Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Mı acaba?...

Kıymetli Şennur; Haklısınız siz kürkçü dükkanı olmazsınız, Mutlulukta tilki olmaz.Dileğimiz sağlık olsun,beklenir gelirse gelsin gelmiyorsa mutluluğun canı cehenneme gitsin.Saygılar sunuyorum.Size ve kıymetli evlatlarınıza sağlık, onun yanında hak ettiğiniz mutluluk artık gelsin diyorum.

22 Ağustos 2014 08:21
Atatürk'ün büstünü!!!

Kıymetli Hanife Mert;Atatürk ile Mahsum arasındaki farkı göremeyenlerin çabasıdır.Şimdilik sus, sus kimseler duymasın, barış tesis ediliyor barışa yolculuk başlamış. Atatürk'e karşı birleşmenin ilk adımları gibi.Saygılar sunuyorum.Sağlık ile mutluluk diliyorum.

22 Ağustos 2014 08:14
Elli kuruşluk çikolata!!!

Kıymetli Hanife MERT ; Bazıları insanlığı derin, karanlık ve susuz kuyuda kaybetmiş, aramaya da niyetli değil.Düzelmez, taşlar pirince karışınca elek gerekir.Saygılar sunuyorum. Sağlık ile mutluluk diliyorum.

22 Ağustos 2014 08:06
İnsan kalbinin ait olmadığı kişinin yanında sürgünde. Ve kalbindekinin hasretindedir

Kıymetli Papatya Tarlası; Bu dünyada Muhlise'nin Halis'i, Halise'nin ise Muhlis'i bulması çok zor.Saygılar sunuyorum. Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Ağustos 2014 17:05
İsmim gibi bilmiyorum işte..!

Kıymetli Öğretmenimiz,Sayın Nedim ÜSTÜN, Karışma onun işine istediği anda yağdırır, istediği anda yaktırır.Sizin dilekleriniz zaten kabul olur.Yağmur yağacak hem de saç tellerinden ayak tırnaklarına kadar ıslatacak.Saygılar öğretmenimiz,Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Ağustos 2014 14:06
Bakımlı kadın nasıl olmalı?

Kıymetli Yurdagül Alkan :Başımın tacı bacı aslında Yüce Yaradan hiç bir kadını çirkin yaratmamıştır.Bütün kadınlar güzeldir,şıktır.Kendini bilen kadın daima temizdir, düzenlidir, hafif tebessümlü olmalıdır.Bakım gerekir ancak ben kıymetli kardeşimiz Elçin Oltulu Şahinin yorumu örnek alınsın diyorum.Kardeşimiz bu konuda uzman o hep doğal ürünleri tercih eder salık verir.İnsanın saçına, yüzüne, gözlerine,tenine zarar vermeyen yarar veren ürünler kullanılmalı lakin bunun aşırısı da zarardır.Bir kadın Yaradılış gayesini de bilmeli, yaradılış gayesine karşı gelmemeli.Bütün kadınlar bakımlı,sağlıklı, mutlu,cesaretli, sabırlı ve metanetli olsun.Bütün erkekler kadınlara rahmani gözle baksın.Hayatın devamı ve yaşam güzeldir.Ben öncelikle kalbin güzel olmasını diliyorum.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

20 Ağustos 2014 16:23
Kadın nasıl olmalı?

Kıymetli Yurdagül Alkan : Başımın tacı bacı bende Kurşun kalemin bu önerisini öneriyorum.Ayrıca çokta seviniyorum böyle bir bacım var diye.Hanımlar çok nazlı, sazlı olmamalı, piyasada neyini satıldığı neyini zararlı olduğunu iyi bilmeli.Hela o saçın başına gelenler yani Yüce Yaradanın kadına vermiş olduğu sima zaten güzel.Gereksizi katkıları esas güzelliğin içine katmak zarar getirir. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

20 Ağustos 2014 16:12
Başkan’a “beste” yapan Vira, forvet değil, “kupa” istiyor!.

Kıymetli Turgut Çelik Hocam; Hocam Trabzon insanı gerçekten akıllı ve zekidir.Ne yazık ki Trabzon spor kulübünü yönetenler Trabzon Spor sevenlerin aklına kupa tohumunu ektiler, o ekilen tohum filizlendi, boy verdi bu günlere gelindi.Böyle bir ekimle üç büyükler arasında kalmak şöyle dursun Trabzon bu gidişle gittikçe geriye gidecektir. Trabzon halkı bunun farkında ancak geriye dönüş gurur meselesi oluyor.Daha nice besteler yazılır,zaman her şeyin ilacıdır.Zaman beyhude sözleri kabul etmez.Zaman gösterilmeyen başarıyı kimseye ikram etmez.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk dileklerimi sunuyorum.

20 Ağustos 2014 13:43
CHP'de isyan... .

Kıymetli Öğretmenimiz,Sayın Erdal CEYHAN ,Hocam akıl yağmur olsa CaHaP'ne yağmaz,Rüzgar olsa CaHaP'ne esmez Muharrem İNCE " İnceoğlu olduğuna göre Mustafa Sarıgül de Sarıgüloğlu olur. Allah akıllı, bilgili,cesaretli bir bayanı CaHaP'ne Genel başkan yapmasın.Yazık olur öyle bir bayana.CaHaP' de her kes omzuna bir heybe alsın içine taş doldursun yollara, bayırları düşüp gezsin soranlara ben ettim cezamı çekiyorum desin.CaHaP eskiden de böyleydi ancak son on yıldır hamile kalmamanın acısını çekiyordu şükürler olsun artık hamile kalacak ve üçüz doğuracak. İktidarın üç kıymetli torunu olacak.Saygılar sunuyorum. Sağlık ve mutluluk diliyorum.

20 Ağustos 2014 11:46
İsviçre

Kıymetli Öğretmenimiz,Sayın Hüseyin Başdoğan; Hocam gerçekten siz bir gezgin olunuz.Gezdiğiniz yerlerde gördüklerinizin hiç birini unutmadan harfiyen yazıp okurlarla paylaşmanız güzelin ötesinde.Saygılar sunuyorum.Hep sağlığınızı ve mutluluğunuzu diliyorum.

19 Ağustos 2014 20:25
Toplam blog
: 267
Toplam yorum
: 3335
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 1404
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    YA BİR YOL BUL,YA BİR YOL AÇ, YA DA YOLDAN ÇEKİL.