Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emine teyzenin yardımı ile, Annem H.İkram yurdundan dünyaya gelmişim. Kırk yıla yakın zamandan beri Mersin'de oturuyorum. BENLİĞİ HİÇ SEVMİYORUM.     

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
ŞARKILAR SÖYLENİRKEN

Kıymetli Nahide Çelebi; Örnek aşk eskidendi, şimdilerde yok öyle aşk.Özellikle "gözlerin kor parçaladı deldi sinemi" sözler derinden derine anlamlı.Saygılar sunuyorum, sağlık ve mutluluğunuzu diliyorum.

06 Eylül 2020 17:44
Son 20 Yılda Türk Basını.

Kıymetli Yazarımız Sayın, Selim Bayraktar; Hakikatları içeren yazınız kısa ve özet halinde yazılmış aslında daha neler yazılır neler. Fener'in şike yaptığı Arıboğanlar tarafından boğazda balık ziyafetinde yalanlarla, hilelerle başkalarına dikte edildi. Özellikle son yıllarda bazı spor sunucuları bilerek, kasten ve isteyerek Fener düşmanlığını yapıyorlar. Fenerin düşmanlarını defteri kebiri soldan verirler.Saygılar sunuyorum, sağlık ve mutluluğunuzu diliyorum.

04 Eylül 2020 21:35
CORONA VİRÜS

Kiymetli Nahide Celebi,Zaman, zahmet ve goz nuruyla hazirladiginiz Corona virusu ile ilgili yaziniz aydinlatici ve cok yararli.Ulke insanlari corona virusu ile ilgili iyi bir imtihan veremedi.Saygilar sunuyorum, sagliginizi, mutlulugunuzu diliyorum.

03 Eylül 2020 12:07
 
Toplam blog
: 608
Toplam yorum
: 7071
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 2058
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 

 
 
     
     
     
    VARIM YOKTU MALDAN GİTSİN, GİDEN HEP CANIMDAN GİTTİ. GİDEN GERİ GELMEDİ.