Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
AŞKA VEDA

Kıymetli öğretmenimiz Sayın, Nahide Çelebi: Acılar etrafımızı sarmış,söyleyecek söz bulamıyorum.Bu güzel vatan bu günleri hak etmemişti.Kadir Gecenizi kutluyorum.Saygılar sunuyorum. Sağlık ve mutluluk diliyorum.

01 Temmuz 2016 16:22
Hocayla kadir gecesi hakkında sohbet...

Kıymetli Erol Özışık; Evet, gecelerin en hayırlısı " Kadir Gecesiyle ilgili öyle bir yazı yazmışsınız ki bu yazıyı bir kez okumak yetmez, bir kaç kez okumak gerekir.Kadir Gecesinde zuhur olunanlar insanı insanlık adına derinden derine düşündürmeye davet ediyor.Gecelerin en hayırlısı Kadir Gecesi tüm inananlara hayırlı olmasını diliyorum. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

01 Temmuz 2016 16:02
Emekli olmak çalışma hayatında bir milattır.

Kıymetli Yurdagül Alkan: Emekli olanlar ve emekli olmak isteyenler için önemli ve yazılması gerekli bir yazınızı okudum.Görevimiz ağırdı, yıpratıcıydı. Hele vicdan ve merhamet duyguları öne çıkıyor ise ömürden geçtiği gibi birde candan gidiyordu.Ah keşke emekli olsam, kendime dinlenecek zaman ayırsam derdim.İşte bu düşünce ve duygularla erken emekli oldum.Bazıları elleri kalem tutmaz, gözleri yazı görmek hala koltuğa yapışmış yerini gençlere bırakmaz nedenini anlayamıyorum.Baharda gül, gül baharda güzel sözüne önem veririm.34 yıl ömrün yarısıdır.Çalışma nedeniyle bir araya gelemediğimiz bir çok yakınlarımla, dostlarımla biri araya gelme fırsatı buldum.Zamanında emekli olmak insan sağlığı içinde iyidir.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

27 Haziran 2016 21:14
Erken gittin

Kıymetli öğretmenimiz Sayın, Nahide Çelebi: Evet, içten sevilen sadakatli dostlar tek, tek bizden ayrılıp gidiyor.Bu kıymetli arkadaşınız can dostunuz Aliye Gençosmanoğlu'na Allah'tan rahmet diliyorum.Allah cennetiyle sevindirsin. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

25 Haziran 2016 17:40
Reyler tartılmalı!

Kıymetli Nizamettin Biber: Öncelikle siyasetçilerin ülkeye yarar sağladıklarına inanmıyorum.Siyasetçiler hep kendilerini düşünürler.Çoban oyu ile Ağa oyu hak ile hukuk açısından aynıdır lakin seçime katılanlar nezdinde Ağanın oyu hep kıymetlidir.Bu tarihten beri hep böyledir.Bütün vicdanlarda terazi yoktur.Güçlüler aleyhte söz istemezler.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

25 Haziran 2016 15:48
Bir Sanatçı : TRT İzmir Radyosu Sanatçısı Tuğba Ger

Kıymetli öğretmenimiz Sayın, Erdal Ceyhan: Evet Özay Gönlüm bakışlarıyla, şiveli sözleriyle, süslü birbirine bağlı birden ziyade sazlarıyla çok sevilen, sayılan bir sanatçıydı.Tuğba Gür Özay Gönlümün öğrencisi olmakla şanslı biridir. Ne yazık ki TRT de olması şansızlığın bir parçası.Şansı, bahtı, yolu açık olsun.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

25 Haziran 2016 15:35
Ruhsuz zamanlar

Kıymetli Hâdiye Kaptan ( SAHAFÇA ) Evet,İnsanoğlu acılara katlanacağına dair Yüce Yaradana söz verdi. Sanki deneme tahtasıdır et ile kemikten meydana gelmiş vücut. Şiddetli yağmurun damlaları çinkolu barakaya yağar gibi, bazıları yakıp geçiyor bazıları içeriye akıyor.Derinden derine düşündüren sözler için teşekkür ediyorum.Saygılar sunuyorum, sağlık ve mutluluk diliyorum.

25 Haziran 2016 12:01
Seni sevmeyenler teker teker ölüyorlar.

Kıymetli Erol Özışık: Seni sevmeyen ölsün şarkısını dinledik. Şarkı eskiydi ama ölçüsü bu günlere ayarlanmıştı.Ölünün arkasından konuşmadan nefret ederim.Beyhude dünyada yaşayanlar esas dünyaya intikal edenleri nasıl eleştirirler anlayamıyorum.Bazıları özellikle bu dünyadan göç edenlerin arkasından konuşmayı onur saymaktadır.Evet Sayın,Mustafa Rahmi Koç, kamer Genç,Levent Kırca ve Yaşar Nuri Öztürk'e Yüce Allah'tan rahmet diliyorum.Allah onları cennetiyle sevindirsin. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

24 Haziran 2016 14:37
Koca adam

Kıymetli Şennur;Haklısınız göz nereye bakarsa gönül oraya akar.Gönül nereye akarsa akıl oraya koşar.Akıl orada olur, yürekte onunla meşgul olur. Yani araya bu kadar hasret biriktirmeye gerek var mıydı? Sağlık olsun.Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

24 Haziran 2016 14:30
Ülkeden bir mektup aldım!

Kıymetli Newyorker: Kısa yoldan, hileli katkılarla insanların sağlığını hiçe sayanlar, tüketicileri insan yerine koymayanların size gönderdikleri mektup gerçekleri yansıtmıyor. Sayın, AKŞ onların önce kuyruklarına sonra nasırlarına basmıştır. Sayın AKŞ nin bu güne kadar onlar hakkında yazdıkları tamamen doğruları ihtiva etmektedir. Bütün tüketiciler AKŞ gibi dikkatli, özenli ve bilgili alışveriş yapsalar bu kısa yoldan köşeyi dönmek isteyenlerin sonu gelir.Size gönderilen mektubu dikkate almayınız, işleme koymayınız.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

23 Haziran 2016 10:16
Toplam blog
: 486
Toplam yorum
: 5819
Toplam mesaj
: 11
Ort. okunma sayısı
: 1535
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    Sevmeyince bal acı olur,sevince zehir şerbet olur,sevginin tohumu ekilip biçilmez,yürekte olur.