Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Fenerbahçeli futbolcular! Kulubünüzün kıymetini bilin

Kıymetli Erol Özışık: Fenerbahçeli futbolcuların kulaklarına sesli küpe olacak seslen-işiniz örnekleriyle birlikte önemli ve yazılması gerekli yazınız doğruları ihtiva ediyor.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

10 Ocak 2017 12:56
İzini kaybettiğiniz kişilere nasıl ulaşabilirsiniz?

Kıymetli Erol Özışık; İzini kaybettiğiniz bir kişilere nasıl ulaşabiliriz konusunu akla gelen çeşitli yollarla bizlerle paylaştınız,Aslında insan aklı her şeye yeterlidir lakin aklı yormuyoruz,aklı yerinde kullanmıyoruz.Demek ki bilgisayar başında oturup akla gelen çeşitli yollarla izini kaybettiğimiz yada kendilerinden haber alamadığımız kişilerin izlerine ulaşabiliyoruz.Saygılar sunuyorum, sağlık ve mutluluk diliyorum

10 Ocak 2017 12:46
Cübbeli'ye göre : "Satranç oynayanlar lanetli..."

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Erdal Ceyhan: Kabahat, kusur ve suç Cübbeli de değil, onu oralara getirenlerde.Onun söylediklerini gelecekte yarar sağlayacaklarını tahmin edenlerde.Bunlar doğruyu eğri, eğriyi doğru edenlerdir.Gaye elbette satranç değil bunların derdi, kederi başkadır. Arkası kuvvetlidir, ne dese yeridir. Osmanlı Padişahları da her gün satranç oynuyorlardı demek ki onlarda günah işlemişlerdir.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

07 Ocak 2017 19:54
Kalp sağlığımız için yapmamız gerekenler

Kıymetli öğretmenimiz Sayın, Nahide Çelebi; Acılar, hüzünler bırakmazlar ki sağlığımıza bakalım.Ne kalbimiz kaldı, ne yüreğimiz kaldı. Geceyi sabah ediyoruz. Sabahı akşam ediyoruz.Nefes gidip geliyor.Can bedende geziyor.Haklısını kalp sağlığımıza dikkat etmeliyiz.Yazdıklarınızı yapmalıyız.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

07 Ocak 2017 18:17
İnsan vücudunda yeni bir organ bulundu

Kıymetli İzmirli97: Bu konu gösteriyor ki bilimi adamlarımız oturmuş,yemiş, gezmiş. Allah'ın yarattıkları kuşlara, leyleklere, kartallara bakarak uçak yapmışlar.İnsan vücudundaki bu yeni organın buluşu bilim adamlarının tembel, tembel oturduklarının bir göstergesidir. Yani bilgileriyle, akıllarıyla yeni buluşlar icat etmemişler. Yüz yıllık bir ömür boşa geçmiş demektir.Dileriz yeni organ bir sağlığa ve yaşam için yararlara delalet eder.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

07 Ocak 2017 18:15
Dinle ey 2017

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Halil Güven Sökeli: Keşke hepimizin dileği olan bu sözlerinizi dinlese sağılık,huzur, güven azda olsa mutluluk getirse. Bakın giden yıl henüz yolda iken sanki görüştüler, sanki haberleştiler.Ülkemizde yine terör, yine gözyaşları, yine huzursuzluk.Yüce Allah sonumuzu hayra çevirsin.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

01 Ocak 2017 13:32
Ölüme yürüyen dünyanın 2017 yılında çıkmaz sokağa girmesi dileği ile.

Kıymetli SAFHAFÇA; Yani çoğunluğun daha çoğunluğu sizin bu dileklerinize çokça Amin diyor.Gerçekten 2016 yılının böyle kötü, acı ve hüzünlü geçmesinde emeği olanlar var. Onları Allah biliyor, görüyor.Yüce Allah'ın en küçük sabrı kırk yıldır.Artık vakit geldi dünya ölüme yürüyor.Yüreğimizdeki duyguları dile getirdiniz.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

31 Aralık 2016 21:30
Yarınlar getirsin

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Nahide Çelebi; Dilekleriniz bizimde dil-eklerimizdir.İsteğimiz gelenin gideni aratmaması, biraz olsun sevinç, huzurla birlikte sağlık ve mutluluk getirmesidir.Saygılar sunuyorum.Size, kıymetli eşinize ve kıymetli evlatlarınıza sağlık ve mutluluk diliyorum.

30 Aralık 2016 14:43
Şiir yenilir mi, içilir mi?

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Erdal Ceyhan; Deryalara sığmayan yararlı ve çok önemli sözleri, bilgileri bizlerle paylaştınız. Blog yazınızın başlığı önemli bir başlık.Şiir yürekte nişane yapmış ise yenilmiş, şerbet diye içilmiş gibidir. Üstatların şiirleri hep tatlıdır.Sizlerin de kulaklara küpe olacak şiirlerinizi okuduk, onlardan feyiz aldık.Saygılarımı sunuyorum.Yeni yılınızı kutluyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

30 Aralık 2016 14:40
Biz sana mecburuz ey yeni yıl

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Halil Güven Sökeli: Haklısınız yeni yıla mecburuz.Dileğimiz yeni yılı giden yıl gibi hatırlamayalım, hep iyi ve güzel yanlarıyla hatırlayalım. Güzelin ötesinde sözleriniz hep daim olsun.Saygılarımı sunuyorum.Hep sağlıkla, daima mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

30 Aralık 2016 14:35
Toplam blog
: 516
Toplam yorum
: 6052
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1545
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    Sevmeyince bal acı olur,sevince zehir şerbet olur,sevginin tohumu ekilip biçilmez,yürekte olur.