Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Bayram

Kıymetli Öğretmenimiz,Sayın Hüseyin Başdoğan: Hocam bilindiği üzere Bayram manevi bir değerdir olduğu halde toplum Bayram da tüketime yöneliyor.Bayramı Bayram olarak karşılamaktan ziyade tüketim yarışı başlıyor.Görsünler, duysunlar,bilsinler için Bayram yapılıyor. Öyle bir kaç AB üyesi devletlerin bayraklarını dalgalandırmakla Avrupalı olunmuyor.Avrupalı olmak için önce içimizi değiştirmeliyiz. Anam, anam garibem dörtlük güzel olmuş.Saygılar sunuyorum. Sağlık ve mutluluk diliyorum.

31 Temmuz 2014 12:13
Yılın futbolcusu ve Cumhurbaşkanlığı seçimi

Kıymetli Dost,Sayın Erol Işık: Futbolcu oynamasa da bizdeki sözde futbol severler futbolcuya yararlı,faydalı tezahürde bulunurlar onu oynamaya davet ederler.Survivor bu konuda eğitim almış,uydur ellezine minel beceri iyi becerir. Görselde ki muhabbetin temelinden yarar kokuyor. Futbolcuların yeteneklerini iyi tahlil etmişsiniz.Desenize sırça köşke ramak kaldı.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

31 Temmuz 2014 11:12
Beren Saat kaç olduğunun farkında ol..

Kıymetli Hocamız,Sayın Mesut SELEK: Hocam Film setinden dönüşünüz dolu demiştim işte gerçek oldu.Beren saatin kaç olduğunu biliyor, bu soyadı ona çok yakışıyor.Dünya batmasın,Türkan kardeş yine öyle güzel kalsın.En önemlisi bütün kadınlar kahkahalar atsın.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

30 Temmuz 2014 18:55
Değişmeyen şeyler

Kıymetli Şennur: Yazdığınız gibi gider akşam Güneşi beklemez. Bekleyen mavilikler,bulutsuz Gökyüzü ve kara toprak.Bunlar demirbaş, bunlar bir yere gitmez. İşte o değişmeyen şeyler var ya onların insanın sinesinde ateş yakar, yüreği köz eder.Yine güzelin ötesinde bir sesleniş.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

30 Temmuz 2014 16:26
Nurgül Yeşilçay ve Ekin Türkmenle aynı filmde rol aldım...

Kıymetli Hocamız,Sayın Mesut SELEK:Hocam dönüşünüz dolu geldi.Filmin güzel olduğuna şimdiden inanıyorum, çünkü Mesut Hocamızın olduğu her yer, her iş, her konu güzeldir.Öykü ve olayların gece zuhur etmesi görsellerden anladığım kadarıyla olaylar gece gelişmiş, bu da ayrı bir güzellik katmış. Mesut Hocam Film vizyona girdiğinde yine bir yazı ile bizi haberdar ediniz.Hoş geldiniz diyorum. Ramazan Bayramınızı kutluyorum.Saygılar sunuyorum.Sağlık ile mutluluk diliyorum.

30 Temmuz 2014 16:19
Halk otobüsünde yangın çıktı: 4 ölü yaralılar var

Kıymetli Öğretmenimiz,Sayın Nahide Çelebi:Ölümdür, ayrılığın en acısıdır, nerede, ne zaman geleceği belli olmaz.İstanbul'da Halk otobüslerinin durumu içler acısı.Bazen kasten yakanlar da vardı ancak bu kez kendi kendine yandı bu insanların ölümüne neden oldu.Allah rahmet eylesin. Koskoca otobüs demir yığını haline geldi.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

29 Temmuz 2014 13:02
Destur, kadın var !

Kıymetli Dost, Sayın Ata Kemal Şahin : Güncel henüz taze haber ve güzel görselli yazınızla bizi sevindirdiniz.Yüce Allah'ta sizi sevindirsin.Oy, oy, oy, Pembe olsun oylar, trafikte sağan gitsin beyanlar,soldan gitsin erkekler. Otopark ücreti erkeklere 50, kadınlara 5 Tl olacak.Kadın kalbi yufkadır helal olsun aklı-evvele oylar çabuk gelir böyle.Yaşasın haremlik,bir ömürsün selamlık.Üzme kendini kardeşim bu işin sonucunda oylar % 75 şe çıkacak.Eskilerin aklına bunlar gelmezdi onlar eskiydi bunlar yeni,kısa yoldan sıcak ederler cebi.Dost Bayramınızı kutluyorum.Sağlık, mutluluk ve huzur içinde geçirmenizi diliyorum.Kendini üzme artık bizlere yer kalmadı.Saygılar sunuyorum.

27 Temmuz 2014 22:42
Para uğruna

Kıymetli Öğretmenimiz, Nahide Çelebi: Onurun yeni adı para, Gururun soyadı para.Gel de bu çirkinliğe bir çare ara. Yoktur çaresi, yoktur devası. Para karışmış kana,girmiş beyine,akla, düşünceye.Para işgal etmiş vicdanı, merhameti.İnsan tutsak olmuş paraya.Daha ne olsun.Size, Kıymetli eşiniz Hüseyin Beye saygılar sunuyorum.Sağlığınızı ve mutluluğunuzu diliyorum.

27 Temmuz 2014 14:59
Ural-Altay Dilleri

Kıymetli Öğretmenimiz,Sayın Hüseyin Başdoğan: İşte böyle kim demiş İngilizce Türkçe'den daha kıymetlidir.Dil, dildir hiç bir dil diğer dilden üstün olamaz.Hocamız gerçekleri deryanın derinliklerinden su yüzüne çıkarmıştır.Bu bir delildir, bu bir kanıttır.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

27 Temmuz 2014 12:37
Ümit Burnu'nda özgürlük...

Kıymetli Öğretmenimiz,Sayın Nedim ÜSTÜN: Alaca karanlıkta bir ışık parladı oldu Ildırışık.Işık parlayınca bir güzeli bin çirkine değişmem.Parlasın ıldırışık.Siz aynı zamanda hemde çok vefalısınız.Saygılar sunuyorum.Hocamıza sağlık ve mutluluk diliyorum.

27 Temmuz 2014 12:00
Toplam blog
: 262
Toplam yorum
: 3251
Toplam mesaj
: 18
Ort. okunma sayısı
: 1374
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    YA BİR YOL BUL,YA BİR YOL AÇ, YA DA YOLDAN ÇEKİL.