Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emine teyzenin yardımı ile, Annem H.İkram yurdundan dünyaya gelmişim. Kırk yıla yakın zamandan beri Mersin'de oturuyorum. BENLİĞİ HİÇ SEVMİYORUM.     

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Fısıldayan Rüzgâr II

Kıymetli Nil Alaz; İyi ki oradasınız. İyi ki bu çok derin manalı sözleri bizlerle paylaşıyorsunuz. İyi ki hep sevgiyi, barışı ve güveni dile getiriyorsunuz.Geçenlerde bir yorumumda da arz ettim.Kıymetli Nil Alaz hiç ara vermeden güzel Türkçe'mizle süslü şiirlerini yazmalı.Tüm ailenize saygılarımı sunuyorum.Hep sağlıkla, daima mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

28 Mart 2017 14:25
"Sahip olduğunuz eşyalar sonunda size sahip olurlar"

Kıymetli İzmirli: Bu yazınız sanki benim iç dünyamı seyretmiş ve ona göre yazmışsınız.Evdeki bir çok eşyaların miadı dolmuş yada yenisi alınmış ise onu kullanacak çok insanlar var.Onların sevinmeleri, duacı olmaları da güzellikler ihsan eder. Bunları siz yazınızda saydığınız. Elbise, çamaşır maki-nası,buzdolabı, koltuklar vs. Gerçekten yazılması gereken önemli bir yazı. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

27 Mart 2017 17:38
Ali Koç iş başında Mesut Özil Fenerbahçe'ye geliyor!..

Kıymetli İzmirli; Biraz önce Tv ekranların alt yazısında Başkan Aziz Yıldırım hakkındaki yargıtay kararı.Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından incelenmiş ve onanması için ilgili Yargıtay Ceza dairesine gönderilmiş.Sayın, Başkan bu kararı bekliyordu. Zaten ilk günden beri hepimiz dedik ki bu işin içinde bir bit yeniği var.Sayın Ali Koç kendi işlerinden dolayı Başkanlığı kabul eder mi bilmiyorum.Lakin Mesut Özil'in vakti spor sevdası bitmiş diyorum. Fenerbahçe için her şeyin hayırlısı olsun.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

27 Mart 2017 17:34
 
Toplam blog
: 528
Toplam yorum
: 6189
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1551
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    Sevmeyince bal acı olur,sevince zehir şerbet olur,sevginin tohumu ekilip biçilmez,yürekte olur.