Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Damıtılmış, süzülmüş sözcükler 286: (Haiku) Sıcacık sesi

Kıymetli yazarımız Sayın Şahin ÖZŞAHİN: Özlenir ayazda sıcaklığın sesi.Önemli ve derin manalı sözler.Saygılar sunuyorum.Hep sağlığınızı ve mutluluğunuzu diliyorum.

28 Kasım 2015 18:57
Evde gövem marmelatı yapmak

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Erdal CEYHAN : Hocam Gövem marmelatı adını yeni duydum.Yapılışını güzelin ötesinde anlatmışsınız.Deneyeceğiz, evde bulunduracağız.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

28 Kasım 2015 18:53
Rusya krizi sürerken

Kıymetli yazarımız Sayın Refik Başdere: Evet, önemli ve yazılması gerekli yazınızı okuduk.Rus Potin ve yağcıları iki ülkenin geleceğini ve gelecek kuşakları düşünmeden çirkin, lekeli,zararlı politikalarına devam ediyorlar.Gittikçe dünya ülkeleri gözünde yalnız kalacaklar.Suçluluklarını örtbas ediyorlar.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

28 Kasım 2015 18:49
O gün

Kıymetli Şennur: Böyle güzel konuları, sözleri nereden buluyorsunuz keşke bilseydim. Evet, Felek isterse kendi rızasıyla verir.Ah, ah bu feleğin ne yapacağı bilinmez.Felek zordur çözülmez.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

27 Kasım 2015 20:46
Ölüme ramak kala, burun kanaması

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Nahide Çelebi: Çok geçmiş olsun. Hüseyin Bey müdahaleyi tıbbi olarak en güzel şekilde yapmış.İki, üç gündür yazılanları pek okuma fırsatı bulamadım.Bu akşam yazılara döndüm haberi okuyunca üzüldüm.Ben tahmin edersem kanın akması iyiye delalettir. önemli bir konu ona dikkat etmek lazım.Tekrar geçmiş olsun. Saygılar sunuyorum, sağlık ve mutluluk diliyorum.

27 Kasım 2015 20:44
Kısaca ve en kısaca, en en kısa hali ile hayat gozel

Kıymetli Tülay; Ne kadar doğru sözler" Alem gozel, hayat gözel, sevenlerin gozlerinde.Gerçekten gozelin, gozeli. İyi ki yazdınız.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

26 Kasım 2015 22:57
Öyle işte

Kıymetli Şennur: Mademki vefasız çıktılar kesinlikle hepsini satın bitsin yaşam sona ersin bu acılar,hüzünler.Şaire yine turnayı gözünden vurdun. Güzelin ötesiydi, çok anlamlıydı. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

26 Kasım 2015 11:54
RÜYA

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Nahide Çelebi: Hayat bazen acıdır,bazen tatlıdır.Rüyalarda öyledir gözleri gözlerinizde, elleri ellerinizde olduğunu görürsünüz, uyandığınızda görmezsiniz.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

25 Kasım 2015 09:14
Haiku. B4 : Ev

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Erdal CEYHAN:Bahar, yaz geçti, sarıhazan da bitti,Zemheri ayazlar haber veriyor. Bazen naz yapsalarda ben onlara ( Kedi ) nankör demem. Bir derdi var o nedenle gitti.Böyle hallerde dört duvarla konuşmak iyi gelir.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

25 Kasım 2015 09:12
Öğretmenler bir ışık, bir meşaledir

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Nahide Çelebi:Hemen, hemen her gün size kıymetli öğretmenim diye seslenirim.Bu demektir ki ben her gün öğretmenler günü olsun diyorum.Sizin şahsınızda MB üyesi tüm yazar öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum.Saygılarımı sunuyorum.Onların ve sizin hep sağlıkla, daima mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

24 Kasım 2015 17:07
Toplam blog
: 416
Toplam yorum
: 4991
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 1533
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    SEVMEYİNCE BAL ACI OLUR,SEVİNCE ZEHİR ŞERBET OLUR, SEVGİNİN TOHUMU EKİLMEZ,BİÇİLMEZ YÜREKTE OLUR.