Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Fenerbahçe, Mersin’de fazla yorulmadı!..

Kıymetli Turgut Çelik: Hocam Hem Fenerbahçe, hemde Mersin İdman yurdu adına maçı seyrettim.Fenerbahçe ilk yarıya kadar oynadı, ikinci yarı idman yaptı ve bu cezasını da yediği gol ile ödedi.Diego iyi oynadı takıma hız kazandırdı.Yazdığınız gibi Fenerbahçenin gözü,aklı, fikri Kadıköy de oynanacak maçtaydı.Siz İstanbul'dan maçı canlı seyredeceksiniz. Buna ayrıca sevindim.Artık Mersin'e dönünüz.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

05 Mart 2015 16:04
Kader mi, kısmet mi? ne desek ki!

Kıymetli Yurdagül Alkan : Başımın tacı bacımın bundan önceki " Gizli hasretim, bitmeyen özlemim" başlıklı yazısını okudum. Duygulandım ağladım.Çünkü ben 14 yaşında bitmeyen özlemle tanıştım.Oradaki yorumumda da yazdığım gibi bazı yönlerimiz bir birine benziyor.Onun için başımın tacı diyorum ya.Bu yazınızda ise ben nasibe inanırım, sabrın da payı büyüktür.Rahmetli babamızın orada tanınması ayrı bir vesile olmuş.Eniştenin Ağustos ayı takvimine bakması da yaradan tarafından ayarlanmış.Yaşanmış bu öykünün katkısız öz Türkçe'mizle yazılması daha güzel olmuş.Başımın tacı bacı,kendini üzme, beni üzme.Saygılarımı sunuyorum.Tüm ev halkına, torun BURAK'BEYE sağlık ve mutluluk diliyorum.

04 Mart 2015 14:33
Gizli hasretim, bitmeyen özlemim

Kıymetli Yurdagül Akan, Öncelikle gizli hasretimize Yüce Allah'tan rahmet diliyorum.Kırk yaş ne ki fidanın büyüğü demektir.Bu biçare de 14 yaşında öksüz kaldı.Bacımla benzer yanlarımız çoktur.Çok küçük yaştaydım Savcının biri babama çay ikram etmiş ya babam haftalarca annemle bu sevinci paylaşmıştı.Bu biçare göreve başlayınca keşke babam olsaydı ben ona kahve ikram etseydim demiş ve ağlamıştım.Beni üzme, kendini üzme.Bunlar bizim alnımıza yazılmış görmediğimiz mahfuz ilahi yazgılar.Saygılar sunuyorum.Tüm aileye sağlık ve mutluluk diliyorum.

04 Mart 2015 14:23
Salgın paniği, hastane yolunda çile

Kıymetli öğretmenimiz Sayın, Nahide Çelebi; Bence siz bir rüya gördünüz.Ne hastası, ne kalabalığı, ne numara alması, Maşallah bağlarımız, bahçelerimiz gül ile gülistanlık. Ne hastalık ne salgın, ne ateş.Sağlıkta çağ atlamışız.Yunanistan'dan doktorlar geldi sizin haberiniz yok.Geçmiş olsun saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

04 Mart 2015 09:52
Ailenin değerini bilmek...

Kıymetli Hocamız Sayın,Mesut SELEK: Evet gençler hayatı ciddiye almalı,Sağlık ve mutluluğun kadir kıymetini bilmeli.Ana,baba gibi değerleri hep korumalı.Çocuklarla aile olunur,çocuk sesi en iyi müzik sesidir.Rahmetlinin sözü çok önemli" Evlat ana para ise, torun onun faizidir" Ne yazık ki şükretmesini bilmeyen benciller sarmış dünyayı,Rol yapmadan,özüyle,sözüyle, yüreğiyle, samimi ve dürüst olmak varken içi boş başak insan olmak yaşam için zarardır.Güzelin ötesinde ve insanlığı tarif eden bir deneme yazısı okuduk.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

