Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emine teyzenin yardımı ile, Annem H.İkram yurdundan dünyaya gelmişim. Kırk yıla yakın zamandan beri Mersin'de oturuyorum. BENLİĞİ HİÇ SEVMİYORUM.     

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Sn. Abdülkadir GÜLER ile Diyarbakır Buluşması ve Nisan Ayında Blogerleri Diyarbakır'a Davet

Kıymetli Kadri Kanpak; Evet, O gün bizi tanıyan bir hemşehrimizle birlikte Diyarbakır'ın önemli mekanında bulunuyordunuz. Adımız geçince sizinle ve hem şehrimle TLF ile uzunca görüştük. Nasip olur ise Nisan ayında Diyarbakır, Mardin, Urfa arası bir gezinti yapalım. Kıymetli hocamız Sayın, Abdülkadir Güler ile buluşmanız, hasret gidermeniz, önemli yerleri gezmeniz,çok isabetli olmuş. Saygılar sunuyorum. Hep sağlıkla, daima mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

19 Kasım 2017 09:58
Her Şey Hepimizin Olsun

Kıymetli Halil Güven Sökeli; Yine önemli ve yine yazılması gerekli derin manalı sözlerinizi okuduk. Madem ki dünyayı yaratan güçlüdür, her şeyi o var etmiştir.Bu kavga, bu bencillik niye yeryüzüne ihsan ettiği bütün güzellikler, nimetler,hepimiz-indir. Ne çare ki insanoğlu aç gözlüdür her şey benim olsun karşıdakine olmasın.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

18 Kasım 2017 12:30
Konuşarak Uzlaşmak Varken Dövüşmek Neden?

Kıymetli Yurdagül Alkan; Bir yazımın başlığı " Tartışma olmasın çatışma" diye yazmıştım.Aslında tartışmayı da bilmiyoruz, çatışmayı ise rayından çıkarıyoruz.İnsanoğlu bir konuyu, bir olayı tartışabilir lakin çatışmaya, kavgaya götürmeden medeni şekilde bitirebilir.Bize mahsus intikal etmiş bir durum oldu.Özellikle çatışma sevgiyi, saygıyı, ilgiyi, güven ve itimadı bitirir.Saygılar sunuyorum.Tüm ev halkına sağlık ve mutluluk diliyorum.

18 Kasım 2017 12:28
 
Toplam blog
: 533
Toplam yorum
: 6514
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1586
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    Gerçekler umutların toprağı, Hayaller umutların yaprağıdır