Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Yolculuk Nereye?

Kıymetli İzmirli doksanyedi; Ben şahsen büyümedim. Etrafımda-kilerinde benden farkları yok. Ne acıdır ki! Özde değil sözde büyümede Çin dahil bilmem kaç düveli geride bırakmışız.Biliyorsunuz bazı yorumlarım kapalıdır. Zaten bende sizinle aynı fikirdeyim.Ben öze bakarım siyasetçilerin sözlerine bakmam. Saygılar sunuyorum. Sağlık ve mutluluk diliyorum.

14 Aralık 2017 17:56
Demokrasi, Ne İçin, Kimin İçin?

Kıymetli İzmirli doksanyedi; Halkın istediği demokrasi bir türlü gelmiyor. Siyasetçilerin istediği demokrasi halk istemese de geliyor.Zaten demokrasinin sınırları, çapı, adası, paftası hiç belli olmadı.Bazılarına göre ülkemizde demokrasi derya kadar fazladır.Seçimden seçime demokrasi geliyor gibi oluyor.Seçim bittikten sonra demokrasi meri oluyor.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

14 Aralık 2017 16:11
Yatacak Yeri Olmayanlar....

Kıymetli Erol Özışık; Kul hakkıdır, haramdır, helaldir demeyip boğazlarına geçirenler, Hırsızlık, yalan ve hileyle hayatlarını sürenler,işte onlar ölümde yatacakları yeri hatırlamazlar. Sanırlar ki orada da kul hakkını yiyecekler. Kabirdeki yılanı, böcekleri bilmezler. o daracık, karanlık, penceresiz,havasız yeri bilselerdi kul hakkını yemezlerdi.Onlar nefislerinin esiri oldular.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

13 Aralık 2017 15:47
Kınanın Faydaları

Kıymetli Nahide Çelebi:Bu gün sağlık nedeniyle kontrol gününüz.Dilerim sağlık haberiniz bizleri sevindirir.Yüce Allah'tan şifalar diliyorum. Kınanın faydalarını yazmışsınız. Erkekler de kına yapar mı bilmiyorum. Neyse siz ne yazarsanız mutlaka faydalıdır.Tekrar geçmiş olsun.Saygılarımı sunuyorum sağlık ve mutluluk diliyorum.

12 Aralık 2017 19:09
Kırmak Kolay, Yapmak Zor...

Kıymetli Yurdagül Alkan: Bizim toplumumuzda kırmak kolay, tamir etmek zordur.İçimizde sonradan görmeler, zenginlik sarhoşları, kendinden başkasını yok sayanlar, yalancılar, hileciler, hırsızlar, ikiyüzlüler, insanlıktan nasibini almamış olanların sözleri, hal ve hareketleri insanın içini acıtır. Buna bilgisizlik ve görgüsüzlüğü de eklemeliyiz. Ne güzel anlatmışsınız. Size ve tüm aileye saygılarımı sunuyorum.Hep sağlıkla, daima mutluluk içinde yaşamanızı diliyorum.

12 Aralık 2017 19:04
Yolculuk Nereye?

Kıymetli İzmirli doksanyedi; Ülkemizin ekonomi, işsizlik ve enflasyon ve tüketim durumunu çok güzel özetlemişsiniz. Dalgalara rağmen, yağmura rağmen gemi seyre devam ediyor. Pusula olsun olmasın siz geminin gittiğine bakınız.Büyümeye bakın Sayın İzmirli. Dünya bizim büyümemize hayret ediyor.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

11 Aralık 2017 18:39
Hayırlı Olsun…

Kıymetli İzmirli doksanyedi; İşte toplumda sizin yaptığınız gibi yapanlar, gerektiğinde uyarıda bulunanların çoğalması lazım.Hem sizin adınıza, hemde isim değişikliği nedeniyle sevincimi tarif edemem.Teşekkürler. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

11 Aralık 2017 18:33
Tehlikenin Farkında mısınız?

Kıymetli İzmirli doksanyedi;Geçenlerde tanıdığım bir arkadaşın kızı hal hatırımızı sordu bizde onların ailesini sorduktan sonra yepyeni kot pantolon dizlerden iki üç yer kısmen ve kasten kesilmiş kumaşın içindeki beyaz iplikler aralıklı yırtık.Bildiğim halde kızım baban sana niye bir pantolon almıyor. Bak pantolonların yırtılmış. Hayır, hayır Mehmet Amca onları daha yeni aldım bu yırtıkları ben kendim yaptım demez mi.Bazı gençler çürümüş fidanlara benziyor.Saygılarımı sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

11 Aralık 2017 18:30
Ah Mutluluk, Oh Mutluluk…

Kıymetli İzmirli doksanyedi; Türk toplumunun mutluluk durumunu yüzdelerle ne güzel sıralamışsınız. Bazıları mutluluğun ne olduğunu bilmedikleri halde mutluyum diyor.Hele o sahte gülüşmeler, hele o hayatım seni seviyorum diye dış dünyalı hitaplar. Mutluluk gelse bile böylelerine varmadan çeker gider.Önemli bir konuyu bizlerle paylaşmışsınız.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

11 Aralık 2017 18:25
Birilerini Yakan Ama Kimseyi Isıtmayan Ateş, Filistin

Kıymetli Kerim Korkut; Müslümanlar dağınık,Müslümanlar bir olmadan Filistin sorunu hal edilmez. Filistin tek başına bir devlet iken Amerika ve İngiltere Filistin topraklarında küçük şeytan İsrail'i var ettiler. Filistin davasına Türkiye sahip çıkıyor bu çok önemlidir.Silahlara karşı sapanlarla mücadelede Allah Filistinlileri koruyor.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

10 Aralık 2017 19:54
Toplam blog
: 539
Toplam yorum
: 6558
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1586
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    Gerçekler umutların toprağı, Hayaller umutların yaprağıdır