Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Çiftlikbank Vakasının Düşündürdükleri

Kıymetli Kadri Kanpak; Gündemi meşgul eden Çiftlik Bank ile ilgili önerileriniz yerinde ve onlara ilave edilecek önemli hususlar da vardır.Geçmişten günümüze kadar olanlardan ders alınmadığı müddetçe benzer Tosuncuk Mehmet Aydınlar türeyecekler. Tosuncuk Mehmet Urugayda zenginlerin oturduğu semte iki katlı, otoparklı villiaya yerleşmiş ve selamlarını, sevgilerini mağdurlarına yollamış.Yani atı alan Üsküdar'ı geçmiş.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

19 Mart 2018 15:42
Yazılarım Dokuz Yaşını Doldururken...

Kıymetli Yurdagül Alkan: Sağlık ve mutlulukla daha nice yıllara diyorum. Çok önemli konular yazdınız, hepimizin belleklerinde yer yapacak yararlı konulardı. İyi ki yazmışsınız, iyiki bizlerde sizi o önemli ve yazılması gerekli yazılarınızla tanıdık.Sizi başımın tacı bacı ederek bacı kardeş olduk. Etrafı kırmadınız, benlik gütmediniz,kendinizi ön plana çıkarmadınız.İnsanlık vasıflarının tümünü taşıdınız ve çok uzun sayılan on yılı geride bıraktınız.Bütün dileğim sizin ve kıymetli evlatlarınızın sağlık ve mutluluğudur.Tüm aileye saygılar sunuyorum.

18 Mart 2018 16:09
En Büyük Destan

Kıymetli Nahide Çelebi; 18 Mart Çanakkale Zaferinin destanını bu vatanın yiğit evlatları yazdırdı. Yokluk ve kıtlık bir zamanda O yiğitlerde ne büyük yürek, ne büyük cesaret varmış, onlarda ne çok vatan sevgisi varmış.Allah pehsini cennetiyle sevindirsin.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

17 Mart 2018 18:07
Pişmanım

Kıymetli Nahide Çelebi; Hep söylerim hayat acımasızdır, hayat kendi ekseni üzerinde yoluna devam eder ve insandan alıp götürdüklerini geri vermez.Hayata güven olmaz.Bazı arsızlar ve ayarsızlar hayatın acımasız olduğunu bildikleri için her türlü vicdansılığı yaparlar.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

17 Mart 2018 18:04
Kutsaldır Göreviniz

Kıymetli Nahide Çelebi; Doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramını kutluyorum.Hastalara yakın ilgi ve daha çok zaman ayırmaları için onlara sabır, sağlık ve mutluluk diliyorum.Size saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

17 Mart 2018 18:01
Sıra İstiklâl Marşına mı Geldi?

Kıymetli Erol Özışık; Yazdığınız gibi ilkokula başladığımız günden bu güne kadar okunduğunda tüylerimizin diken, diken olduğu,gözlerimizin yaşardığı İstiklal Marşımızın yerine yeni bir beste insanın yüreğine bu günkü duygular gibi yerleşir mi?Ben şahsen tahmin etmiyorum.Neden böyle bir konu gündeme geldi onuda bilmiyorum.Herşeyin hayırlısı olsun.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

16 Mart 2018 15:50
Şehitler Yatağı Kahraman Erzurum

Kıymetli Nahide Çelebi; İstiklal Marşımızın kabulü ve Erzurum'un işgalden kurtarılışının günü kutlu olsun. İstiklal Marşımız, her sözü okunduğunda insanın tüyleri diken, diken oluyor. Yüce Allah'ın nasip ettiği io bilgili sözlerle İstiklal Marşımızı yazan Mehmet Akif'in mekanı cennet olsun. Saygılar sunuyorum. Sağlık ve mutluluk diliyorum.

12 Mart 2018 17:00
Göçmen Kuşlar Misali

Kıymetli Nahide Çelebi: Gurbete sılaya özlemi anlamlı sözlerinizle dile getirmişsiniz. Hepimiz göçmen kularız gün gelir bu han dünyadan göçüp gideriz.Ayrılık zordur.Saygılar sunuyorum.Sağlık v mutluluk diliyorum.

11 Mart 2018 15:46
Ödül ve Ceza...

Kıymetli Yurdagül Alkan; Evet, dünyada o kötü kalpli, kötü düşünceli ve kötü fikirli insanlar olmasaydı dünya bir cennet olurdu. Ödülün ne olduğunu bilen ancak cezanın ne anlama geldiğini size soran kıymetli Mehmet Burak olmalı. Sizde yazınızda dile getirdiğiniz şekilde ona anlatmışsınız. Bu sıradan bir yazı değil çok önemli ve yaılması gerekli bir yazı. Zaten her yazınız insanın zihninden silinmez güzel bir iz bırakıyor. Haklısınız iyi insanlarla karşılaştırma hem şans hemde insanın elinde.Bacıma saygılar sunuyorum. Onun kıymetli evlatlarına hep sağlık, daima mutluluk diliyorum.

11 Mart 2018 15:42
Öksürüğün Nedenleri

Kıymetli Nahide Çelebi; Öksürük hakkındaki bilgilleri ihtiva eden yazınız yararlı olmuştur.Bazı öksürükler insanı nefessiz bırakır ya işte o öksürükler tehlikelidir.Yina yazdığınız gibi sıradan öksürükler bağızı temizlemede fayda sağlar.Allah hiç kimseye ne öksürük nede hastalık vermesin vermiş ise gücüyle, keremiyle şifasını da versin.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

09 Mart 2018 17:58
Toplam blog
: 561
Toplam yorum
: 6702
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1589
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    GERÇEKLER UMUTLARIN TOPRAĞI, HAYALLER UMUTLARIN YAPRAĞIDIR