Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Yargıtay, ders vermekten yoruldu!..

Kıymetli Hocamız Sayın, Mesut Selek, Görselde el beyinden girmemiş, mideden girmiş, düşünerek seyretmeye ve manasını çözmeye değer bir görsel.Toplum bu siyasetten ve bu politikacılardan bıkmış usanmış bunlar eleştirilere tahammül etmezler.Onlar ayrıcalıklı insanlar.Yargıtay kararlarını da dinlemezler.Yine neşteri önemli bir yaraya vurdunuz.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

28 Mart 2015 23:57
Seçime doğru Recep Tayyip Erdoğan

Kıymetli Öğretmenimiz Sayın, Erdal CEYHAN ; Hocam belki sizde okudunuz, bu gün Ankara'da yapılan STK temayül yoklamasında Gökçek'in oğlu büyük bir oy farkı ile birinci sırada gösterilmiştir.( Kuzu toplumları değil ) Sivil Toplum Kuruluşları oy vermişlerdir.Bu dünyanın kanunu böyledir.Çıkar için memleket bile feda edilir.Gerisi hikayedir.Saygılar sunuyorum.Sağlıkla, mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

28 Mart 2015 22:36
Yaya yaya konuşma modası!

Kıymetli yazarımız Sayın Merve Ballı;Toplum olarak değerlerimizi kaybettik, yetmiyormuş gibi Türkçe'mizi yani kendimizi de kaybettik.Koltuklarında otursunlar dizilerdeki konuşmaları, hitapları, argo sözleri seyretsinler,olsunlar. Biz buyuz.Biz Fransa'dan,İngiltere'den,Araplardan kelimeler sözler ithal ederiz.Bizim yerli mallarımız değersiz, elin dili kelimeleri daha tatlı,değerli ve kıymetli.Önemli bir konuydu, yazılması gerekliydi.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

27 Mart 2015 15:01
Sistemsizlik sistem olmuş ülkemizde

Kıymetli Yurdagül Alkan; Düzgün giden hiç bir yönümüz yok.Bulutlu günlerle yaşıyoruz bazen yağmur yağsa da toprağı ıslatmıyor.Güneş doğuyor ancak bizleri yeterince aydınlatmıyor.Yarınlarımız bulanık, sınıfta kalan adalet şimdilerde yoğun bakımda.TDK zaten yokluk ve zayi arasında kayıp, Fransa'dan, İngiltere'den ve Arabistan'dan ithal edeceği sözlerle meşgul.Önemli bir konuydu yazılması gerekliydi.Saygılar sunuyorum.Bacıma ve tüm aileye sağlık ile mutluluk diliyorum.

27 Mart 2015 14:54
Emre Belözoğlu’nu sevimli kılacak öğütler!..

Kıymetli Turgut Çelik: Bütün akil adamlar toplansaydı anlamını bile bilemeyeceği öğütleri sıralamışsınız yaramaz!Emre'ye Emre, Emre olmak isterse tutar bu öğütleri.Emre şaşar da tutmazsa bu öğütleri devam eder "Karın şişkinliği" Emre artık bilsin tadı bir başkadır demli çayı kıtlama içmeyi.İthal küf-ürün hormonlusundan kaçınsın gayri.Bu güzel ve yararlı öğütler için size teşekkür ediyorum.Saygılar sunuyorum.Hep sağlığınızı ve mutluluğunuzu diliyorum.

26 Mart 2015 13:16
Baş sağlığı

Kıymetli Newyorker, sade vatandaş: Evet Şahin ailesi yasta,aylardan beri Bayan Şahin'in kıymetli babası,Ata Şahinin değerli kayın pederinin rahatsızlığı devam ediyordu.Gereken her türlü çarelere başvurdular.Yurt dışına götürdüklerinden dahi haberdarım.Her türlü ilgiyi son ana kadar gösterdiler.Sonuçta beyhude dünyadan ayrılıp Hakkın rahmetine kavuştular.Kıymetli Şahin ailesinin kıymetli babalarına Yüce Allah'tan rahmet diliyorum.Allah cennetiyle sevindirsin.Geride kalanlara sabır,metanet,uzun ve sağlıklı ömürler diliyorum.Konu ile ilgili duyarlılığınızdan dolayı size teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

26 Mart 2015 10:30
AKP den ayrılan konuşmaya başlıyor….

Kıymetli Erol Işık:Bu testi kaynağı belli olmayan membalardan çok su taşımıştı. Testi yoruldu, yıprandı çatladı.Bu testi artık su tutmaz.Ayrılık vakti geldiğinde vicdan sızlarmış, yürek isyan edermiş.Körleri de, sağırları da Allah yarattı.İyi bilinmelidir ki körler görmese de iyi duyarlar, sağırlar duymasa da iyi görürler.İkrar edenler rahatlar, inkar edenler yaralanır. Daha çok ikrarlar duyacağız ve işiteceğiz.Saygılar sunuyorum.Sağlığınızı ve mutluluğunuzu diliyorum.

25 Mart 2015 12:20
Köy evinde bir mola!

Kıymetli yazarımız Sayın, Merve Ballı,Köylerimizi bıraktık,düşün peşimize dediler peşlerine takıldık, geldik yığılmış betonlar içinde üst,üste yaşayan insanları ve hayatı gördük.Artık gün soldu vakit geç,bilmem gençlerimiz köylerimizi hatırlıyor mu,onlara köylerimizi anlatabildik mi?Köyler yalnız, biz öksüz kaldık.Sağlığı,huzuru,mutluluğu unuttuk,acılarla, hüzünlerle bağdaş kurduk.Güzelin ötesiydi.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

24 Mart 2015 18:47
Fıkra tadında öğütle karışık anı

Kıymetli öğretmenimiz Sayın, Nahide Çelebi: Makbule hanım bu günkü kızlara o öğütleri versin de alacağı cevabı görelim.Gerçi deli kız deli diye cevap vermiş ancak bu günküler deli değil akılları metrelerce yukarıda,sarhoş. İnsanın içinde yoksa ister akıllı olsun fayda etmez nasihat. Hz. Mevlana'nın öğütleri ise birbirinden değerli.Saygılar sunuyorum.Tüm aileye sağlık ile mutluluk diliyorum.

23 Mart 2015 13:41
Kartal yavrusu

Kıymetli öğretmenimiz, Papatya Tarlası; Kartal yavrusu ile ilgili kıssadan hisse güzeldi.Bazıları içindeki cevheri dış dünyasına yansıtmaktan çekiniyor yada yazıldığı gibi o cevherin farkında değil. Lakin her canlının içinde bir cevher vardır, yeter ki farkına varsın.Saygılar sunuyorum.Sağlığınızı ve mutluluğunuzu diliyorum.

23 Mart 2015 13:35
Toplam blog
: 348
Toplam yorum
: 4266
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 1478
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    SEVMEYİNCE BAL ACI OLUR,SEVİNCE ZEHİR ŞERBET OLUR, SEVGİNİN TOHUMU EKİLMEZ,BİÇİLMEZ YÜREKTE OLUR.