Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ders Dışı Egzersiz Yönetmeliği ve Şiir Dinletileri

Kıymetli Öğretmenimiz,Sayın Aykar Sönmez:Bu biçare yüzme bilmediği için Edebiyat deryasında yüzemez.Yalnız bildiğim bir şeyler var.Artık bir okul müdürleri sorumluluklarını mes'uliyetlerini ve bilgilerini ortaya koyamazlar.Yüksek tepenin genelgeleri kalkan gibi duruyor.Genelgeler ne diyorsa o bir adım ileriye gidemezler.Ben bu dönemde Türk Edebiyatını ilgisizlikten dolayı hayli solgun, artı yorgun görüyorum.Bu Doktorlarla Türk Edebiyatının mevcut haline tanı,teşhis konamaz.Allah kendi kudretiyle Türk Edebiyatına şifa versin.Saygılar sunuyorum.Başarıları,sağlık ve mutluluk diliyorum

19 Eylül 2014 19:45
Hayata bir Pencere açalım!

Kıymetli Yazarımız, Sayın Hanife MERT;Haklısınız hüzünlü düşünce yerine, sevinçli düşünceler insanların yararınadır. Lakin eşmede de ( yürekte ) sevgi tükenmiş.Görselde olduğu gibi yürekte bir pencere açsak da pencereden deniz değil hüzün görünecek.Olayların ( misafirlerin ) hepsi acılı ( kötü ) bunları uğurladığımız halde gitmiyorlar, yürek içinden ayrılmıyorlar.Güzel ve önemli bir döneme okuduk. Saygılar sunuyorum.sağlık ve mutluluk diliyorum.

19 Eylül 2014 14:46
Nohut tarlasına, buğday başağını anlatmaya çalışma

Kıymetli Öğretmenimiz,Sayın Papatya Tarlası: Siz hep mümkün olanları yazınız ve anlatınız. Aynı tarlanın, aynı toprağın tohumları oldukları halde nohut hep kendini büyük görür, buğdaydan anlamaz.Güzelin ötesiydi.Saygılar sunuyorum.Sağlık ile mutluluk diliyorum.

19 Eylül 2014 13:37
Milliyet Blogdaşlarıma teşekkürler

Kıymetli Öğretmenimiz,Sayın Abdülkadir Güler: Hocam daha nice yıllara, nice bloglara. Sizin tanıtımınız-la bundan böyle MB u MB Bağ ve bahçesi değil, BM Üniversitesi olarak yazacağız.Gerçekten MB bizlere çok şey öğretti,Çok kıymetli yazarlarla tanıştırdı.Bilgilerimize çok şeyler kattı.MB Editörlerine ve sair çalışanlarına saygılarımızı sunuyoruz.Onların sağlık ve mutluluğunu diliyoruz.Bu dileklerimizi siz kıymetli öğretmenimiz içinde diliyoruz.

18 Eylül 2014 11:41
Yerli araba ve tuzlu su ile çalışan araba

Kıymetli Öğretmenimiz,Sayın Erdal CEYHAN : Bizim babayiğitler de durmuyor.Onlarda gecelerini gündüze katmışlar yakında dünyanın diline düşecek yeni buluşlarını açıklayacaklar.Yeni buluş dualarla havada uçan azami iki kişilik arabalar üretilecek.Benzine, mazota, tuza paydos.Hangi dua olursa olsun okunduğu zaman pervaneler çalışacak havalı arabalar vırrrr havalanacak.Bizimkiler de çalışıyor daha anlaşma sağlanamadı.Tuz gölü kurudu, tuza da zam geldi.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

18 Eylül 2014 11:26
Maiyet hukuku / Eş ve çocukların hak ve sorumlulukları

Kıymetli Korkusuz Kerim : İnsan hastalanıp iyileşince yürek rahmani şeyler yazmak ister.Dünden beri ellerimi açtım için size şifalar diliyorum.Sizin bundan haberiniz yok.Hukuki bilginizin de var olduğunu bu yazınızla anlamış oldum.Maiyet hukuku aynen anlattığınız gibidir.Yani bizim tabirimizle Aile hukuku.Eskiler eskide kaldı artık yeni bir dünya, yeni bir Türkiye öyle değil mi? Geçmiş olsun sen bilme Allah bilsin yeter hep dua ediyordum ama bazende aklıma geldi bu bana naz yapıyor diye söylendim.Sağlığınızı ve mutluluğunuzu diliyorum.

