Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Kavgasız yaşayalım

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Halil Güven Sökeli; Dileğiniz dileğimizdir.Yüce Allah kavgasız,gürültüsüz, kötülük-süz bir gelecek nasip etsin.Yine dilekleriniz ve sözleriniz kulaklara sesli küpe niteliğinde.Teşekkürler Hocam, Saygılar sunuyorum.Sağlığınızı ve mutluluğunuzu diliyorum.

05 Aralık 2016 19:48
Ankara ATO'da neler oluyor?

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Erdal Ceyhan: Belli ki kendi başına hareket etmiştir.Sonucun böyle olacağını hiç tahmin edemedi.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

05 Aralık 2016 19:45
Hırsızlığın böylesi

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Nahide Çelebi: Vicdanda bekçi olmayınca insanoğlu vicdandan ayrılır.Haramı helal görür. Kimse görmedi sanır lakin Yüce Yaradan görüyor, biliyor.Hırsız görenden habersiz.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

05 Aralık 2016 19:43
Çiçekler yandı Aladağ'da

Nefik Başdere yorumu Blog yorumu hakkında ve MB editörlerinin sebep olduğu aksaklıklar RB Refik BaşdereYanıtla|Bugün, 18:44Siz "Değerli dost Burakgazi, çoktandır blog yazmadığım içinmidir nedendir, bilmem, MB'da anlam veremediğim aksaklıklar yaşamaktayım.1. GÜLÜMSEYEN ŞEHİDİN ARDINDAN başlıklı şiirim, yayınlanmış olmakla ve ablam N.Çelebi tarafından bir yorum dahi yazılmış olmakla birlikte, blogun yayınlandığına ilişkin bildirim, benim e-mail sayfama 3 gündür düşmedi.Bu hususu bugün bir notla MB yetkililerine ilettim.Şimdi de sizin yorumunuzu okudum, zarfa basarak aşağıdaki yorumu yazdım, ancak bir türlü gönder hanesini bulamadım. Sonunda yukarı aşağı oynarken, güncellleme geldi ve onun üstüne basınca tabi ki, sizin yorumunuz kayboldu ve benim size yanıtım da muhtemelen size ulaşmadı.Sizi bu doğrultuda bilgilendirmek istedim.Bilmiyorum, teknik olarak bu aksaklıklar neden kaynaklanıyor.Selam, sevgi ve saygılarımla.Refik"Değerli dost Burakgazi, şiirim girizgahı ve gelişme bölümü, sanki

03 Aralık 2016 20:30
Yandık biz!

Kıymetli yazarımız Sayın, Gözde Kayış: Aladağ'da henüz baharını yaşamakta olan çağa yaştaki canlar yanarak bu dünyadan göç ettiler.Bu canların neden oraya gönderildiğini anlamış değilim.Fakirliğin gözü yok ki kör olsun.Yüreğinde merhamet ve acıma hissi var olan insanın yüreği yerinden sökülüyor, akıl duruyor,gözler kararıyor, dünya insanın başına yıkılmış oluyor.Onları Melekler karşıladı.Yüce Allah onları baharın baharıyla cennette yaşatsın.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

03 Aralık 2016 16:51
Yaşamak sanatı

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Erdal Ceyhan: Hayat karın doyurmaktan ibaret bir yaşam değildir.Acıları sevince çevirmenin çarelerini aramak,insanlar için yararlı olmak, yaşamı kolaylaştırmak, fakiri, yoksulu sevindirmek de düşünceler arasında olmalı.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

03 Aralık 2016 12:19
Üstünde ismi mi yazıyor

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Nahide Çelebi: Kulaklara sesli küpe olacak bir anınızı okuduk.Biz böyleyiz, biz kimseye benzemeyiz.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

03 Aralık 2016 12:14
Gülümse

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Nahide Çelebi: Haklısınız ağlıyoruz acılar bitmiyor, öyleyse biraz olsun gülelim. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

03 Aralık 2016 12:11
O çocuklar yanarak ölürken izledik...

Kıymetli Yücel Evren: Yanan odun değil, yanan kömür değil yananlar canlardır, canlar. Bizler görmedik, bizler sadece duyduk.Belki kömür oldular, belki kül oldular. Bir başkadır yürekteki bu yaralar.Benim ülkemin merhametli insanları biri süre sonra bunu da unuturlar.Selamlar, saygılar Yücel Bey.

03 Aralık 2016 12:09
Hocayla söz ve yemin konusunda sohbet...

Kıymetli rol Özışık: Yine önemli ve yazılması gerekli bir yazınızı okuduk.Ben Arapların sözüne hiç güvenmem, onlar kendilerini hep üstün tutmuşlar yarım saat değil bir saat geç gelseler yine sitem edemezsiniz, onlar haklı olduklarını ileri sürerler.Yemine sadık kalmak gerek ancak yemin edenlerin bazıları dünyanın manevi değerleri için bile, bile yemin ederler. Bunun için kefaret ödemek farzdır. Bu konuda " Taziye Geleneği " başlıklı yazımızda bunu açıklamıştık. Kişileri doyurmak haricinde katlanarak para dağıtılır.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

02 Aralık 2016 16:01
Toplam blog
: 509
Toplam yorum
: 6000
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1543
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    Sevmeyince bal acı olur,sevince zehir şerbet olur,sevginin tohumu ekilip biçilmez,yürekte olur.