Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Nazmi dost için lied

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Erdal Ceyhan: İşte ahde vefa örneği budur.Nazmi dostu Yüce Allah cennetiyle sevindirsin. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Ağustos 2016 11:36
Plajlarda başıboş köpekler cirit atıp tehlike saçıyorlar

Kıymetli Nahide Çelebi: Hayvanları sevenler dernekleri bu konuda çok çaba gösteriyorlar ancak yeterli değildir. Belediyelerin daha çok çaba göstermesi gerekli.Aynı durum Akdeniz sahillerinde de mevcut.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Ağustos 2016 11:33
Bu düzen nasıl değişir

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Halil Güven Sökeli:Çok haklısınız,yine gerçekleri dile getirdiniz.Bazıları insanlık vasıflarını taşımadıkça, kapı kulları çoğaldıkça bu düzen değişmez.Saygılarımı sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Ağustos 2016 08:51
Ne haber

Kıymetli öğretmenimiz Sayın, Erdal CEYHAN;Evet, yara içten içe günden güne büyüyor.Bilmem neresine deva bulacaklar.Olanlar işlerine gelmiyor ise duymadık, görmedik, bilmiyoruz derler. Olanlar bir müddet sonra unutulur.Gerçekleri ihtiva eden doğru sözler için teşekkürler.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk dileklerimi sunuyorum.

18 Ağustos 2016 20:47
Bu düzen değişecek

Kıymetli öğretmenimiz Sayın Halil Güven Sökeli; Siz tertemiz yüreğinizle, inancınızla mevcut düzenin değişmesinin gerektiğini güzel ifadelerle dile getirmişsiniz. Ne yazık ki bu düzeni devam etmesini isteyenler var, onlar düzenin değişmesini istemiyor.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

18 Ağustos 2016 00:11
17 Ağustos 1999 Gölcük depremi

Kıymetli Nahide Çelebi;Bu güzel ülkemiz ve ülkemizin insanları acılar üzerine acılar yaşadı.Allah bir daha öyle acıları göstermesin.17 Ağustos 1999 Gölcük depreminde ölenlere Allah'tan rahmet diliyorum.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

17 Ağustos 2016 18:27
Hüzün

Kıymetli SAHAFÇA( Hadiye Kaptan )Evet hüzün zaman, zaman deli dalgalar gibi gönül kıyısına vurur, yıkıma yol açar.Böyle bir dünyada yaşıyoruz.Dertler, hüzünler, acılar rüzgarla mahzun yüreklere doğru gelir.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

17 Ağustos 2016 13:19
Blog yazarlığı ve siyaset...

Kıymetli Erol Özışık;Bazı blog yazarlarının siyaset yazıları kapıdan döner, kapı aniden kapanır.Bazılarına ise kapı daima açıktır.Siyasetçiler Yahya Kemal Beyatlı'nın sözlerini yüreklerine nakış etmişler ki doğruları geç söylüyorlar.Biliyorsunuz nakış ta geç sökülür.Daha önceki yazınızdaki " Söyleşi" çok düşündürücü.Her şey ticaret içindir.Yazınız baştan sona kadar doğruları ihtiva ediyor. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

15 Ağustos 2016 18:50
Sahilden Türkiye profili

Kıymetli Çiğdem Timir; Belki evlerimizde, iş-yerimizde şöyle böyle bir temizlik yapıyoruz. Denizlerimiz el tarafından kirletiliyor.Sahillerimizi bizler kirletiyoruz.İçten temiz değiliz ki dıştan temiz olalım.Bu konu yeni değil yılların birikimidir.El denizlerini ve sahillerini temiz tutmayı şiar etmiş.Haklısınız özellikle bu yıl yaz pek hayırlı gelmedi.Yazılması gerekli önemli bir konuyu bizlerle paylaştınız.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

15 Ağustos 2016 17:37
Beyaz duvaklı ölüm

Kıymetli SAHAFÇA Hadiye Katan: Adeta deryanın derinliklerinden çıkarılan ve dile aktarılan sözleriniz birer eserdir.Bu sözler insanı derinden derine düşündürüyor.Tüm ailenize saygılarımı sunuyorum.Hep sağlığınızı ve mutluluğunuzu diliyorum.

15 Ağustos 2016 02:36
Toplam blog
: 495
Toplam yorum
: 5877
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 1538
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    Sevmeyince bal acı olur,sevince zehir şerbet olur,sevginin tohumu ekilip biçilmez,yürekte olur.