Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Hong-Kong demokrasi meselesi

Kıymetli Üstadım,Sayın Muharrem Soyek: Üstadım çok derin ve düşünmeyi davet eden bir dünya yazısı okuduk.Özellikle benim olan demokrasi benim değildir.Ve gerçekten ekonomik başarı her cana yarar sağlak insanları daha mutlu eder.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

01 Ekim 2014 14:09
Gülhatmi gönüllü insanlar

Kıymetli Öğretmenimiz,( Papatya Tarlası ) Bu güzel çiçeğin adını sizden öğrendim.Kısa ve öz bir deneme yazısı okudum.Yüzümüzü,gözümüzü yıkıyoruz ancak ellerimizi yüreğimize, gönlümüze götürüp gönlümüzü yıkayamıyoruz. Öyleyse sevgiye önem vermeliyiz sevginin kadir kıymetini bilmeliyiz ki sevgi kalpteki kirleri yıkasın.Tekrar acil şifalar diliyorum sağlıklı olunuz ki böyle güzel yazılar yazınız.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

01 Ekim 2014 14:04
Alo 112,

Kıymetli Dost,Sayın Erol Işık: Yine çok önemli, yazılması gerekli bir uyarı yazısı okuduk.Ne yazık ki bir çok insanlarımız insan hayatını dahi şakaya alıyor, acilin ne olduğunu,hastalığın,hayat kurtarmanın ne olduğunu idrak edemiyorlar. Kendi egolarını tatmin etmek için insan hayatıyla oynuyorlar.Böylelerin sağlığından ve akıllarından dahi şüphe etmek gerek.Gülme komşuna gelir başına sözü bir kez daha haklı çıktı.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

01 Ekim 2014 12:35
Aziz Yıldırım, arazi alıyor; Ünal Aysal, satamadım diye gidiyor!

Kıymetli Turgut Çelik: Bu zatı muhterem sözde ticaret ustasıydı, sonunda zarar ustası olarak bırakıp kaçtı.Aziz Yıldırım ezelden beri hem ticareti, hem siyaseti ve hemde sporu çok iyi bilen biri.Türkiye Aziz Yıldırımı böyle tanıdı.Bırakıp kaçanın yandaşları dahil Azizi sindirmek istediler, yalanlarla, hilelerle kuyusunu kazdılar ne çare ki yine başaramadılar.En son gerçekleri siz bu güzel yazınızla dile getirmişsiniz.İşte sonuç böyle oldu. Biri satayım derken satamıyor batırıp kaçarken, biri Fenerbahçeye kazanım üstüne kazanım katıyor.İnsanlar böyledir. Aziz Yıldırım bilen,Ünal Aysal bilmeyen bilene imrenen olarak tarihe geçecek.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

01 Ekim 2014 08:25
Fenerbahçe eli boş dönüyor; çünkü Akhisar’ın Gekas’ı var!

Kıymetli Turgut Çelik: Hocam Fenerbahçe böyle oynarsa elbette eli boş dönecek.Bu izleri zor geçen tokat Fenerbahçeli futbolcuların yüzünde izler bırakacak.Böyle oynamakla maç kazanılmaz.Rakip takımın iki futbolcusu Fenerbahenin 11 futbolcuna yetti.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

30 Eylül 2014 23:58
Bugün 2000 yaşındayım..

Kıymetli Öğretmenimiz,Sayın Erdal CEYHAN: Hocam, sizi tanıdığım günden beri hep birbirinden güzel eserlerinizi okudum.Sizden çok şeyler öğrendim.Size üstadım dedim, yanınızda çıkar olmayı arzuladım. Üstadım Sayın Erdal CEYHAN'A daha nice yıllara ve nice güzel yazılara diyorum.Bu yazınıza ilave ettiğiniz "İncir Ağası" Beni derin duygulara gark etti.Saygılarımı sunuyorum.Hep sağlığınızı ve mutluluğunuzu diliyorum.

30 Eylül 2014 07:16
Orta öğretimde başörtü serbestisi

Kıymetli Yazarımız,Sayın Muharrem Soyek: Efendim yavaş, yavaş, adım, adım üçüncü Osmanlı devletine yürüyoruz.Bu gün bir yazarımız daha yazmıştı" Korkarım başı açık olanların bundan böyle hiç bir işlemleri yapılmayacak" diye yazmıştı.Haklıdır gelecekte öyle olacak.On bir yaşındaki kızın siyahlar içinde saklanması istek midir, korku mudur bu henüz belli değil.Saygılarımı sunuyorum.Sağlık ile mutluluk diliyorum.

29 Eylül 2014 18:30
Alabilmeyi umut ettiğimiz hizmetler

Kıymetli Yazarımız,Sayın Cemile Torun: Söylendiği gibi hiç bir şeyimiz güvenilir değil.Sadece reklamlarımız iyidir.Bankalar sesli kasetle çalışır, Kan Bankası mesaiyle çalışır,Hırsız gece karanlığında çalışır. Vel hasılı kelam ne güvendeyiz, nede güvenilirlerin elindeyiz.Saldım çayıra Mevlam kayıra.Tüm olaylarda geçmiş olsun Allah bir daha öyle üzücü olayları göstermesin.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

29 Eylül 2014 18:26
Kocaman bir hiç

Kıymetli Öğretmenimiz,Sayın Papatya Tarlası: Dost yürekte bin bir renkli ipliklerle nakış yapmış ise unutulmaz.Dileğim bu yazdıklarınızı duymuştur.Merhameti varsa özellikle sizin bu zor günlerinizde bir selamla, bir günaydınla gelsin geçmiş olsun dileklerini bildirsin.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

29 Eylül 2014 18:02
Kar tanesi

Kıymetli Öğretmenimiz,Sayın Papatya Tarlası: Yine yürekleri duygu seline çevirdiniz.İnsanın güneşe,toprağın suya ihtiyacı var.Yüce Allah tüm hüzünlü olanlara çare,acılar da bulunanlara şifalar versin.Yine güzelin ötesi sözler dinledik.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

29 Eylül 2014 17:58
Toplam blog
: 283
Toplam yorum
: 3556
Toplam mesaj
: 14
Ort. okunma sayısı
: 1422
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    SEVMEYİNCE BAL ACI OLUR,SEVİNCE ZEHİR ŞERBET OLUR, SEVGİNİN TOHUMU EKİLMEZ,BİÇİLMEZ YÜREKTE OLUR.