Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
ŞARKILAR SÖYLENİRKEN

Kıymetli Nahide Çelebi; Örnek aşk eskidendi, şimdilerde yok öyle aşk.Özellikle "gözlerin kor parçaladı deldi sinemi" sözler derinden derine anlamlı.Saygılar sunuyorum, sağlık ve mutluluğunuzu diliyorum.

06 Eylül 2020 17:44
Son 20 Yılda Türk Basını.

Kıymetli Yazarımız Sayın, Selim Bayraktar; Hakikatları içeren yazınız kısa ve özet halinde yazılmış aslında daha neler yazılır neler. Fener'in şike yaptığı Arıboğanlar tarafından boğazda balık ziyafetinde yalanlarla, hilelerle başkalarına dikte edildi. Özellikle son yıllarda bazı spor sunucuları bilerek, kasten ve isteyerek Fener düşmanlığını yapıyorlar. Fenerin düşmanlarını defteri kebiri soldan verirler.Saygılar sunuyorum, sağlık ve mutluluğunuzu diliyorum.

04 Eylül 2020 21:35
CORONA VİRÜS

Kiymetli Nahide Celebi,Zaman, zahmet ve goz nuruyla hazirladiginiz Corona virusu ile ilgili yaziniz aydinlatici ve cok yararli.Ulke insanlari corona virusu ile ilgili iyi bir imtihan veremedi.Saygilar sunuyorum, sagliginizi, mutlulugunuzu diliyorum.

03 Eylül 2020 12:07
KIRILDI SAZIM

Kiymetli Nahide Celebi; Hoca Hn: Gercekten saz kirilinca turku soylenmez.Derinden deriderine dusunduren sozler.Saygilar sunuyorum, sagliginizi ve mutlulugunuzu diliyorum.

01 Eylül 2020 18:04
Soğuk Terleme

Kıymetli Nahide Çelebi: Sağlıkla ilgili soğuk terlemenin nedenlerini çok detaylı bir şekilde yazmışsınız. Evet sağlığımıza dikkat etmiyoruz. Corona virüsüne gel, gel diyoruz. Bize bir şey olmaz diyoruz ve işte sonuç yavaş yavaş geliyor artık görüyoruz. Saygılar sunuyorum.Hep sağlıkla, daima mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

30 Ağustos 2020 07:55
Acemi Çaylak

Kıymetli Gılgamış Kavasoğlu ( Sayın İsmail Kaya )Güzel bir anı yazısı, Eskilerden bahsettiniz, kendinizden bahsetmediniz. Kendinizden söz etseydiniz BENLİK olurdu. Evet hatırladığınız tüm yazarlarımız önemli, kıymetli ve renkliydi.Ne çare ki ve nedense BAĞ BOZULDU, BÜLBÜLLER UÇTU, TEMEL SÖKÜLDÜ, ÇATI YIKILDI. Misali bir görüntü var. Milliyet Blog dünya blogları ile yarışırken, yazılan yazılar yetiştirilmezken, bilmem neden böyle oldu. Çok mu zor Uçan bülbüllerin Mail adresleri var.Milliyet blog onları yuvaya davet esin. Neyse pek derinliklere inmem istemiyorum. Size saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluğunuzu diliyorum.

30 Ağustos 2020 07:46
Acıdan Dişlerini Sıktı

Kıymetli Gılgamış Kavasoğlu ( İsmail Kaya) Gençliğinizde beton ve toprakla çalışmanız iyi olmuş.O fidan misali vücudu eğitmiş oldunuz. Köyleri bırakıp şehre geldikte ne oldu. Şimdi her tarafımız beton. Siz bizden daha kıdemli yazarlarımız içinde yer alıyorsunuz. Önemli ve düşündürücü yazılarınızı daha öncede okumuştum. Size, çocuklarınıza sağlık ve mutluluk diliyorum. Saygılarımı sunuyorum.

27 Ağustos 2020 10:03
Didim'de Kırgız 2 İkiz Kardeş!

Kıymetli yazarımız, Didimde tatil yapmak güzeldir. Kaldığınız otelde Kırgız ikizlerini tanımak ve onların vasıflarını dile getirmek ayrı bir güzelliktir.Her gününüz böyle güzel gezilerle,hatıralarla geçsin.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

25 Ağustos 2020 03:49
Bir Sevdadıt Fethiye

Kiymetli Nahide Celebi; Fetiye'nin de sizin gibi vefali, duyarli ogretmenimiz icin bir kac soz dile getirmesi gerekli.Dilegim sagliginiz ve Fethiye'de hep mutlu olmanizdir.Saygilar sunuyorum.Hurmetlerimi arz ediyorum.

24 Ağustos 2020 14:41
Fly Your Mind

Kiymetli yazarimiz; Yine onemli,yine derinden derine dusunduren bir baska yaziniz.Saygilar sunuyorum, saglik ve mutluluk diliyorum.

24 Ağustos 2020 14:33
Toplam blog
: 609
Toplam yorum
: 7066
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1928
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    GERCEKLER AGACİN TOPRAGİ, HAYALLER DALLARİN YAPRAGİDİR