Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emine teyzenin yardımı ile, Annem H.İkram yurdundan dünyaya gelmişim. Kırk yıla yakın zamandan beri Mersin'de oturuyorum. BENLİĞİ HİÇ SEVMİYORUM.     

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Bitmişsin

Kıymetli Nahide Çelebi: İnsanoğlu anayurdundan dünyaya gelince açılmış bir gonca misalidir.Dünyanın havasından, dertlerinden, kendi yaptığı hatalardan dolayı sonuçta bir gül gibi solar.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

31 Ekim 2018 10:46
"Müslüm", Baba(sı)nın Ardında Bıraktıkları

Kıymetli Nurbanu Kablan; Rahmetli Müslüm Gürses'den başlayan gerçekleri bir kitap haine getirmişsiniz.Evet, yazdıklarınızın hepsi birer gerçek onları izledik, üzüldük zaman, zaman da ağladık. Bundan sonra onların yerini dolduracak Müslümler bulunması çok zor. Saygılar sunuyorum.Hep sağlıkla, daima mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

31 Ekim 2018 10:42
Tahlil

Kıymetli Refik Başdere; Gerçekten böyle hastayı bir uzay aracı ile boşluğa salmak lazım.Deryanın derinliklerinde saklı önemli ve düşündürücü sözlerinizi bizlerle paylaştınız.Saygılar sunuyorum.Hep sağlıkla, daima mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

30 Ekim 2018 00:37
 
Toplam blog
: 588
Toplam yorum
: 6930
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1669
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    GERCEKLER AGACİN TOPRAGİ, HAYALLER DALLARİN YAPRAGİDİR