04 Mart 2015 07:28
Birisiyle alay ettiğiniz zaman onunla birlikte siz de küçülürsünüz

Kıymetli Kerim Korkut: Beni kast ederek bu yazıyı yazdıysanız, hata ettiniz,Çünkü ben Kerim Korkut ile alay etmem ve küçülmekte istemem.Ben telli fırçalar atarım, üstü başı temizler.Şayet beni kast ederek bu deneme yazısını yazdıysanız,Pejmürde de, eskide, püskü de,dağınık ve perişanda sizsiniz.Sadece ismimiz yok, bütün okları bize göndermiş.Bak kardeşim biz sizi takip ederiz ama siz bizi takip edemezsiniz.Benim notlarımda sizin gizli suçlarınız var.Sizin heybede benim hiç bir şeyim yok.Bu yazının benimle ilgili olmadığını acele cevapla, yoksa İstanbul'a gelirim.Korkut gerçekten yazını beğendim.Hiç bir insanla alay edilmemeli.Her insanın bir değeri vardır.Öncelikle insan olduğu için saygılı olmalıyız.( Tabii ki ben hariç )Korkuta selam gönderiyorum.Kerimin sağlık ve mutluluğunu diliyorum.

03 Mart 2015 23:17
Neler neler anlatır

Kıymetli yazarımız Sayın, Gülsel Tunkal: Yaşamın kural ve kaidelerinde var olan hüzünler,insana neler yazdırır.Evet bütün yaralara elbet bir reçete yazılır çare aranır,hatta neşter vurulur.Ne çare ki yürek yarasına neşter vurulmaz, reçete yazılmaz devası bulunmaz.Yürek yarası hem yorar hem karalar bağlatır.Eserinizde deryaların derinliklerinden gelen sitemli, hasretli,duygulu sözler.Güzelin ötesiydi. Yüreğinize sağlık.Saygılar sunuyorum.Sağlıkla, mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

03 Mart 2015 21:50
Nergis zamanı...

Kıymetli öğretmenimiz, Papatya Tarlası; Şu anda Mersinde en işlek caddelerde Toros dağlarından toplanmış, deste, deste Nergisler satışa sunulmuş.Hayli değerli. Nergis nice şarkılara, türkülere söz olmuş. Nergis bu sevgiyi hak etmiş.Bu dünyadan göç edenlere Yüce Allah'tan rahmet diliyorum.Saygılar sunuyorum.Sağlığınızı ve mutluluğunuzu diliyorum.

03 Mart 2015 15:44
Şehir dışındayız, pazara Kadıköy’de bekleriz!

Kıymetli Turgut Çelik; Hocam Fenerbahçe hep cepten yiyor. Fenerbahçe hiç tat vermiyor. Fenerbahçe ile ilgili bir haber, bir yazı okumak istemiyorum.Sıfırın altında eksi otuzlarda sinirler-deyim. Haftaya da, gelecek bir başka haftaya bile Kadıköy'den de uzaktayım.Böyle olur mu,elin ekmeğine yağ sürülür mü?Yarım asırlık sevgime yazık değil mi?Sizin bu güzel yazınız için Fenerin adını ağzıma aldım.Beni de yazık bende insanım. Bu kadar üzüntüyü hak etmedim.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

02 Mart 2015 22:02
Karşılıklı sevişme porno sektörünün uydurmasıdır; doğal sekste erkek sever kadın sevilir

Kıymetli Kerim Korkut: Bundan önceki yazınızda size fırçalı yorum yazdım ve sizi uyardım.Siz ar etmeyen arsız,tamir olunmayan tamir-siz, bozulmuş daimi arızalılar gibi yeniden aynı mahiyette yazı yazdınız.Yazının girişine bakınız." Erkek bedeni ile dişi bedeni birbirini arzular" Sapık düşünceli insanların dahi yazamayacağı bir yazı.Yani bu yazı insanın sağlam ahlakını bozuyor.Bana kalsa MB yetkilileri bu yazıyı yayından kaldırmalı sadece bununla yetinme-meliler keza yazarını da aramızdan sürgüne gönderilmeli.Allah'ım Kerim Korkuta akıl vermişsin ama o aklını iyiye kullanamıyor. Böyle abuk, sabık yazılar yazıyor.Aklını iyiye kullanması için yardımcı ol.Size o kadar sağlık diledim lakin dileklerim kabul görmüyor.Geçmiş olsun kıymetli yazarımıza.Selam yine tabidir,temenni ve iyi dilek,yok.

02 Mart 2015 16:30
Toplam blog
: 338
Toplam yorum
: 4171
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 1481
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    SEVMEYİNCE BAL ACI OLUR,SEVİNCE ZEHİR ŞERBET OLUR, SEVGİNİN TOHUMU EKİLMEZ,BİÇİLMEZ YÜREKTE OLUR.