Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Kendini tanı ki tanıyan ol

Kıymetli Halil Güven Sökeli; Gerçekten kendini sevmeyen, sendisine saygısı olmayan insan başkasını sevemez, sevilmez ve başkasına saygı duymaz.Haklı ve yazılması gereken sözlerinizi okuduk.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Mayıs 2017 19:54
Sevgiliye teselli...

Kıymetli Meryem Kadıoğlu: Sevgiliye ( Güle ) seslenişinize ait sözler deryanın derinliklerinden su yüzüne çıkmış güzel ve anlamlı sözlerdir.İnanın Yüce Allah dünyayı canlıların en güzel şekilde yaşaması için tesis etti.Ne çareki insanlar şeytani düşüncelere daldı,Rahmani düşünceleri terk etti.Gülde bundan etkilendi,Bümbül de etkilendi. O seher vaktindeki sesleniş tükendi.Dünyanın düzenini bozdular, yerine yalanı, hileyi, ikiyüzlülüğü ve beyhude dünyanın malını, mülkünü inişa ettiler. Yaradılışın gayesi bu değildi.Gül ne yapsın, diken ne yapsın, Dallar, yapraklar sararıp solduktan sonra.Güzelin ötesiydi. Saygılar sunuyorum.Sağlık,mutluluk ve başarılarınızı diliyorum.

21 Mayıs 2017 18:39
Mani. 20: Dut ağacı

Kıymetli Erdal Ceyhan; Dut ağacıdır onun adı, çekilmez nazı kahrı. Yine derinden, derine düşündüren önemli sözler.Saygılar sunuyorum. Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Mayıs 2017 17:35
Karanlıklara attın beni

Kıymetli Nahide Çelebi: İşte böyle sevgi için yürek sitemkar olur.Unutmamak suretiyle sevmek çok zor olur.Karşıdakinin bunu bilmemesi, duymaması,görmememesi ise ağu zehirden daha beter olur.Saygılar sunuyorum.Hep sağlıkla, daima mutlulukla yaşamanızı diliyorum.Kıymetli eşiniz Hüseyin Beye saygılarımı gönderiyorum.

21 Mayıs 2017 16:34
Hayata teşekkür...

Kıymetli Yurdagül Alkan; Sevinci ve iç dünyadaki duyguları ne güzel açıklamışsınız.Benim bacım böyle bir yüreğe sahiptir ki böyle gzel anlatır.Yüce Allah size ve sizin kıymetli evlatlarınıza sağlık ve mutluluk nasip etsin.Onlar sizinle sevinsinler, sizde onlarla sevinip duygulanıp mutlu olasınız.Saygılar sunuyorum.Adaşıma selamve saygılarım özeldir.

21 Mayıs 2017 16:31
Duygular

Kıymetli Öğretmenimiz Sayın Göksel47, Nasıl özlenmesin o günler. Huzur vardı, güven vardı.Bayramlar coşkuyla kutlanırdı.Sevgi, saygı daha canlıydı. O günlerin duygularını, coşkusunu taşıyoruz.Saygılar sunuyorum.Size, kıymetli eşinize ve kıymetli evlatlarınıza hep sağlık ve mutluluk diliyorum. Vatanımızın parçaına selamlar gönderiyorum.

21 Mayıs 2017 12:32
Cahilliğe demir atmak...

etli Erdal Ceyhan; Wikipedia'yı alıp başlarına gölge yapsınlar. Bunlar insana ve insanlığa yararlı bilgileri içeren her türlü kaynağı taşlarla, dikenlerle,tellerle engelleyip kuruturlar.İşte onun için insanlarımız ilerleyemedi, hep geri kaldık, yasakları seyrederek geriledik.Saygıar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

18 Mayıs 2017 08:39
Lütfen saatinize bakın..

Kıymetli Erdal Ceyhan: "Lütfen saatiniz bakın" sözleriniz önemli ve yazılması gerekli sözlerdir. Saatler ayarsız, tamiri imkansız. Saatleri saat ayarından anlayan ve saatlerin yararı bilenler ancak ayarlar.Saatler geri kalıyor, neredeyse güneşin doğuşuyla, batışı ile zamanı ayarlıyoruz.Saatlerden umudumuzu kestik.Bazen de gölgemizle zamanı tahmin ediyoruz.Saygılar sunuyorum.Sağlık e mutluluk diliyorum.

15 Mayıs 2017 21:24
Diz

Kıymetli SAFHAFÇA; Onun dizleri pamuklu yastıktan daha yumuşak, deva gibidir,huzur verir, güvenli olur.Sağlam ve muhkem hayaller bir,sıralanır gözlerin önüne gelir. Ne çare ki O kayıp giderken onun yokluğu insanı inkara sürükler, ikrar yetim olur, öksüz kalır.Onun içten, katıksız sevgisi yerine doğal olmayan, gelip geçici sevgiler başlar.Tüm annelerin anneler gününü kutluyorum. Hep sağlıkla, daima mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

14 Mayıs 2017 07:13
Ahmet Özer'e mektup

Kıymetli Abdülkadir Güler: İnternet'ten uzakta sesini duyuramayan daha nice şairlerimiz, yazarlarımız var ki onların iç dünyalarında birikmiş ve paha biçilmez sözleri var.Onlara ulaşamadığımız için, onları tanıyamadığımız için vah ki vah.Selam olsun onlara, saygılar gönderiyoruz onlara.Yürekte taşıyoruz hala mektupla haberleşen canlara. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

13 Mayıs 2017 12:13
Toplam blog
: 540
Toplam yorum
: 6311
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1553
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    Sevmeyince bal acı olur,sevince zehir şerbet olur,sevginin tohumu ekilip biçilmez,yürekte olur.