Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Doğru Siyaset Güçlü Türkiye

Kıymetli Halil Güven Sökeli:Kirlileri ayrı yıkamak lazım, temizleri kirliler-den arındırmak gerek.Yalanı, hileyi, doğruluğa karıştırmadan doğruyu şiar etmek lazım.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Mart 2019 07:23
Korkularımız, Endişelerimiz...

Kıymetli Yurdagül Alkan; İnsanlık gayesine ulaşmak isteyen sağlam ve muhkem yürek sahibi insanların korku ve endişeleri çoğaldı. Özellikle yarınlarda ve gelecekte nelerin olacağı düşünceleri. Yazınızda değindiğiniz bütün konular insanı uykusuz bırakıyor umutsuzlaştırıyor.Elbette yüreği sağlam olmayan,çocukların ve ülkenin geleceğini düşünmeyen, sadece kendilerini düşünenler de var.Yüce Allah sonumuzu hayra çevirsin.Saygılar sunuyorum.Size ve kıymetli evlatlarınıza sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Mart 2019 07:19
Tren Yolculuğu Yeniden!..

Kıymetli Cemile Torun:İstanbul-Gebze-Halkalı Tren seferleri başlamış hayırlı ve uğurlu olsun. Sizde 17 Martta tren yolcuğu yapmışsınız.Sizin adınıza sevindim.Bidayette Aksaray,Fındıkzade de oturuyordum.Cumartesi-Pazar bende o yollardan geçerdim.Bizim zamanımızda hızlı yoktu.Saygılar sunuyorum.Tüm aileye sağlık ve mutluluk diliyorum.

19 Mart 2019 16:59
İş Ahlakı…

Kıymetli İzmirli doksanyedi; İşe soyunan kişi sorumluluk yüklemiş demektir.Sorumluluk ise her şeyden daha ağırdır.Ahlak varsa sorumluluk vardır.Ahlak yok ise sorumluluk ta yoktur demektir.İş ahlakı önemli tavsiyeler ve önemli sözler arasında yer alır.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

19 Mart 2019 16:51
Bakla Yaprağı Salatası

Kıymetli Nahide Çelebi;Yemek tariflerinizi ilgiyle okuyoruz.Yüce Yaradanın yeryüzünde var ettiği her şey deva misalidir.Yeter ki bilelim, öğrenip faydalanalım.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

19 Mart 2019 16:48
Çanakkale'ye Şiirler

Kıymetli Abdülkadir Güler; Yürekleri kor gibi yananlar Çanakkale savaşı konusunda ne güzel sözler dile getirmişler. Siz de bunları bizlere okuttunuz.Çanakkale savaşında hayatlarını kaybeden tüm şehitlerimize Yüce Allah'tan rahmet diliyorum.Size saygılarımı sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

19 Mart 2019 16:46
Gelişmiş Türkiye Hikaye

Kıymetli Halil Güven Sökeli:Elbette siz daha iyi görüyor, daha iyi duyuyorsunuz.Maalesef durum dile getirdiğiniz gibi. Güven kaybolmuş düğümler içinde.Bu düğümler nasıl çözülür bilinmez. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

19 Mart 2019 16:43
Milliyet Blog'un En Etkin Yazarları

Kıymetli Yazarımız Sayın, İsmail Hakkı Cengiz; Önemli ve yazılması gerekli bu yazınız da adımızın geçmesi elbette sevindiricidir.Bu sizin hem insani hemde yazar olarak katkısız düşüncen-izdir.Evet, sizler bizden daha kıdemli yazarlarımız-dansınız. Yazmayı ve bir şeyler dile getirmeyi sizleri örnek aldık.Maalesef yeni yazarlarımız haftada veya ayda bir yazı ile yetiniyorlar.Hal bu ki yazarlar için gerek ülkemizde ve gerekse içinde bulunduğumuz zamana uygun çok konular vardır.İkincisi yeni yazarlarımız grup arkadaşlığı edinmiyorlar.Milliyet Blog bizim bağ ve bahçemizdir sözü bu biçareye ait öyleyse bu bahçeyi sulamak ve ürün yetiştirmek gerek.Gerçekten önemli bir konuyu dile getirmişsiniz.Saygılar sunuyorum.Hep sağlıkla, daima mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

16 Mart 2019 14:58
Senden Sonrası...

Kıymetli Tülay Terzioğlu; Desenize her olayın sonucunda bir hayır vardır.Hayaller gerçekleşmese de bazen gerçek uçarak insana gelir,mutluluğun yok olduğunu sanırsınız lakin dikkatlice ararsanız belki çantanızda, belki cebinizde. Belkide yüreğin bir köşesinde saklanmış.Bu eseriniz ilginç olduğu kadar rastlantı gibi geldi. Deryanın derinliklerinde saklı öz sözleri su yüzüne çıkardınız.Saygılar sunuyorum.Hep sağlıkla, daima mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

15 Mart 2019 15:46
Gülelim mi?

Kıymetli Nahide Çelebi; Gerçekten tozlu, dumanlı,boranlı bu günlerde herkesin gülmeye ihtiyacı var.Lakin umutlar tükendi bu tozlu, dumanlı ve boranlı havanın öyle kolay, kolay dineceği olmaz. Bizleri güldürmek için yazdığınız fıkralar birbirinden güzel. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

14 Mart 2019 13:56
Toplam blog
: 606
Toplam yorum
: 7024
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1661
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    GERCEKLER AGACİN TOPRAGİ, HAYALLER DALLARİN YAPRAGİDİR