Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Harcamam gözyaşlarımı

Kıymetli öğretmenimiz Sayın, Nahide Çelebi; Bu Eseriniz dün yayınlanmıştı ve ben yorum yazmıştım.Siz eserinizi yeniden düzenlediniz bizim yorumumu zayi oldu.Evet, insan bazen yazdıklarını yayına verdikten sonra keşke bu sözleri de ekleseydim diyor.Hayırlısı olsun siz ne yazarsanız en iyisini yazarsınız.Saygılar sunuyorum.Hep sağlık ve mutluluk diliyorum.

24 Mayıs 2015 12:48
Kaktüs ağacı

Kıymetli Yurdagül Alkan: Kaktüs dikenlerine el sürülmez hem acıtır, hem de yakar. Ben Kaktüsün meyvelerinin faydalarını sizin bu yazınızla öğrendim.Suyu pek sevmezler zannetmiştim, meğer suyu çok severlermiş.Bacıma saygılar sunuyorum.Kendisine ve tüm ailesine sağlık ve mutluluk diliyorum.

22 Mayıs 2015 18:53
Seçim sonuçlarını bilgisayar ortamında değiştirmek olası mı?

Kıymetli Erol Işık : Bilgisayar programcısı hileden bahsediyor.Yani süper ülkenin Bilgisayar elamanı böyle diyorsa diğerlerinin söyleyecek sözleri yoktur.Peki, muhalefet bunları bilmiyor mu? onlar neden Yüksek Seçim Kuruluna başvurmuyorlar, veya birer gözlemci orada da bulundurmuyorlar.Burada Yüksek Seçim Kurulu bir açıklama yapmalı ki insanlar şüphelerden arınsın.Saygılar sunuyorum. Sağlık ve mutluluk diliyorum.

22 Mayıs 2015 18:33
Yeter ki vazgeçme

Kıymetli Şennur ; Önemli bir deneme yazınızı okuduk. Evet, bu zamanda erdemli kalmak, inandıklarına sımsıkı sarılmak cesarettir.Umudu korumalı, karanlıkları aydınlatmalı ve bunun içinde yüreği ortaya koymalıyız.Güzeldi,anlamlıydı.Saygılar sunuyorum.Hep sağlığınızı ve mutluluğunuzu diliyorum.

21 Mayıs 2015 20:24
Dikkat! Klimalar ölüm saçıyor

Kıymetli öğretmenimiz Sayın, Nahide Çelebi: Ne yazın, ne de kışın hiç sevmedim bu klimaları,çalışırken değil çalışmadan gördüğüm zaman sinirleniyorum.Gerçek sıcağın, gerçek soğun sahibi Yüce Allah, kulun bu buluşu hiç de hayırlı olmamıştır.Saygılar sunuyorum Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Mayıs 2015 20:18
19 Mayıs 1919 Türkiye Cumhuriyeti'nin doğum tarihidir.

Kıymetli Erol Işık : Doğum gününüzü diğer sayfanızda kutladım. İnsana sormazlar mı Peki, Erol Işık Beyin yazdığı böyle önemli bir yazıyı nasıl görmedin, nasıl ihmale geldin demezler mi? Evet yaşlılığı kabul ediyoruz artık bazı şeyler olağandır.Ne güzel bilgiler, hesaplar, ve sonuçlar elde edilmiş. 19 Mayıs 1919 önemli bir gün esasen bu gün Türkiye Cumhuriyetinin esaretten kurtuluşunun ilk adımıdır. Biliyorsunuz sizin yazılarınızı ilk yorumlayan benim. Ancak bu yazınızı not etmemişim nedenini sonra araştıracağım. Önemli bir yazıydı, yazılması gerekliydi.Erol Işık kardeşimiz de onu yazdı.Tabii sizin doğum gününüzün-de bu güne denk gelmesi daha çok anlamlı.Saygılar sunuyorum. Daima sağlığınızı ve mutluluğunuzu diliyorum.

20 Mayıs 2015 21:16
Falan-mış da filan-mış... Ve 19Mayıs 1919

Kıymetli Nedim ÜSTÜN : Ne güzel dile getirmişsiniz Güneş'i. Evet 19 Mayıs 1919' dur ve ilk adımlarıdır güneşin Samsun'a dik düşer.Biz hep böyle biliriz. O öyle demiş, şu böyle demiş ne derlerse desinler biz böyle biliriz.Güzeldi önemliydi, yazılması gerekliydi.Koca Şair de yazdı. Saygılar sunuyorum. Hep sağlıkla, daima mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

20 Mayıs 2015 17:33
Bekle....

Kıymetli yazarımız Sayın, FİKİRCİ; Çok önemli ve yazılması gerekli gerçekleri bu güzel sözlerle dile getirmek güzelin ötesi. Evet, Beklemek nafile o esas gün gelecek. Yüce Yaratanın adaletli terazisi kurulacak. Hiç şüpheye mahal kalmadan, miskal de zerre kadar alacak, verecek zayi olmadan icraya başvurmaya, ödeme emri çıkarmaya gerek görülmeden her kesin hakkı icra edilecek.Sunulan güller, konulan buseler hepsi beyhude tarla dünyada kalacak. Saygılar sunuyorum.Hep sağlığınızı ve mutluluğunuzu diliyorum.

20 Mayıs 2015 16:35
Haiku.179 : Kamil

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Erdal CEYHAN: Hocam gerçekten önemli bir konu.Horlama sadece horlayana değil onu dinleyenlere daha çok zarar veriyor.1970 li yıllarda Mersin-Adana arasında çalışan o tarihi 5 kişilik taksi şoföründen biri arabayı sürerken uyumuş ve üstelik acayip şekilde horlayınca yolcular şoförü uyandırmışlar ve arabadan inmişler.Şoför horlama-saydım uyuduğumu kat'iyen anlamayacak-tınız.Saygılar sunuyorum.Hep sağlığınızı daima mutluluğunuzu diliyorum.

19 Mayıs 2015 10:52
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Nahide Çelebi: Dünyada gençlere armağan edilen Bayram sadece Atatürk'ün eseridir.Atatürk gençlere bu kadar önem vermiştir.19 Mayıs Atatürk'ü anma ve Gençlik Bayramı kutlu olsun.Saygılar sunuyorum.Hep sağlığınızı ve mutluluğunuzu diliyorum.

19 Mayıs 2015 10:44
Toplam blog
: 365
Toplam yorum
: 4456
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 1506
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    SEVMEYİNCE BAL ACI OLUR,SEVİNCE ZEHİR ŞERBET OLUR, SEVGİNİN TOHUMU EKİLMEZ,BİÇİLMEZ YÜREKTE OLUR.