Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Bu hastalığa dikkat!

Kıymetli Erol Işık : Başlangıcı hüzünlü olsa da sonucu sevinçli olan bir yazınızı okuduk.Dileğiniz güzel, Allah kullarına acı ve çaresiz hiç bir hastalık vermesin.Hastalık gelince tez vakitte Doktora gitmek gerek. Doktorun da ilgiyle,şefkatle ve merhametle hastayı muayene etmesi hastalığın tanı ve tedavisini yapması gerek.Hayat acımasız, et ile kemikten oluşan insan vücudu yazıdaki ve benzeri hastalıklara karşı dayanıksız.Bütün hastalara acil şifler diliyorum.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

22 Aralık 2014 15:40
Yoksa kansere çare bulundu mu?

Kıymetli Ata Kemal Şahin : Uzun zamandır acılarla, hüzünlerle mücadele ettiğinizi biliyorum.Başınız sağ olsun.Dostun acısı yüreklerde hissedilmeli,Zor olan acılardan birini henüz göndermeden diğerinin sırada olması çok zor.Bilim adamları gereksiz buluşlarla ilgileneceğini böyle hayati önem arz eden konuda gerekli ilgiyi gösterseler.Bu ilaç konusundaki görüşlerinize katılıyorum. Dünyanın bazı devletleri ne yapmış ise ülkemizde de öyle yapılmalı.Ne çare ki ülkemizde yarar ve fayda insanların canından daha önemlidir.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk dileklerimle, sabır ve metanet diliyorum.

22 Aralık 2014 11:16
Yürek tutma derdindeyim

Kıymetli Şennur: Yürektir bazen aklın önüne geçer,sırayı bozar.Tüm halleri, hareketleri sevk ve idareye kalkar. Yürek tutmaksa haller güzeldir.Şaire bu eseriniz güzelin ötesiydi.Saygılar sunuyorum.Size ve kıymetli evlatlarınıza sağlık ve mutluluk diliyorum.

20 Aralık 2014 20:01
Fırında sebzeli tavuklu mücver

Kıymetli Öğretmenimiz Sayın Nahide Çelebi:Bu dünyada ne yemekler varmış. Yemekler hayli zor hazırlanıyor. Özellikle anlatımlardan öğreniyoruz. Tavuklu mücver de bunlardan biri.Afiyet olsun,Sağlığa ve mutluluğa delalet etsin.Saygılar sunuyorum.Tüm aileye sağlık ve mutluluk diliyorum.

20 Aralık 2014 19:00
Şeker yemek vücudumuza neler yapar?

Kıymetli Mesut KARİP: Daha önceki yorumlarımda yazdığım gibi şekere seviyorum, çünkü şekerde beni seviyor, Doktor Efendi canın ne istiyorsa onu ye diyor.Ben doktordan daha iyi mi bilirim.Yani çayı şekerli içiyorum.Boş verin nasıl olsa şekerli ,şekersiz gideceğiz.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

20 Aralık 2014 13:09
Tahşiyeciler nedir, kimdir, neden tahşiyeci deniyor?

Kıymetli Mesut Karip : Tahşiye yaparak,Kumpas kurarak,suç ve delil uydurarak suç işleyenlerin Gıyaben tutuklanmalarına ve bulundukları yerde yakalanarak Mahkememize mevcutlu olarak getirilmelerine diye karar verilmiş.Tahminim bu yönde. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

20 Aralık 2014 13:07
"Paralel Yapı"ya operasyon başladı! İnler(!) yerle bir..!

Kıymetli Mesut Karip : Ah sizi gidi inliler, sizi gidi cinliler,Dumanlar, Boranlar, Karacalar,Beyazı, gri sandılar. Saygılar sunuyorum.Sağlık ile mutluluk diliyorum.

20 Aralık 2014 13:01
Tokluk hissi veren madde mi geliştirildi?

Kıymetli Mesut KARİP : Böyle nişaneler, emareler var gibi. Bazıları aç oldukları halde kendilerine tok sanıyorlar. Ne ses ne seda çıkmıyor.İyi, sağlıklı toklu mideler.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

20 Aralık 2014 12:58
Karma eğitime nasıl geçildi?

Kıymetli Mesut KARİP : Aynen karma karışık çorba gibi çareler tükenince bir oraya, bir o yana dönüyorlar.Geleceğin gençleri şaşkın ne yaptığını onlarda bilmiyorlar.İşte gidip geliyorlar. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

20 Aralık 2014 12:57
Salep nasıl hazırlanır ve salebin faydaları...

Kıymetli Yazarımız Sayın, Mesut KARİP : Evet karlı, boranlı bir günde Salep içmek vücuda direnç getirir.Mersin'de bu konuda özel ve tarihi sayılacak yerler var.Kışın özellikle yağmurlu günlerde gittiğim yerlerden biri.Saygılar sunuyorum.Sağlık ile mutluluk diliyorum.

20 Aralık 2014 12:55
Toplam blog
: 310
Toplam yorum
: 3868
Toplam mesaj
: 15
Ort. okunma sayısı
: 1453
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    SEVMEYİNCE BAL ACI OLUR,SEVİNCE ZEHİR ŞERBET OLUR, SEVGİNİN TOHUMU EKİLMEZ,BİÇİLMEZ YÜREKTE OLUR.