Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Cumhurbaşkanlığı seçiminde oyum kime olmalı

Kıymetli Yurdagül Alkan : Başımın tacı bacı önemli ve yazılması gerekli bir Blog hazırlamış bizlerle paylaşmış. Öncelikle buruk bir Bayram, Soma faciası,dışarıda Filistin, Gazze'de çocuk, kadın, ve günahsız insanların öldürülmesi, İŞID denen örgütün yaptıkları birleşince Bayramın sadece gönüllerde kaldığını söylemek mümkün.Bir çok yerde insanlar, aç, susuz, evsiz,geleceği meçhul kalınca elbet güle, eğlene Bayram yapılmaz.Cumhurbaşkanlığı seçiminin ve sonuçlanması ile ilgili bu kadar açık net, beyan takdire değer ayrı bir konudur. Bir çok insan sizin bu görüşünüzü paylaşıyor. Hayırlısı olsun.Bayramınızı tekrar kutluyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.Saygılar sunuyorum.

25 Temmuz 2014 14:25
Beceremedim

Kıymetli Şennur: Zaman insafsız, sözcüklerden, hecelerden, kelimelerden alın götürüyor. Zaman merhametsiz, candan, sağlıktan,mutluluktan, hayallerden, umutlardan alıp götürüyor. Zaman Vefasız alıp götürdüklerini geri vermiyor. Olanlar hep zamanın merhametsiz,insafsız ve vefasızlığından oluyor.Yine duygu yüklü, güzelin ötesinde bir sesleniş. Saygılar sunuyorum.Size ve kıymetli evlatlarınıza sağlık ve mutluluk diliyorum.

23 Temmuz 2014 22:41
Dünyayı şaşırtan İSID 'ın doğuş nedenleri

Kıymetli Yazarımız,Sayın Hüseyin Başdoğan: Hocam demek ki bu örgütler anasız, babasız değil.Böyle güzel bir yazı ile bunları kimin doğurduğunu, kimin beslediğini, kimin büyüttüğünü ve nihayetinde kimin donattığını okurlara sundunuz.Mesele mahiyeti anlaşılmıştır.Saygılar sunuyorum. Sağlık ve mutluluk diliyorum.

23 Temmuz 2014 10:47
İmamların her söylediklerine inanmayın...

Kıymetli Dost,Sayın Erol Işık ; Çetin cevizi seçmişsiniz. O İmam Diyanette bir yer gelmek istiyor.Hani Samsun Müftüsü çocuklarınıza şu, şu isimleri vermeyin diye uyarmıştı. Muhterem Makamdan gelen cevap ta hayli düşündürücü,Öncelikle okur yazar olup olmadığınız araştırılmış, İmamı alıp uygun bir yere gitmeniz orada tartışmanız tavsiye edilmiş.Diyanet orta yolu bulmuş. Hele şükürler olsun ki İmamın bir kaç beyanına yanlış diyebilmiş. Bunlar değil mi Camiye Allah'ın evi derler ama Allah'ın evinde bağırdıkları gibi kendi evlerinde öyle bağırmazlar.Camiye gidenleri böcek görüyorlar.Mesele mahiyetini, kelimenin anlamı iyi değiştirirler.Geçmiş olsun. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Temmuz 2014 20:15
Gazze'de çocukları katleden İsrail'in amacı ne?

Kıymetli Mesut KARİP : Bu sözde devlet İsrail'i Araplar kurdu. Şimdi kıs, kıs gülüyorlar.İsrail küçük şeytan tüm desteği büyük şeytan abisi ABD den alıyor. Kesinlikle bu iş kınamayla,sözlerle,demelerle olacak iş değil.Buna köklü bir çare bulmak lazım.Bu zehir'in ateşin ortasında ne işi var.Selam ve saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Temmuz 2014 18:41
Bal ve tarçın karışımının mucizevi faydaları ve bu karışım nasıl yapılır?

Kıymetli Mesut KARİP : Bunu hiç duymamıştım. Denemek lazım. Siz zaman, zaman şifalar da dağıtıyorsunuz.Selam ve saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Temmuz 2014 18:37
Yeni Türkiye'den insan manzaraları...

Kıymetli Mesut KARİP : Yani nereden buluyorsunuz bu önemli görseli.Neler yaptılar neler, neler kaptılar neler.Yüce Yaradan biliyor, yazdırıyor.Hesabı görecek.Selam ve saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Temmuz 2014 18:36
Ufukta erken seçim mi var?

Kıymetli Mesut KARİP : Kesin hemde baskın seçim var.Yine Meleşir koyunlar, kuzular.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Temmuz 2014 18:32
2003-2014 arasında hanehalkının borç yükü 46 kat artarken, geliri kaç kat arttı?

Kıymetli Mesut KARİP : Hane halkının durumunu ve yüzde kaç artığını en doğrusunu siz yazarsınız.Yazınızı okurken notlarımı aldım.Diğerlerine inanmıyorum.Saygılar sunuyorum. Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Temmuz 2014 18:31
Almanya'ya 7-1 yenilen Brezilya, yenilginin suçunu "paralel"cilere attı..

Kıymetli Mesut KARİP : Yani böyle bir yedili yemek hesapta yoktu. Paralelciler bile şaştı.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Temmuz 2014 18:30
Toplam blog
: 261
Toplam yorum
: 3237
Toplam mesaj
: 15
Ort. okunma sayısı
: 1372
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    YA BİR YOL BUL,YA BİR YOL AÇ, YA DA YOLDAN ÇEKİL.