Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Beynimizdeki virüsler

Kıymetli Yurdagül Alkan; Bazıları beyinlerindeki vürüsler nedeniyle değerlerini yitirdi. Dünyanın sevk ve sefasından dolayı en yakınındaki acısını bile paylaşmaz oldular.Bayramlar yüreklerle kutlanır, ağlayan analar, babalar, gelinler, yetim kalan öksüzler hüzünlüyken vicdan sahibi insanlar nasıl bayram yaparlar onu bilmiyorum.İçimiz, dıımız bir değil,gözlerle görüyor ve gülüyorsak, yürekle görmüyor ve ağlıyoruz.BACIMIN VE ONUN KIYMETLİ EVLATLARININ BAYRAMINI KUTLUYORUM.Sağlık ve mutluluk diliyorum.Saygılarımı sunuyorum.

23 Haziran 2017 16:52
SEVGİ DİLİDİR DİLİM

Kıymetli Halil Güven Sökeli; Keşke her can sizin gibi düşünse, ne iyi olurdu bütüninsanlar sizin gibi dilini sevgiyle bütünhleşse, İşte o zaman bu yalan dünya kirlenmezdi, insanlık ölmezdi. Güven ve huzur olurdu.BAYRAMINIZI KUTLUYORUM.Sağlık ve mutluluk diliyorum.Saygılarımı sunuyorum.

23 Haziran 2017 16:47
Eski bayramları özlüyorum

Kıymetli Nahide Çelebi; Yerden göğe kadar haklısınız. İnsan eski bayramları özlüyor.Eski sevgiyi, eski saygıyı ve eski ilgiyi özlüyor.BAYRAMINIZI KUTLUYORUM,Size ve tüm ailenize sağlık ve mutluluk diliyorum.Saygılarımı sunuyorum.

23 Haziran 2017 09:19
Benim babam

Kıymetli Abdülkadir Güler; Yüce Allah kıymetli babanızı cennetiyle sevindirsin.Ne mutlu size ki paha biçilmez değerinizi böyle hatırlıyorsunuz.Bayramınızı kutluyorum.Size ve tüm ailenize sağlık ve mutluluk diliyorum.

23 Haziran 2017 09:16
Uçuyoruz..!

Kıymetli Erdal Ceyhan; Yapma, çakma kanatlarla uçuyoruz ise vay halimize,dağlara mı, kayalara mı çarpacağız onu düşünmek lazım.Bayramınızı kutluyorum.Size ve tüm ailenize sağlık ve mutluluk diliyorum.Saygılarımı sunuyorum.

23 Haziran 2017 09:14
Ah be güzelim çenemiz bağlanacak

Kıymetli NİL; Ölüm zulümden daha iyidir.Islık çalıyor ise rüzgar merhametsizce esecek.Sakın rüzgarı arkamıza almayalım daha kötü olur.Dil sabırlı olsun arzular iç dünyamızda güvenli kalsın.Yine deryanın derinliklerinden getirilen anlamlı sözler.Kıymetli NİL; Bayramınızı kutluyorum.Size ve tüm ailenize sağlık, mutluluk diliyorum.Saygılarımı sunuyorum.

23 Haziran 2017 09:12
Kirletmek, yok etmek

Kıymetli Nahide Çelebi:İnsanoğlu arsız, ayarsız ve ne acıdır ki tamiri imkansız.Bozulan kalbini,kirlenen içini değiştirilmezsiniz. Aslında bu dünya ikinci cennetti lakin insanoğlu bu cennetin her tarafını kirletti,bu kirlilik ilelebet devam edecektir.Sizler gibi insanlar da böyle üzülecektir.Saygılarımı sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Haziran 2017 09:46
Bu cezayı vermiyorum...!

Kıymetli Erdal Ceyhan: İki kez aynı konudan trafik para cezası. Bence onların not defterinde kayıtlısınız.Sizi, aracınızı ve plakanızı iyi tanıyorlar.Kurallara uygun yerde park etseydiniz bile cezalar yazılacaktı.Zaten daha evden çıkmadan içinize doğmuştu.Şikayet edilecek tek merci içinizdeki yürek, onun haricinde itirazınızı rüzgar alır götürür.Geçmiş olsun kıymetli öğretmenimiz Sayın Erdal Ceyhan.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Haziran 2017 09:43
Örnek bir savcı...

Kıymetli Erol Özışık:Geçmişte de örnek savcılar vardı.Ve onlarla birlikte çalıştığımdan dolayı da çok mutluyum.Biz onlardan çok şeyleröğrendik.Onlar talimat, emir almazlardı.Adaletin öyle Savcı ve Hakimlere ihtiyacı vardır.Belki okudunuz belki ide okumadınız ancak aşağıda linklerini verdiğim bu her iki gerçek olay örnekleri çoğaltır sanıyorum. http://blog.milliyet.com.tr/verdigim-karari-geri-alirsam-/Blog/?BlogNo=415993 http://blog.milliyet.com.tr/davaci-avni--davali-devlet/Blog/?BlogNo=416478 Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

18 Haziran 2017 13:24
Çelişkiler içindeki güven zayi olur...

Kıymetli Yurdagül Alkan;Güven yüreklerde temeli sağlam bir duygudur.Güven huzura, mutluluğa ulaştırır ve yaşamı kolaylaştırır.Ne çare ki içinde bulunduğumuz zamanda sizinde yazdığınız gibi sözü ve öz bir olmayan insanların çokluğu güvenin zayi olmasına neden oldu.İnsanın duruşu, bakışları, sözleri insanın iç dünyasının aynası olmalı. Saygılar sunuyorum.Size ve sizin kıymetli evlatlarınıza sağlık ve mutluluk diliyorm.

15 Haziran 2017 22:13
Toplam blog
: 545
Toplam yorum
: 6355
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1560
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    Sevmeyince bal acı olur,sevince zehir şerbet olur,sevginin tohumu ekilip biçilmez,yürekte olur.