Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ben delirmek üzereyim...

Kıymetli Yurdagül Alkan; Evet, ihmale, keyfi tutum ve davranışa bakınız. Sözde bunlar emin eller, çocukları bunlara teslim ediyoruz.İşte ülkemdeki servis aralarının durumu.Kim bilir nasıl ruhsat verilmiş, kim bilir nasıl güvenli biri olduğunu kabul ettirmiş.Bahır taptaze bir çiçeği araçta unutularak can veriyor.İnsan yaşamı artık amortiye bağlantı.Saygılar sunuyorum. Size ve kıymetli evlatlarınıza sağlık ve mutluluk diliyorum.

17 Ağustos 2017 15:19
Atatürk Geldi Aklıma

Kıymetli Halil Güven Sökeli; Evet, güzel düşünmek, güzel söylemek,güzel davranmak ve yalan söylememek, hile yapmamak, ikiyüzlü olmayanlar Atatürk tarafından sevilenlerdir.Atatürk'ün yüreği vatan sevgisiyle doluydu.Ne mutlu size siz onu düşünürken sizi onnla karşılaştırdılar. Onun tavsiyelerinizi dinlediniz ve bize aktardınız.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

17 Ağustos 2017 00:10
Ey Gidi Babacandan... Dai’m... Erdal Ceyhan Öğretmenim…Toprağı Şiir Kokar!

Kıymetli Nil; Hepimizden ziyade senin yüreğin yanıyor.Öğretmenlerin öğretmeni Erdal Ceyhan'a daha yakındın,bizlerden çok önceleri onu tanımıştın.Zaten birbirinize yazdığınız yorumları bir araya getirseler roman olur.Sizin için O, BABACANDI.Gittiniz ziyaret ettiniz ayaklarınıza sağlık, ömrünüze ömür katılsın.Gözyaşları içinde bu yazıyı okudum.2012 yılında kendisi bizi MB da yazmaya teşvik etmişti.Yazdığınız gibi Erdal Ceyhan hiç unutulmayacak.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

15 Ağustos 2017 23:04
Yeniden Doğacaksın

Kıymtli Nahid Çelebi:Geçmiş olsun.Allah yeğeninize şifa versin. Sağlığını, mutluluğunu daim etsin.Saygılarımı sunuyorum.Size ve kımetli eşinize sağlık ve mutluluk diliyorum.

15 Ağustos 2017 16:33
Uzak Geleceği Yakın Etsek

Kıymetli Halil Güven Sökeli; Evet, dileyelim, isteyelim açın, öfkenin,düşmanlığın, haksızlığın, hırsızlığın olmadığı uzak geleceğin yakın gelecek olmasıolsun. Hocamız yine kulaklara sesli küpe olacak sözleri bizlerle paylaştı.Teşekkürler. Saygılarımı sunuyorum.Hep sağlıkla, daima mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

14 Ağustos 2017 09:24
Hey Gidi Öğretmenim Koca Çınar: Erdal Ceyhan

Kıymetli Nil; Aynen yazdıklarınız gibiydi.Bir yorumumda yazdığım gibi Öğretmenlerin öğrtmeni Erdal Ceyhan İnsanlığın bütün vasıflarını taşıyordu. Allah ona sevgiyi, saygıyı,bilgiyi ihsan etmişti.2012 de adeta benim ellerimden tutarak Milliyet Blog'a gel dedi.Ona üstadım diye hitap ederken gurur duardım.Sizi de ikinci kızı ( evladı ) olarak saydı.Gerçekten hepimizin içinde siz babanızı kaybettiniz.Ne mutlu size böyle bir babanız vardı. Hepimiz onun insanlık örneklerinden yararlandık.Saygılar sunuyrum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

13 Ağustos 2017 17:17
Beyin Kıvrımlarında Dans...

Kıymetli İmirli doksanyedi: Yazı başlığı, bu önemli ve yazılması gerekli yazıyı daha güzelleştirmiş.Evet, bazı beyinler zaman, zaman dönemeçli, büklümlü hallere gierek dans eder. Bu udans bize uyuyor mu, uymuyor mu öncelikle onu tespit etmek lazım.Bize uymayan söz ve söylemlerden, meydana gelen olaylardan etkilenmemek için asıl bizim beynimizin ve yreğimizin sesine kulak vermemiz lazım.Ne çare ki dünya kirlendi, içindeki insanlar lekelendi, bir kirli bin temizi kirletiyor etkilenmemek mümkün değil.Keşke uzak durabilek.Saygılar sunuyorum.Hp sağlıkla, daima mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

13 Ağustos 2017 15:26
Gelin Kaynana

Kıymetli Cemile Torun: Çok önemli ve yazılması gerekli konuyu dile getirmişsiniz.Anne oğluna düşkündür.Birazda benim yanımda olsun ister lakin oğlan sevdiğinin yanındadır.Bu tarihten beri hep kaynana-gelin çekimesine neden olmuştur.İnanın bazen şans derler ya öyle gelin- kaynana var ki sanki anne-kız gibiler. Haşlama- taşlama da yazınıza ayrı bir renk katmıştır.Allah herkese sevgi, hoşgörü ve birlikte yaşamı nasip etsin.Saygılarımı sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

12 Ağustos 2017 23:55
Güzele Gel Kardeşim

Kıymetli Halil Güven Sökeli:Yaşamın gerçeği güzele varmaktır.Güzeli onaylamaktır, güzelde birleşmektir.Yine kulaklara sesli küpe olacak sözerinizi bizlerle paylaştınız.Saygılar sunuyorum.Hep sağlığınızı, daima mutluluğunuzu diliyorum.

12 Ağustos 2017 21:23
Baki Kalan Bu Kubbede Hoş Bir Sadadır...

Kıymetli Yurdagül Alkan:İnsanlığın bütün vasıflarına haiz bir ağabeyi, öğretmenlerin öğretmeni, dostu,yazarı kaybettik.Böylemi gidecekti.Her kes tarafından sevilen, takdir edilen Erdal Ceyhan'ı Yüce Allah cennetiyle sevindirsin.Size saygılarımı sunuyorum. Kıymetli evlatlarınızla birlikte hep sıhhatle,sağlıkla ve mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

12 Ağustos 2017 20:21
Toplam blog
: 525
Toplam yorum
: 6428
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1577
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    YALANLARLA SEVİNMEKTENSE,DOĞRULARLA ÜZÜLMEYİ TERCİH EDERİM.