Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Sayın Davutoğlu, beni dinler misiniz lütfen

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Halil Güven Sökeli: Doğru tekdir diyerek doğruları sıralamışsınız.Keşke sizi dinleseler. Onlar sizi bizi dinlemezler.Onlar bizim yaptıklarımız doğrudur ve bize siz doğrulardan anlamazsınız derler.Yine önemli bir konuyu dile getirdiniz.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

01 Mayıs 2016 13:45
Çıktım gittim ovaya..

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Erdal Ceyhan:Atmaca kardeşle yola çıkmak,insanlıktan kalleşliğe, çobandan saadete daha ne olsun bunlar yeterde artar bile.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

01 Mayıs 2016 13:39
Hoşçakal bile diyemiyorum...

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Nahide Çelebi; İç dünyadakiler dış dünyaya yansıtılmayınca yürek hep hüzünlü olur. Lakin her şeye rağmen gitmeyiniz.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

01 Mayıs 2016 13:36
Baba'sızım

Kıymetli yazarımız Sayın, Gözde Kayiş: Öncelikle değerlerine( Ahrete göçenlere ) gösterdiğiniz ilgi ve bağlılık her türlü takdirin üzerindedir.Şimdiki zamane evlatlarında bunu görmek pek mümkün değildir.Öncelikle yaşam gücünüzün, sabır ve metanetinizin deryalar misali olmasını diliyorum.Onlar ne çileler çektiler,kimseye bildirmediler, duyurmadılar, bizleri büyüttüler,bu güzel vatana kazandırdılar.Elbette bizlerde gidip onlarla o esas dünyada görüşeceğiz.İşte o zaman sizin bu yazınız bizleri sevindirip duygulandırdığı için onlar size teşekkür edecek.Sizin için çok kıymetli babanıza Yüce Allah'tan rahmet diliyorum.Yüce Allah onu cennetiyle sevindirsin. Saygılarımı sunuyorum.Hep sağlıkla, daima mutlulukla ve böyle katıksız tertemiz duygularla yaşamanızı diliyorum.

30 Nisan 2016 14:20
Kısa...kısa....

Kıymetli Erol Işık :Ülkemizi camsız ve perdesiz pencerenizden seyretmişsiniz.Önemli konuları görüp kısa ve öz yazmışsınız.Bu zamanda güçlülerin her adımı doğruya gider, güçsüzlerin doğruya giden adımları gider.Aradaki fark ise vicdanda terazisinde ölçülür. Ne yazık ki güçlülerin vicdanını boran sarmış, merhametler-ini duman kaplamış.Bizim bakkal Mehmet bütün olayların suçlusudur. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

29 Nisan 2016 15:56
HAYVANLARDAN İNSANLARA GEÇEN HASTALIKLAR VE VETERİNER HEKİMLER GÜNÜ

Kıymetli öğretmenimiz Sayın, Nahide Çelebi: Kıymetli eşiniz Sayın Hüseyin Çelebi nezdinde Veterinerler gününü kutluyorum. Tüm ailenize sağlık ve mutluluk diliyorum.Saygılar sunuyorum.

29 Nisan 2016 07:30
KIRGINIM HAYAT SANA

Kıymetli öğretmenimiz Sayın, Nahide Çelebi:Haklısınız hayat acımasızken merhametsiz.Feleği de yanına almasıyla kırgınlığımız daha çoğaldı.Hayatı sevenler seviniyor, hayatın acımasızlığı bazılarını da bıktırıyor.Saygılar sunuyorum. Sağlık ve mutluluk diliyorum.

29 Nisan 2016 07:28
Keşke'siz yaşayabilseydik keşke...

Kıymetli Yurdagül Alkan; Tekerrürü adet haline getiriyoruz. Pişmanlık veya nedamet duymuyoruz. Keşkeleri anında unutuyoruz.İşte o nedenlerle keşkeler hiç bitmeyecek.Mesele mahiyetini tüm detayları ile düşünmeden ani karar veriyoruz.Saygılar sunuyorum.Tüm aileye sağlık ve mutluluk diliyorum.

28 Nisan 2016 14:04
Yazı ve çıkar..

Kıymetli Yücel Evren:Kesinlikle çıkar için, derece, kademe, terfi, benlik ve hep ön planda olmak için yazı yazılmaz. Yazılanlardan bilgi edinmek.Bizim için arkadaşlar, dostlar tanımak en kıymetli kazançtır.İç dünyadakileri dış dünyaya yansıtmak da insanı mutlu eden bir olaydır.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

27 Nisan 2016 16:31
Öylece duruyor!..

Kıymetli Yücel Evren:Öylece duruştan neler çıktı neler, para,moda,sevgi,evlilik,şirket,alkış,övgü,müzik,aşk ve paylaşma.En önemlisi de yoksulların acısını neden paylaşmıyoruz. Neşteri yaranın esas köküne vurmuşsunuz. Saygılar sunuyorum.Hep sağlığınızı, daima mutluluğunuzu diliyorum.

26 Nisan 2016 13:53
Toplam blog
: 467
Toplam yorum
: 5617
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 1532
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    Sevmeyince bal acı olur,sevince zehir şerbet olur,sevginin tohumu ekilip biçilmez,yürekte olur.