Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Yalan kolay; zor olan doğru söyleyenin doğru söylediğine inanabilmek

Kıymetli Kerim Korkut: Şaşırdınız galiba Bakıyorum dün yani Perşembe günü yazı yazmışsınız.Hani siz Perşembe günleri yazı yazmıyordunuz günah olur diye.aklınızı avucunuza değil başınıza toplayın Perşembe günü yazı yazanın hali perişanlıktır.Gerçekten siz Perşembe günleri neden yazı yazmıyorsunuz? Merak ettim de kardeşime bir sorayım dedim.Kardeş derken öyle uzaktan kardeş demek istedim. Saygılar sunuyorum Kerim Korkut'a, sağlık ve mutluluk diliyorum.

27 Mayıs 2016 19:19
Arkadan gelen arkadan, önden gelen önden çarpar; sanki aracın ortası daha güvenli gibi

Kıymetli Kerim Korkut: Zaten canı arkadan mı alsam, önden mi alsam diye Azrail'in ilk görevi hayli zor geçmiş.Yüce Yaradana müracaat etmiş önden gidiyorum korkuyorlar, arkadan habersiz oluyor buna üzülüyorum diye durumu arz ederken. Yüce Allah sen hiç merak etme öyle sebepler yaratacağım ki hiç kimse Azrail habersiz geldi, korktu öldü diye bir şey söylemeyecek.Bende arabanın ne önünü, ne arkasını ortasını güvenli görüyorum.Saygılar sunuyorum. Sağlık ve mutluluk diliyorum.

27 Mayıs 2016 16:45
Yalan kolay; zor olan doğru söyleyenin doğru söylediğine inanabilmek

Kıymetli Kerim Korkut: Kesinlikle doğru söylüyorsunuz. Bu zamanda doğru söyleyene değil yalan söyleyene inanmalıyız. Doğru değerden düştü yalan paha biçilmez oldu.Sizde yalan söylerken oranızı, buranızı oynatıyor musunuz? Sizin gibi zatı muhteremin bu zamanda doğru söylediğine inanmıyorum. Zaten kanunlarımızda yalan söylemenin cezası yoktur.Sıkıştı mı derki şaka yaptım kaka oldu.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

27 Mayıs 2016 16:39
Bugünkü Moğollar pek mülayim barışçı, Cengiz Han’la aralarında bağlantı kuramıyorum

Kıymetli Kerim Korkut: Bunların yasası ile eskilerin mayası birbirini tutmuyor.Bunlar biraz karışık, eskiler katıksızdı. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

26 Mayıs 2016 20:47
Ne zaman doktora gitsek bir hastalık çıkıyor; sanki hastalığımız doktora gittiğimiz için çıkıyor

Kıymetli Kerim Korkut: İşte yine gerçek ve önemli bir yazı. Zaten siz başımda ağrı var derseniz doktor midenize bakıyor.Yani birazda insanın kendi doktoru olması gerekiyor.Evet, bazen iyi yazıyorsunuz bazende insanı sinirlendiriyorsunuz.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

26 Mayıs 2016 20:46
Atlet külot giyişimizin nedeni ahlak

Kıymetli Kerim Korkut: Yine sapık düşünceli yazı ve görsellerden bir türlü vazgeçmiyorsunuz.Siz sadece ceket ve pantolon giyiniz onların altında hiç bir şey giymeyiniz. Yani durdunuz, durdunuz aklınıza,yeni bir buluş olarak atletle külotu gündeme getirdiniz.Allah sizi ıslah etsin. Yıllardır bir kardeşiniz olarak diyorum ki Yahu bir git şu Bakırköy'e bir uğra faydası olur zararı olmaz ama inatla gitmiyorsunuz işte böyle şeytani düşünceler beyninizde toplanıyor don ve külot yazan yazar oluyorsunuz.Bu yazınızdan dolayı size ne selam ne kelam göndermiyorum.

26 Mayıs 2016 20:40
NAFİLE

Kıymetli öğretmenimiz Sayın, Nahide Çelebi: Her can yaptığının karşılığını görecektir.Bazı yüreklerin yarası derin olur, pişmanlık, nedamet çare olmaz.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

25 Mayıs 2016 20:37
Kötülüğün ispatı suç işlemiş olmaktır; hoşa gitmeyen davranışlar kötülük sayılmaz

Kıymetli Kerim Korkut: Hoşa gitmeyen konular derken kendinizi temize çıkarıyorsunuz.Sizin her tarafınız kötü düşüncelerle kaplanmış.Aslında kötü demek de iyi bir söylem değil sizin bu eylemler çok nefsani,hep şeytani hiç Rahmani değil. Buna rağmen size ceza vermek doğru olmaz.Bu yazıda kendinizi tarif etmiş oluyorsunuz galiba.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

25 Mayıs 2016 18:51
Suç işlediğinde bağırılıp çağrılıyorsa işin burada kalacağını, ceza kesilmeyeceğini düşünebilirsin

Kıymetli Kerim Korkut:Büyük bir firmada güvenlik görevlisi olarak işe başlayan biri firmanın yakın akrabasına oradan geçemezsiniz demiş.Firma yakını akşam görevi başkasına devredecek olan görevlinin çantasına bir kaç eşya bırakarak çıkış kapısında durdurup çantasını aramış ve içinde sözde parası ödenmemiş eşyalar çıkmış diye işine son vermişlerdi. Meselenin böyle olmadığını kameralardan tespit ettik ve güvenlik görevlisi işten çıktı ancak beraat etti.Selam ve saygılar sunuyorum.

25 Mayıs 2016 18:47
Neron Roma’yı neden yaktı?

Kıymetli Keri Korkut: Kesinlikle Neron'a inanmıyorum.İnce ruhlu, nazik ve sevecen insansınız. Neron elinize su dökemez. Romayı yakmadığı halde is-imlendi, ünlendi.Siz Romayı yakacağınıza bu şikayet ettiğiniz konulara çare bulsanız Neron sizin ayağınızın tozu bile olmaz.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

25 Mayıs 2016 18:42
Toplam blog
: 476
Toplam yorum
: 5722
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 1534
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    Sevmeyince bal acı olur,sevince zehir şerbet olur,sevginin tohumu ekilip biçilmez,yürekte olur.