Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Fısıldayan Rüzgâr II

Kıymetli Nil Alaz; İyi ki oradasınız. İyi ki bu çok derin manalı sözleri bizlerle paylaşıyorsunuz. İyi ki hep sevgiyi, barışı ve güveni dile getiriyorsunuz.Geçenlerde bir yorumumda da arz ettim.Kıymetli Nil Alaz hiç ara vermeden güzel Türkçe'mizle süslü şiirlerini yazmalı.Tüm ailenize saygılarımı sunuyorum.Hep sağlıkla, daima mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

28 Mart 2017 14:25
"Sahip olduğunuz eşyalar sonunda size sahip olurlar"

Kıymetli İzmirli: Bu yazınız sanki benim iç dünyamı seyretmiş ve ona göre yazmışsınız.Evdeki bir çok eşyaların miadı dolmuş yada yenisi alınmış ise onu kullanacak çok insanlar var.Onların sevinmeleri, duacı olmaları da güzellikler ihsan eder. Bunları siz yazınızda saydığınız. Elbise, çamaşır maki-nası,buzdolabı, koltuklar vs. Gerçekten yazılması gereken önemli bir yazı. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

27 Mart 2017 17:38
Ali Koç iş başında Mesut Özil Fenerbahçe'ye geliyor!..

Kıymetli İzmirli; Biraz önce Tv ekranların alt yazısında Başkan Aziz Yıldırım hakkındaki yargıtay kararı.Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından incelenmiş ve onanması için ilgili Yargıtay Ceza dairesine gönderilmiş.Sayın, Başkan bu kararı bekliyordu. Zaten ilk günden beri hepimiz dedik ki bu işin içinde bir bit yeniği var.Sayın Ali Koç kendi işlerinden dolayı Başkanlığı kabul eder mi bilmiyorum.Lakin Mesut Özil'in vakti spor sevdası bitmiş diyorum. Fenerbahçe için her şeyin hayırlısı olsun.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

27 Mart 2017 17:34
3 T, çocuklarda nörolojik hastalıkları tetikliyor

Kıymetli İzmirli: Haklısınız, TV ekranları yetmiyordu şimdilerde birde tablet çıktı.Çocukların geleceğini körletiyor.Çocuklar yemekten, sudan, sevgiden kesildi. çizgi filmlere ve tabletteki korkunç gösterilere takıldı.Allah sonumuzu hayra çevirsin.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

27 Mart 2017 17:31
Evde mayalanan yoğurdun faydaları

Kıymetli Nahide Çelebi: Çok güzel bir konuya temas etmişsiniz: Bizim sütçümüz on yıllık bir sütçü. Hep memnun kaldık değiştirmedik.Evde mayalanan yoğurt ise sizin tarifiniz gibi.Elbette sütün iyi kaynatılması, mayalama zamanını iyi hesap etmeli.İşte o konuda çok şanslıyım diyebilirim.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

27 Mart 2017 17:28
Anasaati

Kıymetli Nil Alaz; Yağmurun damlalarını avuçlarına almak bile mutluluk sayılır.Lakin yağmur damlacıkları avuçta eriyip kaybolunca insan üzülür.Siz zaten mutluluğun mealini özlem,ümit, hayal olarak gerçeklere uygun tarif etmişsiniz.Düşündüren,ayrı bir konuyu gündeme getiren, yine deryaların derinliklerinden zaman, emek harcanarak su yüzüne çıkarılan sözlerinizi okuduk.Saygılarımı sunuyorum.Tüm ailenize sağlık ve mutluluk diliyorum.

27 Mart 2017 17:10
Bir dakikada şiir yazabilir misiniz?

Kıymetli Erol Işık; İşte ilham denen varlık buna denir.Şiir duyguların can damarlarından biriymiş. Yürürken, yatarken, kalkarken, hatta ihtiyaç hanede iken insanın aklına bir konu gelir. Sonucu sizin bir dakikada yazdığınız gibi Anya'da olabilir, Konya da olabilir. Bence yüreğinizde kileri dış dünyaya yansıtın. Yürekte yer işgal etmesinler.Evet bir dakikada yazıldı lakin çok şeyler anlatan şiiriniz için teşekkür ediyorum.21 Mart şiir günü şairlere kutlu olsun.Saygılarımı sunuyorum.Hep sağlıkla, daima mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

27 Mart 2017 12:38
Fıkra gibi öyküler

Kıymetli Nahide Çelebi: Bu dünyanın en güzel fıkraları sizde,Böyle pazar günlerinde okumak insanı gülümsetiyor.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

26 Mart 2017 13:50
Gümüş kaşıklar

Kıymetli Nahide Çelebi: Gümüş kaşıklar isimli öykü kitabı için yazar Oya Göker'e teşekkür ediyoruz. Güzel bir buluşma ve karşılıklı sunma olmuş.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

26 Mart 2017 13:49
Taklalar: İmbat'a karşı

Kıymetli Erdal Ceyhan; Haklısınız her kesin bakışı ve şarkısı başka.Güzel İzmir'in Karşıyaka-sın dan söz etmeniz beni oralara götürdü.Nedense İzmir kızmasın lakin ben Karşıyaka'yı daha çok seviyorum.Saygılar sunuyorum.Hep sağlıkla, daima mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

26 Mart 2017 13:44
Toplam blog
: 528
Toplam yorum
: 6189
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1551
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    Sevmeyince bal acı olur,sevince zehir şerbet olur,sevginin tohumu ekilip biçilmez,yürekte olur.