Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Fenerbahçe de, Balıkesirspor da şaşırttı!.

Kıymetli Turgut Çelik:Caner, Caner bu iş nereye kadar gider.Güç dengesi Fener, gücü söndüren Balıkesirspor. İlk maçta Balıkesirspor feneri söndürmek istemişti fener zorla yandı.Her olay bir derstir, derslerden ödev çıkarmayan sınıfta kalır.Balıkesirspar öyle çantada keklik değil,diğer büyüklere de kafa tutmuştu.Ciddiyetten uzak oyun Fenerbahçeyi söndürür, yakacağı ışık aydınlık olmaz.Ölüp, ölüp dirilmek insanı yaşamdan koparır.Caner hariç hiç kimse oynamadı. Hele Volkan avuçlarına ateş almış geziniyor. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

03 Mayıs 2015 09:56
Devlet, Fenerbahçe’ye gelince vermiyor, elindekini de almak istiyor!

Kıymetli Turgut Çelik ; Başkan Aziz el etek öpenlerden, eğilip büklüm olanlardan,oylarımız sizin çantada keklik diyen biri değil,üstelik Avcıya yararlı ve faydalı değil. Elbette o devletin attığı imzayı bu devlet tanımaz.Aziz fazla ileri gitmesin dönsün makamında otursun.Hakimler bile Silivri'de yatıyor, Aziz de orayı biliyor.Aman, aman Kenan, Adnan zamanı değil. Her şey güçlülerin elindedir.Dikkat ve özen zamanıdır.Saygılar sunuyorum.Sağlık ile mutluluk diliyorum.

02 Mayıs 2015 09:53
Bedeli yalnızca bizimdir

Kıymetli Şennur; Bu güzel deneme yazınızdaki tüm sözleri onaylıyorum. Biz öyle yaptık bari gelecek kuşak öyle yapmasın. Sağlam temeller üzerine kurulu tüm kararlar onların olsun. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

01 Mayıs 2015 14:55
ViYa!..."Eyy seVdalı çocuk" ViYa!..

Kıymetli Nedim Üstün; Hocam mademki gerçek değişir, solar düşle de olsa ( düşcek ) barışa böyle seslenmek ve rotayı bu yolda çevrip dümeni sevkle menzile varmak güzel.Saygılar sunuyorum.Hep sağlığınızı ve mutluluğunuzu diliyorum.

01 Mayıs 2015 10:36
"Abbas gider aşkı kalır yadigâr"

Kıymetli Nedim Üstün: Onların söyledikleri her söz değerlidir, kıymetlidir. Özellikle Sevdaları çok derindir, sadakatlidir. Siz aŞk deyin ben sevda diyeyim.Başlık sizin hazineye ait olduğu için güzelin ötesi.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

30 Nisan 2015 19:51
...ki tüm meydanları dünyanın Taksim'e çıkar!..

Kıymetli Nedim Üstün; Hocam 1 Mayıslarda hep hüzünlerim,o üzüntüleri dağıtamıyorum.Böyle günlerde pusuda bekleyenlerde var aslında onlara da dikkat etmek lazım.Bütün dileğimiz hiç bir insanımızın burnu dahi kanamasın.Bir gün gelse de 1 Mayıs gerçek anlamda kutlansa.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

30 Nisan 2015 19:46
Saldırı, ölüme yol açmıyorsa, saldırıdan sayılmayacak mı?

Kıymetli Turgut Çelik, Hocam maalesef bizde böyledir kişi ölmemiş ise iddia makamı( savcı ) olay mahalline gitmez. Fenerbahçeye yapılan saldırılar kayıtlara geçiyor.Şike olayı nasıl var edildiyse saldırı olayı da aynı şekilde var oldu.Seyrediliyor.Ben Fenerbahçenin müşteki sanık olmasından korkuyorum.Yani hem suçlu, hem mağdur sıfatını yapıştıracaklar.Seyrediliyor, ölümün olmadığına şükür ediliyor.Böyle devam edilmesi isteniyor.Siyasetin emir ve direktifleri bekleniyor ancak seçim var seçim her şeyin önüne geçiyor.Hele bir de bu seçim geçse de ondan sonrasını düşünürüz deniyor.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

30 Nisan 2015 09:09
Öteki “kumpas”lar çöktü, “sözde şike”ninki mi çökmeyecek?

Kıymetli Turgut Çelik : Dün bir yerde okudum, duruşma bazı belgelerin celbi için ileri bir tarihe ertelenmiş.Davaya akan mahkemenin Sayın Başkanı da yeni atandığı için dosyaya tam vakıf olmadığı açık, dosyayı inceleyecek, mevcut delilleri, istenilen belgeleri inceleyecek. Yeniden bir savunma celsesi açılır mı henüz belli değil.Belkide Sayın Başkan incelemesini yaptıktan sonra gelecek duruşmada esas hakkındaki mütalaa içini dosyayı Cumhuriyet savcısına tevdi eder.Hemen her yerde kumpas kurulduğu olayını yetkililer beyan ediyor, yani kumpas resmileştirilmiş. Ne karar çıkacak onu tahmin etmek zor.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

30 Nisan 2015 09:05
Kıymalı pide

Kıymetli Şaire; Evet hemen hemen her evin özenli yemek istediği kıymalı pide tarif yazınızı okudum.Kıymalı pide bizde her ay imdat edilen bir yemek. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

28 Nisan 2015 23:31
Sıkma kurabiye

Kıymetli Yurdagül Alkan: Sıkma kurabiye tarif yazınızı evin Sultanına okuttum. Haberdarmış, belki önümüzdeki hafta sürprizi olabilir.Saygılar sunuyorum.Tüm aileye sağlık ve mutluluk diliyorum.

28 Nisan 2015 23:28
Toplam blog
: 357
Toplam yorum
: 4386
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 1494
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    SEVMEYİNCE BAL ACI OLUR,SEVİNCE ZEHİR ŞERBET OLUR, SEVGİNİN TOHUMU EKİLMEZ,BİÇİLMEZ YÜREKTE OLUR.