Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
İzmir Güzelbahçe Yelki'ye düşen intihar ateşi...

Kıymetli Tülay: Dün bir yerde yazdım.Bir çınar ne kadar köklü, güçlü olursa olsun, çınarın dallarına rüzgâr yön veriyor. Anneler babalar ise çocukları için Allah'a emanet diyorlar. Çocuğu büyütmek için yorulmak gerek,acılar çekmek gerek, dikkat gerek,özen gerek.Önemli bir konuydu.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

29 Ağustos 2015 23:25
Çocuğa agıt

Kıymetli Şennur: Çocuğa sorduğunuz soruların hiç birini çocuk cevaplamadı.Öyleyse çocuğun yüreği yaralı.Yaşamdan ve dünya düzeninden hiç memnun değil.Onların geleceği aydınlık olsun, onların yüzleri daima gülsün.Önemli seslenişti.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

29 Ağustos 2015 23:20
Sisam (Samos) gezisi

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Hüseyin Başdoğan: Çok önemli bir konuyu özenle dile getirdiniz. Maalesef denizlerimiz kirlendi.Elin adamları gemilerinde, yatlarında, ne pislik varsa bizim denizlere döküp gidiyorlar.Buna bir çare bulunmadı.Denizlerimizde suyun rengi dahi değişti.Saygılar sunuyorum.Hep sağlığınızı ve mutluluğunuzu diliyorum.

29 Ağustos 2015 23:17
30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun

Kıymetli öğretmenimiz Sayın, Nahide Çelebi;Cumhuriyet adı Türkiye'ye ne çok yakışıyor.30 Ağustos Zaferler Bayramı kutlu olsun.Allah bir daha o günleri ülke insanına göstermesin. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

29 Ağustos 2015 15:59
BÖĞÜRTLEN REÇELİ VE BÖĞÜRTLENİN YARARLARI

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Nahide Çelebi: Bizim Bingöl'de Bahçelievler mahallesindeki bahçemizdeki Dut ağaçlarının dallarına çeperin dışına taşımıştı.Gelen giden ellerini uzatıp dut koparıp yiyordu.Sizin bahçenin Böğürtlenleri de aynı şekilde olmuş,habersiz olsa koparıp yesinler sevaptır. Hem yazınız,hemde görselin güzelin ötesi.Saygılar sunuyorum Size ve kıymetli eşiniz Hüseyin Beye hep sağlık ve mutluluk diliyorum.

27 Ağustos 2015 11:30
Hayat işte

Kıymetli Şennur: Galiba ara verdim,hiç bir şey yazmak istemiyorum.Yazmayınca, ekranı açmayınca dostların yazılarını da göremiyorum.Ara vereceğim gibi.Paylaşım güzeldir.Yürek rahat olmalıdır. yürek hüzünlüyse paylaşımda azalıyor.Dostluk, sadakatli arkadaşlık daim olmalıdır. Yazınızda belirtiğiniz konulara aynen katılıyorum.Bunların nedeni ise acılı,elemli, kederli yürekten kaynaklandığına inanıyorum.Saygılar sunuyorum.Hep sağlığınızı, daima mutluluğunuzu diliyorum.

25 Ağustos 2015 13:23
Sevmek

Kıymetli öğretmenimiz Sayın, Nahide Çelebi: Sevgi güzeldir. Gerçek Sevda da çok güzeldir.Hem sevgi hem sevda sadakate dayalı olunca doktor gibidir, ilaç misalidir.Şiiri çok beğendim.Saygılar sunuyorum.Bu günlerde ekranda olmayacağım, yazılarınızı atlatırsam kusura kalmayınız.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum

25 Ağustos 2015 13:18
Hop hop, top top Çorbası

Kıymetli Öğretmenimiz Sayın,Nahide Çelebi Hiç bir şey yazmak istemiyorum.Ekranı bile açmak içimden gelmiyor.Bakalım devam eder miyim onu henüz bilmiyorum.Bu çorbanın adını ilk duydum, adı çok güzel" Hop hop, top top" sıhhat kaynağı olacağına inanıyorum.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

25 Ağustos 2015 13:16
Tek kusur devlette

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Halil Güven Sökeli:Haklısınız devlet halkını mutlu etmek için her şeyi önceden tahmin etmeli,çareler üretmeli,planlamalı,görmeli,bilmeli ve en iyi hizmeti ifa etmeli.Devlet mazeret üretmemeli.Devlet kendine değil halka hizmet etmeli.Önemli bir konuyu dile getirdiniz.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

24 Ağustos 2015 00:02
Başarıya püf

Kıymetli yazarımız Sayın Muharrem Soyek: Evet Başarı ve başarısızı ne güzel tarif etmişsiniz.Gerçeklerle başarı elde edilir,hayallerle bir ömür boşuna geçirilir.Çok hayali bir toplum olduk.Gerçekleri zayi ediyoruz. Çünkü gerçekler doğrudur ve doğru tektir.Hayaller çürük ve eğridir birden ziyadedir.Başarı ve başarısızlık hakkında yazılması gereken gerekenleri sizin eserinizde okuduk.Saygılar sunuyorum. Sağlık ve mutluluk diliyorum.

22 Ağustos 2015 22:18
Toplam blog
: 393
Toplam yorum
: 4756
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 1502
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    SEVMEYİNCE BAL ACI OLUR,SEVİNCE ZEHİR ŞERBET OLUR, SEVGİNİN TOHUMU EKİLMEZ,BİÇİLMEZ YÜREKTE OLUR.