18 Eylül 2014 11:19
Hayat

Kıymetli Şennur : Aynen hayat anlattığınız gibi, üzse de, acımasa da, sevgi yüklüdür.Havada oluşan kara bulutlar misali, bir de bakarsınız bembeyaz bulutlar dünyayı nasılda aydınlatmış,Mevsimler gibi baharı,yazı,kışı.Haberler gibi iyi haberler, üzücü haberler gibi.Yani bu hayatın sırrını kimse çözemiyor.Saygılar sunuyorum.Sözleriniz kısa ama çok anlamlı.Size ve kıymetli evlatlarınıza sağlık ile mutluluk diliyorum.

18 Eylül 2014 11:14
Ömrün Sonbaharı

Kıymetli Öğretmenimiz,Sayın Papatya Tarlası: Bu kadar hüzünlü olmayınız,sizi seven okurlarımız,yazarlarımız üzülür.Hayat acımasız ve merhametsiz.Siz o sağlam ve muhkem yüreğinizle merhametsiz ve insafsız hayata karşı başarıya ulaşacaksınız.Evet hazan mevsimi hep hüzün getirir.siz o hüzünlerden almayınız.Size hep sağlık ve mutluluk diliyorum.Sizi Yüce Allah'a emanet ediyoruz.Onun bağında, bahçesinde sağlık ve mutluluk deryalar misali. Bu blog dan sonra bir deneme yazısını yazınız.Siz başarılı bir kardeşimizsiniz.Saygılar sunuyorum.

18 Eylül 2014 11:09
Türkiye'nin ikinci Aziz Yıldırım'ı yok

Kıymetli Yazarımız,Sayın Uzay Gökerman: Sayın Aziz Yıldırım hakkında " Fenerbahçede en fazla Başkanlık göreini yürüten Başkan " unvanına sahip olduğu bu günde dizeler halinde bir şeyler yazmak istedim ancak sizden,Turgut Hocamdan ve diğer kıymetli Spor yazarlarımızdan utandım.Ebette insanlar eleştirilmeli,yanlışlar, doğrular dile getirilmeli, hangi taraf çoğunlukta olursa olsun" Yiğidi öldürürken hakkını da varislerine teslim etmeliyiz.Bende sizin gibi Türkiye'nin ikinci Azizi diyorum.Saygılar sunuyorum.Daima sağlığınızı ve mutluluğunuzu diliyorum.

18 Eylül 2014 09:12
Tazminat hakedilmiş paradır; çalışan kendi isteği ile işten çıkmış olsa bile tazminatı verilmelidir

Kıymetli Korkusuz Kerim: Vah benim alın teri dökerek çalışan kardeşim Kerim. Bu göbeği şişmiş adam senin patronun mu? Bak adalete sen yemedin, içmedin öyle benim gibi kavak ağacı misali zayıf kaldın, canını dişine taktın çalıştın, kim bilir belki üç beş kuruş zam istedin veya haklı nedenle ayrılmak istedin adam seni tekmeliyor.Yani diyor ki Kerim haklı olsan dahi sakın tazminat isteme.Beni dinlemedin sende elit, seçkin,özel, ve ayrıca göbekli olsaydın bunlar başına gelmezdi.Benim yoksul, yoksun ve biçare kardeşim Kerim'e geçmiş olsun.Saygılar sunuyorum. Sağlık ve mutluluk diliyorum.( Yine yorumlarımı yayına almıyorsun, güven ve itimadı kaybediyorsun )

17 Eylül 2014 16:48
Toplam blog
: 280
Toplam yorum
: 3505
Toplam mesaj
: 13
Ort. okunma sayısı
: 1415
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    SEVMEYİNCE BAL ACI OLUR,SEVİNCE ZEHİR ŞERBET OLUR, SEVGİNİN TOHUMU EKİLMEZ,BİÇİLMEZ YÜREKTE OLUR.