMİYORUM.     

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Yol Ver Hayat

Kıymetli Beyaz Melek; Milliyet blogda yazmaya devam ettiğinize çok sevindim.Yıllarca sizin henüz yere düşmemiş kar misali temiz ve beyaz yüreğinizden akan sözlerinizi okudukça bir şeyler öğrendik. Ara verdiniz lakin dinlenerek o eski halinizle buluşarak döndünüz.Kıymetli yazarlarımız da güzel yorumlarda bulunmuşlar. Siz hep takdire şayan bir yazarımızsınız. Başarılarınızı, sağlık ve mutluluğunuzu diliyorum.Saygılarımı sunuyorum.

19 Eylül 2019 08:23
Acı Duyan Kalpler

Kıymetli Nahide Çelebi: Bilgisayarımda sayfa panelim görünmüyor.Bu yorumu cep Tlf dan yazıyorum.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

18 Nisan 2019 18:04
Mermer Kadın

Kıymetli Jale kasap; Yine önemli ve yazılması gerekli bir deneme yazınızı okuduk.anlamlı sözler " Hep aynı dölün döngüsü, kadim insan tohumu ve yol senin ne sağa, ne sola insan ol, yavaş, yavaş" Bunlar derinden derine düşünülmesi gerekli sözler.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

17 Nisan 2019 09:09
 
Toplam blog
: 607
Toplam yorum
: 7052
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1916
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    GERCEKLER AGACİN TOPRAGİ, HAYALLER DALLARİN YAPRAGİDİR