Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Yol Ver Hayat

Kıymetli Beyaz Melek; Milliyet blogda yazmaya devam ettiğinize çok sevindim.Yıllarca sizin henüz yere düşmemiş kar misali temiz ve beyaz yüreğinizden akan sözlerinizi okudukça bir şeyler öğrendik. Ara verdiniz lakin dinlenerek o eski halinizle buluşarak döndünüz.Kıymetli yazarlarımız da güzel yorumlarda bulunmuşlar. Siz hep takdire şayan bir yazarımızsınız. Başarılarınızı, sağlık ve mutluluğunuzu diliyorum.Saygılarımı sunuyorum.

19 Eylül 2019 08:23
Acı Duyan Kalpler

Kıymetli Nahide Çelebi: Bilgisayarımda sayfa panelim görünmüyor.Bu yorumu cep Tlf dan yazıyorum.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

18 Nisan 2019 18:04
Mermer Kadın

Kıymetli Jale kasap; Yine önemli ve yazılması gerekli bir deneme yazınızı okuduk.anlamlı sözler " Hep aynı dölün döngüsü, kadim insan tohumu ve yol senin ne sağa, ne sola insan ol, yavaş, yavaş" Bunlar derinden derine düşünülmesi gerekli sözler.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

17 Nisan 2019 09:09
Söylemezseniz Olmaz mı?

Kıymetli SAHAFÇA: Yıllardan beri bunlara ve böyle olanlar hakkında bir şey yazmıyoruz.Bunlar istediklerini iki günde star yaparlar. Dilediklerini sanatçı yaparlar.Beğenmediklerini ise onurlarını kırarlar.Bunların biraz toplum adına, toplum yararına bir şeyler söylemesi, sorması gerekir.Siz yazdınız bizler okuduk.Hayli zamandır yazmıyorsunuz.Dilerim bir dinlenmeden ibaretti.Saygılar sunuyorum.Size ve tüm ev halkına sağlık ve mutluluk diliyorum.

14 Nisan 2019 17:34
Dişleri Güçlendiren Besinler

Kıymetli Nahide Çelebi: Çok önemli bir konuyu yazmışsınız. Ne çare ki şahsen dişlerimin kıymetini bilemedim.İki kez diş yaptırdım biri çantamda, biri bazen cebimde taşırım.Ne vidalı çare oldu, ne Çin yapıştırıcısı.Diş kelimesini duyduğum zaman hüzünlenirim. Esasen tüm suç, kusur,ihmal bende.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk dileklerimi sunuyorum.

12 Nisan 2019 16:50
Tarla Denizi

Kıymetli Jale kasap; Tarla denizi başlıklı yazınız yine değerlerimize değer katacak nitelikte, süzgeçten geçirilmiş sade,katkısız ve içten sözlerle her zaman okumaya değer.Kara şimşekli, çapalı, kara sabanlı, karpuzu taşa vurarak dilimlemek gibi önemli sözler yazıyı nakış etmiş.Kim ne derse desin toprak kumdan daha yararlı kum ekilmez, toprak ekilir, insanı deniz doyurmaz, toprak doyurur.Emin adımlarla yürüyorsunuz. yolunuz açık olsun.Sağlık ve mutluluk hep sizinle olsun.Saygılar sunuyorum.

11 Nisan 2019 07:11
Belediye Başkanlarına

Kıymetli Halil Güven Sökeli; Sıraladığınız görevleri yerine getirecek ve insani vasıfları taşıyacak kişi belediye başkanı olarak görevini yapmış demektir.Sıraladığınız görev ve vasıfları yerine getiremeyenler ise koltuklarını bir an önce bırakmalıdır. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

10 Nisan 2019 15:50
Sevgiyle Birleştir Ellerini

Kıymetli Nahide Çelebi; Haklısınız eller ve gözler sevginin membası-dır. İnsanlar birbirinden uzaklaşıyor, güven zayi olmuş.İnsanlık yedi dağın arkasına gizlenmiş gibi bir zamandayız. Sevgiye, güvene ve doğruluğa davet sözleriniz güzelin ötesinde.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

08 Nisan 2019 12:42
Yaşasın 43 Numara

Kıymetli Jale Kasap: Önce şunu yazayım ki unutmayayım. Helal olsun sizi doğuran ve birlikte büyüten anaya, babaya.Milliyet Bu kadar doğru, bu kadar içten yazılarınızla Milliyet Blogun unutulmaz yazarları arasına adınızı yazdırdınız. İnsanın sözleri insanın iç dünyasını da gösteriyor. Hiç kimse 43 numaralı böyle bir yazı yazamaz.Güzelin ötesinde bir yazı.Gerçeklerin gerçekleri bir yazı.Saygılar sunuyorum.Hep sağlıkla, daima mutlulukla ve hep böyle yazılarınızı bekliyoruz.

08 Nisan 2019 12:39
Geçmiş Olsun

Kıymetli Nahide Çelebi: Delaletinizle kıymetli yazarımız Sayın, Şahin Özşahin ile Tlf ile görüştüm.sesi gayet güzeldi.Tekrar acil şifalar diliyorum.Hayli zaman olmuş ancak yeni haberimiz oldu. Dileğim yazarımız bir an önce sağlığına kavuşur Haiku ve yazılarına devam eder.Yazarımızın ameliyatıyla ilgili haberiniz için teşekkür ediyorum.Saygılarımı sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

06 Nisan 2019 14:05
Toplam blog
: 607
Toplam yorum
: 7052
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1889
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    GERCEKLER AGACİN TOPRAGİ, HAYALLER DALLARİN YAPRAGİDİR