Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Bugünlerde siyonizmin esiriyiz biline

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Halil Güven (Sökeli) Şeytanlara maşa oldular,onların kul kölesi oldular,ülkemizin huzurunu, güvenini bozuyorlar.Arkalarında kirli, gizli güçler var onların aletleri oldular.Ne olmalı ülke birlik ve beraberlik içinde hareket etmeli.Kendini düşünen siyasetçilerle bu konu başarıya ulaşmaz. Siyasetçiler haricinde ülkenin içinde yeni bir güç, yeni bir inanç doğmalı.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

31 Temmuz 2015 14:44
Barış mı?

Kıymetli Şennur : Bu ülkenin huzur ve güvenini bozanlara Allah fırsat vermesin.Barış bizden uzaklaştı.Barışı ortadan kaldıranlar ülkenin kalkınmasını, ileriye gitmesini,huzur ve güvene ulaşmasını engelliyorlar.Ben barışı artık uzak bir hayal görüyorum.Çağa yaşımdan beri bu kirli oyunları görüyorum.Ne yazık ki siyasetçiler de bu kirli oyunlara alet oldular.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

31 Temmuz 2015 14:38
Telefon dolandırıcılarına dikkat….

Kıymetli Erol Işık: Cep telefon dolandırıcıları bu kez baltayı taşa değil dizlerine vurdu.Erol kardeşimiz bunları yutmaz. Demek ki böyle Cin-gözlerin analarının hal ve hatırını sormak sevapmış.Polis bazen uyarıyor.Beni de bu günlerde Yunanistan'dan ve Bulgaristan'dan arıyorlar ki ben kayıtsız telefonlara cevap vermiyorum.Dolandırıcılık başını almış gidiyor, durdurmak mümkün değil. Ne yazık ki ülkemizde öyle acil ve öyle elzem olaylar oluyor ki bunlar sıradan vakıa oldu.Saygılar sunuyorum.Hep sağlıkla, daima mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

30 Temmuz 2015 16:36
Gülüşünden öptüm kirpiklerini ağrıtmadan ...

Kıymetli Tülay: Aşkı, aşkın ateşini,aşkın yorgun bedenini, yan,yana yanmayı ve sonuçta ölmeye ne güzel anlatmışsınız. Aşk tek tarafın gidişiyle bitmiyor illa ki ikisinin birlikte gidişiyle( ölümü ) ile ancak aşk bitiyor.Aşka uyma aşk yalandır, derde uyma dert beladır,Dünya gerçek değil bir handır. Güzelin ötesiydi.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

30 Temmuz 2015 10:04
Ülkeyi kana bulayanlara sözüm

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Halil Güven Sökeli: Haklısınız bazıları kar peşinde bazıları zararı kapatma peşinde.Olan insanlarımıza oluyor.Biri anlaşma yaptık diyor, bir diğeri sözleşme yapmadık verilmiş bir sözümüz yoktur.Zor, şiddet, korku ülkemizin etrafını sarmış görevli canlar gidiyor, geri gelmiyor.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

30 Temmuz 2015 00:57
Cehalet ile savaş

Kıymetli Refik Başdere: Siteminizde haklısınız.Böyle günlerde bazılarının dilleri lal olur, kulakları sağır olur, elleri tutmaz.Onlar bize bir şey olmasında kime ne olursa olsun.Bizim yüreğimiz sağlam kalsında kimlerin yürekleri yanarsa yansın.Size ellerini uzatmazlar, duymazlar, görmezler.Yüreğimizde-kileri ne güzel dile getirmişsiniz.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

30 Temmuz 2015 00:54
Allah'ın Adaleti eğer başları

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Nahide Çelebi:Ne güzel uyarılarda bulunmuşsunuz.Bu nasipsizler uyarıdan anlamaz,söz dinlemezler bunlar bu ülkenin huzurunu kaçırmaktan zevk alırlar.Kullara kul olmuşlar. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

30 Temmuz 2015 00:51
Zamansız...aşk...

Kıymetli Güz Özlemi; Aşkı, aşkın sözlerini, şiirini, aşka seslenişi çok iyi biliyor ve dile getiriyorsunuz.Bunun en güzel örneklerinden biri şu anda okuduğumuz eseriniz. Ne yazık ki ben aşka inanmadığım için aşkla ilgili bir söz, bir satır yada bir dize yazamıyorum.Olsun sevdiğimiz dostlar yazsın biz okuruz.Güzeldi. daha doğrusu güzelin ötesiydi.Saygılar sunuyorum.Hep sağlığınızı, daima mutluluğunuzu diliyorum.

28 Temmuz 2015 19:21
CHP'ye bu "kapatılma" akıllarını kim veriyor?

Kıymetli yazarımız Sayın Ali Açıköz: İnanın sizin uyarınız üzerine farkına vardım.Özür diliyorum bu benim dikkatsiz ve özensiz davranışımdan olmuş, bilerek ve kasten olmamıştır. Saygılar sunuyorum.Hep sağlığınızı, daima mutluluğunuzu diliyorum.

28 Temmuz 2015 14:19
Kürt ayrışması kabarırken

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Halil Güven Sökeli : Önemli bir konu, önemli bir uyarı.Kürtler ayrışmak istemez. Lakin sözde onları temsil eden kirli emeller sahibi sözde siyasetçiler onlara da zarar vermektedir.Kürtlerin çoğu tehdit altında, korku yaşıyorlar.Öyle Kürtler var ki Türkiye Cumhuriyeti ülkesini canından daha çok seviyor.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

27 Temmuz 2015 17:16
Toplam blog
: 386
Toplam yorum
: 4687
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 1503
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    SEVMEK ZORUN ÖTESİNDE BİR İŞ, NE GELİRİ VAR,NE SİGORTASI, SERMAYESİ AYRILIK İLE GÖZYAŞI...