Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Erdoğan ve Bahçeli

Kıymetli Erol Özışık, Dünyada huzur, güven düzeni değişti. İnsanlar da yeni dünya düzeninde huzur ve güven için umutlarını, hayallerini yenilerler.Eldekini tamamen kaybetmektense kısmen kaybetmek daha faydalı olur.İçinde bulunduğumuz zamanda her şey olabilir.Saygılar sunuyorum. Sağlık ve mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

24 Ekim 2016 13:58
Eyvah! oğlum büyüdü...

Kıymetli Selda Çakmak; Anne gözünde çocuk yüz yaşına kadar dahi yine çocuktur.Nedeni ise yürek parçası olduğu için. Güzel oğlunuzun yolu,bahtı,şansı her daim açık olsun.Allah sizi oğlunuzla, oğlunuzu da sizinle hep sevindirsin.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

24 Ekim 2016 11:50
Anne ve babaların dikkatine

Kıymetli Erol Işık;Çok önemli ve yazılması gerekli bir çok anne ve babanın kulaklarına sesli küpe olacak bir yazıyı bizlerle paylaştınız. Vakit gündüz, her taraf aydınlık evin kapısındaki köpek durmadan havlu-yormuş.Sormuşlar gece değil gündüz, neden gereksiz yere havlu-yorsun. Köpek dile gelmiş zaten gecenin korkusundan gündüz havlu-yorum demiş.Geleceği görmediğimiz için bazı anne ve babaların çocuklarına gereksiz yere bağırdıkları olan hareketlerini dahi eleştirdikleri oluyor.Çocuklara doğruları ve yanlışları bildirme görevlerini yerine getirmeleri gerekli. Olur olmaz her konuda çocuğunu eleştirmek ve bu eleştiriyi adet haline getirmek kötü sonuçlar doğurur. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Ekim 2016 16:39
Kim uyandıracak?

Kıymetli öğretmenimiz Sayın; Erdal Ceyhan: Hiç kimse bizi bu tatlı ancak hayalden ibaret rüyadan uyandırmayacak.Gün gelir kendi kendimize uyanacağız lakin yazdıklarınızın tümü için " Gün soldu vakit geç" olacak.Kulaklara sesli küpe olacak sözleriniz üzerine belki uyandıran olur lakin imkansız. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Ekim 2016 10:33
Delilerin çoğunlukta olduğu bir dünyada yaşıyoruz

Kıymetli Erol Özışık: Artık yaşlılık belirtileri başladı. Bilgisayarımda ( Outlook ) da yazarlarımızın yazdıkları yazıları bildirmiyor.Klavye nokta tuşu basılı kalınca 1000 karakterlik yorum-cevap penceresi noktalarla doluyor.Şu anda biraz taramaya başladım Kıymetli Erol kardeşimizin yazısını gördüm.Temel çok önemlidir, duvarlar istenmeden yıkılsa da yapılır,tamir edilir, çatıda önemlidir.Lakin en önemli temeldir.Temelin yapısına dokunmamak gerekiyor. Elbette ne dediğinizi anlıyorum.Çoğunluk temele dokunmasını istemez herhalde.Bu dünyayı kullar tesis etseydi gel gör neler olacaktı. İyi ki ve şükürler olsun ki Dünyayı Yüce Allah tesis etmiş.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

20 Ekim 2016 17:52
Çevre bilinci

Kıymetli öğretmenimiz Sayın, Nahide Çelebi:Bazıları hep kendilerini düşünür, çevresini, diğer insanları düşünmez. Kendi kazancı için, bir mahalleyi, bir vilayeti kirletir. Günümüzde böylelerine para cezası uygulanıyor o para cezasının miktarı da komik olduğundan çevreyi kirletenler pişmanlık, nedamet duymuyorlar.Boşuna dememiştim vicdanları bekçi bulunmaz. Bekçisi olmayan vicdan çevreden,insan haklarından ne anlar.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

20 Ekim 2016 15:47
İnsanlar, sınırlar ve adına dünya dediğimiz yer

Kıymetli Çiğdem Timur: Önemli ve yazılması gerekli bir yazınızı okuduk.Allah dünyayı bütün insanlar için yarattı. Ne çare ki dünyadaki insanlar dünyayı sınır, sınıf diye ayırdı. Dünya güzeldi insanlar dünyanın kıymetini bilemedi.Saygılar sunuyorum.Sağlık v mutluluk diliyorum.

19 Ekim 2016 23:31
''Sisler bulvarı''... Attila İlhan

Kıymetli yazarımız Sayın, Nermin Ayduran: Rahmetli Atilla İlhan ülkesine ve kendisine sevenlere paha biçilmez sözler,bırakarak aramızdan ayrıldı.Allah rahmet eylesin, cennetiyle sevindirsin.Size de bu vefalı duruşunuzdan dolayı teşekkür ediyorum.Saygılar sunuyorum.Tüm ailenize sağlık ve mutluluk diliyorum.

19 Ekim 2016 23:17
Bir bilene sor

Kıymetli yazarımız Sayın,Hanife Mert;Haklısınız her kes bir bilen olmuş artık kimse, kimseye sormuyor ve kendinden başka bir bilen tanımıyor.Yazdığı yazıda kendisini anlatıyor. Benlik yüreğini kemirmiş toplumun yararlanacağı, faydalanacağı başka bir şey yazmıyor. İçini kemiren Benliğini sevindiriyor.Üzüm üzüme bakar olgunlaşır.Elma elmaya bakar renklenir.Vicdan,merhamet,acıma hissi, evlat sevgisi bu benlik yüzünden tükenmiş.Saygılar sunuyorum.Tüm ev halkına sağlık ve mutluluk diliyorum.

16 Ekim 2016 22:18
Burnumuz o kadar büyüdü ki

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Halil Güven Sökeli; Sizin bu önerilerinizi yapsalar, güven artar, huzur gelir,birlik ve beraberlik olur.Ne çare ki onlar kendi bildiklerini yaparlar.Ben beni görmedikten sonra elin görüntüsünden bana ne. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

16 Ekim 2016 16:22
Toplam blog
: 499
Toplam yorum
: 5918
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1546
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    Sevmeyince bal acı olur,sevince zehir şerbet olur,sevginin tohumu ekilip biçilmez,yürekte olur.