Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emine teyzenin yardımı ile, Annem H.İkram yurdundan dünyaya gelmişim. Kırk yıla yakın zamandan beri Mersin'de oturuyorum. BENLİĞİ HİÇ SEVMİYORUM.     

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Babadan Oğula Geçen Cumhurbaşkanlıkları…

Kıymetli Erol Özışık;Sizin bu doğru tespitlerinize ilave edilecek biri aklıma gelmedi.Trump'un damadı Suudi Arabistan Prensi Muhammed bin Salmanın çok yakın arkadaşıymış. Trump ile Kral Salman sözleşmişler galiba.Gazeteci Çakıcıyı ortadan kaldırdılar. Demek ki damatlar çok tatlıdır ve söz dinliyorlar ki Cumhurbaşkanları onları kendi yerlerine gelmesini istiyor.Şimdi biri aklıma geldi ama yine yazmaktan vazgeçtim.Saygılar sunuyorum.Sağlığınızı, mutluluğunuzu diliyorum.

20 Ekim 2018 12:52
Vefatının 1. Yılında Feyzi Halıcı'yı Saygıyla Anıyoruz

Kıymetli Abdulkadir Güler; Öncelikle Rahmetli Feyzi Arıcıya Yüce Allahtan rahmet diliyorum.Allah onu cennetiyle sevindirsin.Feyzi Arıcı bir deryaydı, bilgi, birikimi herkese aydınık saçıyordu.Size de bu vefalı duruşunuzdan ötürü saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

18 Ekim 2018 21:21
Milliyet Blog ve Türkiye Gerçeği

Kıymetli Kadri Kanpak; Öncelikle daha nice yıllar yazmanızı diliyorum.Evet, Sayın, Yılmaz Çetingöz ile tanışmanıza toplantılarda bir araya gelmenize sevindim. Biz de Sayın Yılmaza saygılar sunuyoruz.Bilmem nasıl gittiniz de Kerim Korkut'a bulaştınız. Kendinize dikkat edin, Korkutta mevcut bazı ahvaller size de bulaşabilir))) Toplantılarınızdan haberdarım.Yazdığınız gibi Milliyet blogda yazmak güzeldir.Biliyorsunuz " Milliyet Blog bizim bağ ve ahçemizdir" sözleri Burakgazi'ye aittir.Saygılar sunuorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

18 Ekim 2018 18:48
 
Toplam blog
: 585
Toplam yorum
: 6898
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1632
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    GERÇEKLER UMUTLARIN TOPRAĞI, HAYALLER UMUTLARIN YAPRAĞIDIR