Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Dağlarından Yağ, Ovalarından Bal Akan İlimize Ne Oldu?

Kıymetli Hüseyin Başdoğan; Hocam cennet ülkemizin meyveleri ile ilgili çok önemli ve çok yararlı bilgilerle bizleri aydınlattınız. Aslında Yüce Allah'ın yarattıkları için varettiği tüm meyveler ve sebzelerin yararı vardır ki var etti.Sizde önemli bir zaman, göznuru ve derin araştırma ile bunları dile getirdiniz.Saygılar sunuyorum.Bacıma ve size sağlık ve mutluluk diliyorum.

12 Ekim 2018 17:35
Cennet Köşeler

Kıymetli Göksel47; Sizde bizim gibi hayli zamandır yoktunuz. Bizleri duygulandıran blogunuzla hoş geldiniz.Sizler gibi öğretmenlerimiz ne diyorsa doğrudur.Canım Türkiyem gibi biri başka ülke tanımıyorum.Gezeceksem, görmek istiyorsam ülkemin çok güzel yerleri vardır.Ekmeği, suyu, havası, doğası, denizleri, gölleri, yaylaları vs Yavru vatana ve sizlere saygılar sunuyorum.Hep sağlıkla, daima mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

10 Ekim 2018 18:23
Keçiboynuzunun Faydaları Nelerdir

Kıymetli Nahide Çelebi; Keçiboynuzu bizim Mersin'de çok, Şehir kenarında ve Toros eteklerinde henüz yeşil taneleri ve sonra kahverenkli tanelerini seyretmek güzelin ötesi. Hem dış ülkelere hemde ülke içindeki diğer şehirlere ihiraç ediliyor.Faydalarını dasiz yazdınız.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

08 Ekim 2018 19:09
Mızrap ile Tel

Kıymetli SAHAFÇA; Dönüşü olmayan esas dünya yolculuğuna çıkmış tüm değerlerimize Yüce Allah'tan rahmet diliyorum. Allah onları cennetiyle sevindirsin.Evet, ateşin düştüğü yer bizdeyken acılar nasıl paylaşılır.Hayat bizi kandırıyor, bizden alıp götürdüklerini geri vermiyor.Hep bu günü, yarını düşünüyoruz. Ne çare ki sonu olmayan geleceği düşünmüyoruz.Tüm ailenize saygılar sunuyorum.Sağlıkla, mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

08 Ekim 2018 17:24
19 Liraya Aldığım Sıvı Sabun 32 Lira Olmuş, Bir Daha Almayacağıma Göre Sorun Yok

Kıymetli Korkut Kerim; Temizlik için ve temiz kalman için soyguncuya yardım etmelisin. Sabun almaya mecbursun. Sonra kokar kirlenirsin.Senin kirini temizlemek mümkün olmaz.Arap sabunu Araplar gibi olur. kir çıkarmaz.Bizdeki Trumplar hangisi onları da yazsaydın.Halk enayi değil halk sabırlı. Gün gelir bu sabır tufan olur etrafı yıkar geçer.Saygılar sunuyorum.Sağlık içinde, mutluluk içinde ZAM, ZAM diliyorum.

08 Ekim 2018 17:16
İhtiyaç Duyulacak Ürünlerin Abartılması; Mesela Denize Düşenin Yağmurdan Islanmaması İçin Şemsiye

Kıymetli Uzuvları tembelleşen Kerim Korkut;Battaniye yerine üstüne ceket örtmek bu pintilerin işi.Yapmacık kuşu tanımamak buda dikkatsizlik ve özensizlik.Doğru demişler el para kazanmak için bunca şeyler yapıyor, sizin elleriniz armut mu topluyor))) Kısa öz ve kulaklara sesli küpe olacak bir yazı.Korkut yine üşüttüm. Saygılar sunuyorum, sağlık ve mutluluk diliyorum.

08 Ekim 2018 17:08
V e b â l

Kıymetli SAHAFÇA ; Gerçekten ısmarlama hayatta,( Emanet ) derinden derine düşünmek gerek.Evet, O gemi kalktıktan sonra kaptan haricinde kimse o gemiyi durduramaz.Gemi kıyıya yaklaştıkça hayatın tüm emareleri kaybolur. Anlamlı sözleri kulaklara küpe olarak takmak lazım.Tüm ailenize saygılar sunuyorum.Hepinize sağlık ve mutluluk diliyorum.

07 Ekim 2018 15:50
Dönüş

Evet, Beyaz Melek gelmiş. Beyaz Meleğin gidişinden haberimiz olmadı çok şükür ki gelişinden haberimiz oldu.Şimdi karşımda olacaktın sana neler söyleyecektim.Sitemim siyahi bulutlara büründü ve göklere doğru gidiyor.Mutlu olmayı seçtiğin için ve MB daki yazar arkadaşlarına kavuşma heyecanı yaşadığın için sevindim.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

07 Ekim 2018 13:20
Toz Pembe

Kıymetli Şennur; Düşmü görüyorum yoksa gerçek mi? Hepimizin takdirine mazhar olan Şaire Sayın, Şennur Köseli Milliyet Blog'a döndü mü?Aşk hakkında yazılan sözlerin kendisine ait olduğu ayan ve beyan.Aşk etkili bir silahtır.Pusulaya ihtiyacı yoktur. Namludaki merminin tetiği dildir,dilin sığınack limanı yürektir. Gidilir de sağlam ve muhkem dostlar unutulmamalıydı.Sitemim çok bu daracık kutuya sığmaz.Hoş geldiniz. Saygılarımı sunuyorum. Size ve kıymetli evlatlarınıza hep sağlık, daima mutluluk diliyorum.

07 Ekim 2018 12:46
Sanat Zevktir, Mutluluk Verme Dışında Görevi Yoktur

Sayın, Zevkli Kerim Korkut; İster hola, ister zıpla gerçek lakin size aykırı sanat vardır. Ne çare ki ülkemizde sanatla ilgisi olmayanları dahi iki günde TV ekranlarında sanatçı diye ilan ediyorlar.Yıllardır hasretle bekledim bizim zevki yazar Kerim Korkut'u TV ekranlarında göremedim.Demek ki TV dekilerde biliyorlar siz bir aykırı-azar insanısınız sizi yazar diye ilan etmediler.Bence sizin yaradılışınız dahi bu dünyaya aykırıdır. Hangi zevkli kitapları okuduğunuzu biliyorum.Bunca elem, keder, hüzün dururken lütfen bize zevkini tarif etme.))))) Bakırköy'ü hiç unutma. Bu aykırılarına rağmen saygılar gönderiyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

05 Ekim 2018 16:12
Toplam blog
: 585
Toplam yorum
: 6886
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1629
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    GERÇEKLER UMUTLARIN TOPRAĞI, HAYALLER UMUTLARIN YAPRAĞIDIR