Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Atatürk ülküsü aydınlığına buyrun

Kıymetli öğretmenimiz Sayın, Halil Güven ( Sökeli ) Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki Atatürk ülküsü aydınlık yolu ihmal edildi.Artık şahsi menfaatler öne çıktı. Benzer bir çok değerler yitirildi.Önemliydi,yazılması gerekliydi, sizde yazdınız bizde okuduk.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

03 Temmuz 2015 18:01
Üç nokta...

Kıymetli Şennur : Nereden buluyorsunuz bu gizemli sözleri, deryanın derinliklerini dalıyorsunuz orada saklı henüz su yüzüne çıkmamış önemli sözleri dış dünyaya çıkarıyorsunuz.Yine gözelin ötesi, anlamlı,duygusal sözler.Saygılar sunuyorum.Hep sağlığınızı, daima mutluluğunuzu diliyorum.

03 Temmuz 2015 17:56
Uyku, uykusuzluk, uyku bozuklukları

Kıymetli Yurdagül Alkan : Uyku insan sağlığı için, yanlıştan, hatalardan ayrılıp doğruya varmak için bulunmaz bir devadır. Gerçekten uyku bedenin ihtiyacı, cildin dostudur.Uykusuzluk günlük hayatımızın dalgınlık ve başarısızlığın nedenidir.Çok önemli ve yazılması gerekli bir yazınızı okuduk.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

03 Temmuz 2015 13:49
Aynalara bakma sakın

Kıymetli öğretmenimiz Sayın, Nahide Çelebi; Yani diyorsunuz ki eldeki aynaya değil, gönüldeki aynaya bakınız.Olsun kırışıkların, beyaz saç tellerin hepsinin birer hatırası vardır.Bence gönüldeki aynı doğruları söylüyor.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

02 Temmuz 2015 16:15
Bahçeli aklını mı yitirdi acaba ki

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Halil Güven ( Sökeli )Bu siyasetçiler ve evveliyatları değil mi kendi çıkar ve yararları uğruna bu güzel vatan insanlarına Kürt,Türk, Alevi, Suni vs diye kamplara ayırdılar.Bizim çağa yaşımızda böyle ayırım yoktu.Bunlar değil mi her iki ellerini insanlara öptürürler.Hepsi birbirine benziyor birbirinin kopyalarıdır.Bu siyaset anlayışı ile bu ülke ileriye gidemez.Bunlar baltayı taşa vurmuyor dizlerine vuruyorlar. Saygılar sunuyorum.Sağlığınızı ve mutluluğunuzu diliyorum.

01 Temmuz 2015 23:10
Devlet Bahçeli hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kıymetli Erol Işık :Elbette böyle bir seçimde millet vekillerine geçersiz oy kullandırmak birine destek sağlamaktır. Millet vekillerine geçersiz oy kullandırmak kırmızı çizgilerden biriymiş.Sayın Bahçeli meclisin nimetlerini iyi biliyor.Dilin söylediklerine değil,kalbin söylediklerine bakmak gerek.Şu anda beyazın önü açıldı, siyahın önü kapandı gibi.Belki bir kaç bakanlık verilir lakin kimse gücünden bir dirhem,istek ve arzularından miskal de zerresini vermek istemez.Bu ülkenin kaderi böyle yazılmış.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

01 Temmuz 2015 20:23
Günün Tarihi. 2 : 30.Haziran.2015

Kıymetli öğretmenimiz Sayın, Erdal CEYHAN; Hocam tarih itibariyle gündelikleri yazmak çok güzel olmuş. Kılıçdaroğlu kaybetti Emeklilerin çilesi kabirde biter. Yunanistan'a hiç bir şey olmaz onlar birbirini iyi tanırlar, biraz naz, biraz saz sonuçta al sana kiraz. Eşeklere ve onların kemiklerine yazık olmuş.Büyük Şeytan ABD ye eşeklerimiz-in kemikleri haram olsun.Bazı konularda idam gerekli kanaatindeyim.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

01 Temmuz 2015 18:21
Cinsel Terör

Kıymetli yazarımız Sayın, FİKİRCİ: Evet, Yüce yaratıcı tarafından yaşam kural ve kaidelere bağlanmış, yaşamın her evrelerinde, aşamalarında bir sınır vardır ( yaşam çemberi )İnsanoğlu bu sınırların dışına çıktığında yaşamdan beklenen gayeden uzaklaşır.Kul azdıkça Hak bela verir kula,kul arsız ve ayarsız olunca bela ve musibetlerin önü, ardı kesilmez.Böyleleri Rahmani değil artık şeytani düşüncelerle yaşarlar.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

01 Temmuz 2015 11:59
Yunanistan 12 adayı bizim cingözlere satsın…

Kıymetli Erol Işık : Evet Yunanistan'ın borcunu Türkiye ödesin diyen siyasetçiyi duyduk. Demek ki bu siyasetçinin komşularıyla ilişkileri sağlam ilişkidir. Yunanistan'ın iflas olayı henüz sıcak bir olay o nedenle 12 adanın satışını gizli tutarlar.Zaten satışın önceliği Türkiye'deki zenginlere verilir, Cingözler mecburen sıraya girecekler. Zenginlerimizin 12 adaya yatlarıyla gidip gelmeleri çok güzel olur.Bizim zenginlere yakışır bir satış olacak. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

30 Haziran 2015 19:11
Fenerbahçe otobüsüne saldırı: ‘Katliam'dan ‘yaralama’ya...

Kıymetli Turgut Çelik : Eh böyle olur işte. " Uydur ellezine minel becer " Yeter ki kamu davası açılsın faili meçhul bir olay daha kapansın.Yazdığınız gibi direk şoför hedef alınmış ki şoför gittikten sonra tüm insanlar gitsin diye birden fazla insanı öldürmeye teşebbüs suçu yaralama olarak İddianame yer almış şoförde yarın şikayetinden vazgeçince olay basitin basiti olur.Faillerin cesaretleri kat, kat artar.Belki bu kanunda torbadan çıkmış yeni bir kanundur biz bilmiyoruz.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

30 Haziran 2015 13:52
Toplam blog
: 379
Toplam yorum
: 4584
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 1502
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    SEVMEYİNCE BAL ACI OLUR,SEVİNCE ZEHİR ŞERBET OLUR, SEVGİNİN TOHUMU EKİLMEZ,BİÇİLMEZ YÜREKTE OLUR.