Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Bitmişsin

Kıymetli Nahide Çelebi: İnsanoğlu anayurdundan dünyaya gelince açılmış bir gonca misalidir.Dünyanın havasından, dertlerinden, kendi yaptığı hatalardan dolayı sonuçta bir gül gibi solar.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

31 Ekim 2018 10:46
"Müslüm", Baba(sı)nın Ardında Bıraktıkları

Kıymetli Nurbanu Kablan; Rahmetli Müslüm Gürses'den başlayan gerçekleri bir kitap haine getirmişsiniz.Evet, yazdıklarınızın hepsi birer gerçek onları izledik, üzüldük zaman, zaman da ağladık. Bundan sonra onların yerini dolduracak Müslümler bulunması çok zor. Saygılar sunuyorum.Hep sağlıkla, daima mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

31 Ekim 2018 10:42
Tahlil

Kıymetli Refik Başdere; Gerçekten böyle hastayı bir uzay aracı ile boşluğa salmak lazım.Deryanın derinliklerinde saklı önemli ve düşündürücü sözlerinizi bizlerle paylaştınız.Saygılar sunuyorum.Hep sağlıkla, daima mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

30 Ekim 2018 00:37
Güncel Olabilmek ve Ceza Ehliyeti

Kıymetli Kadri Kanpak; Önemli ve yazılması gerekli bir yazı.İnsan anayurdundan dünyaya geldiğinden itibaren insanlık vasıflarına ulaşmak için çeşitli merhalelerden geçer.Ne çare ki şartlar öyle zorlaştı ki kimin hangi yoldan geçeceği belli değil.İşte o nedenle yaratılış gayesinden uzaklaşıyoruz.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

30 Ekim 2018 00:24
Benim Gözümde Atatürk

Kıymetli Halil Güven Sökeli: Atatürk sevgisi insanın yüreğine kendiliğinden nakış olmuş.Bu sevgi öyle bir sevgi ki nakış sökülür bu sevgi sökülmez.Sizde Atatürk'e olan sevgiyi çok güzel bir şekilde dile getirmişsiniz.İşgal edilen bu güzel vatan öyle kolay, kolay bağımsızlığını elde etmedi.Size saygılarımı sunuyorum.Hep sağlığınızı, daima mutluluğunuzu diliyorum.

30 Ekim 2018 00:17
Gel

Kıymetli Şennur; Tarifi imkânsız bu güzel denemen aynı zamanda şiir gibi.Ben bazen rüzgara merhametsiz rüzgâr diyordum meğer namussuz rüzgarda varmış.Hele, hele " Dünya zaten hurda" sözlerin paha biçilmez değerde.Hurda dünyada hüzün bitmez rüzgar hüznü geceye verse hüzün gündüz uyanır, gündüze verse gece uyanır. Güzelin ötesiydi.Saygılar sunuyorum.Sana ve kıymetli evlatlarına sağlık ve mutluluk diliyorum.

28 Ekim 2018 20:11
Kağıt Nasıl Üretilir

Kıymetli Nahide Çelebi: Her yönüyle insanların ihtiyacı olan kağıdın özel ağaçlardan yapıldığını ve bu günlerde bu kıymetli ihtiyacın artık yurt dışından ithal edilmekte olduğunu öğreniyoruz.Kağıt olmasaydı eski mendiller, bez torbalar insan ihtiyacını görmezdi.Kağıdı icat eden Çinlileri kutlamak lazım.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

28 Ekim 2018 17:33
AKP Gündemi Saptırma Başarısı Yaşıyor

Kıymetli Halil Güven Sökeli; Evet, Gündemi güçlüler belirler. Güçsüzler dinler,seyreder.Ne zamanki önemli bir konu zuhur etti konunun unutulması için yeni gündem belirlendi.Seçim geliyor seçim, unutuldu geçim,oy gelecek oy. Yaşamı ilgilendiren konuları bir kağıda sar cebine koy.Sizi dinlesinler siz gerçekleri dile getiriyorsunuz.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

26 Ekim 2018 18:04
Küçük Mutluluklar..

Kıymetli Birsen yn; Baharı çok güzel tarif ettiniz.İnsan yaşamında baharın yeri ayrıdır.Bahar insanın iç dünyasına da yansır. BAHAR SANA SİTEMİM VAR, YÜREĞİMDE BİRİKMİŞ ARZULAR, BEKLERİM ERİSİN DAĞLARDAKİ KAR, BAHAR BU KEZ ERKEN GEL,GEÇ GİT BAHAR.. (Bahar sana sitemim var başlıklı dizlerimden)Tüm aileye Saygılar sunuyorum.Yüce Allah gücüyle kudretiyle sağlığı ve mutluluğu size ihsan eylesin..

25 Ekim 2018 10:56
Kuşburnu Ihlamur ve Zencefil Neye İyi Gelir

Kıymetli Nahide Çelebi; Kış geldi Kuşburnu,zencefil ve ıhlamur vazgeçilmez devadır.Bunların her üçü de evde hazır Burakgazi çabuk üşütür, çünkü geçmişte zat-üre olmuştu. Tedbirli olmak lazım. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

24 Ekim 2018 13:28
Toplam blog
: 589
Toplam yorum
: 6943
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1670
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    GERCEKLER AGACİN TOPRAGİ, HAYALLER DALLARİN YAPRAGİDİR