Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Beni sen öldür

Kıymetli PROSAYKO: Araya bu kadar hasret koymaya ne gerek vardı.Evet eseriniz müthiş yine deryaların derinliklerine götürdünüz bizi dinlenmiş ve zinde dönüşünüze sevindim. Biliyorsunuz sizin eserlerinize yorum yazacak bilgiden, kabiliyetten yoksunum.Eminim tüm okurlarımız güzelin ötesinde diyecekler.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Nisan 2014 22:03
Ders vermenin de bir adabı olur. Bunu en iyi, öğretmenler bilir.

Kıymetli Cem Beraat Çamsarı( Gülen adam )Böyleleri olmasaydı iyi ve kötü birbirinden ayırt edilmezdi.Çağa yaşta sorunlar yaşamış ve travma geçirmiş kişilerde daha sık görülür.Aklı zehirli,Yüreği irinli,Ağzı kirli, Dili lekeli,yüzü benekli, bakışları kibirli, insan ilişkileri BENLİ, hafızası arızalı olanlar böyle rahat yollarla bir köşede yazı yazmayı kapmak isterler.Kaç yıl geçmiş aradan, hala huy çıkmamış Candan.Çok önemli, yazılması gerekli bir Blog yazısı okuduk.Saygılar sunuyorum gülen adama.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Nisan 2014 21:58
Bir delinin günlüğünden!..

Kıymetli dost, Sayın Ata Kemal Şahin: Yine çok önemli derinden derine düşüren bir dene yazısı okuduk.Çocuğun dayıya sorduğu derin sorular. Dayının çocuğa verdiği ibretlik cevaplar.Evet taşı suya,kıyıya atmak önemli değil, önemli olan taşı hiç ele almamak. Yine incecik bir fidan ağaç olabilir ama dallardan önce ne ağacı olmayı iyi düşünmeli.Her zaman olduğu gibi yine güzelin ötesiydi. Saygılar sunuyorum.Sağlığınızı ve mutluluğunuzu diliyorum.

21 Nisan 2014 09:21
İnsan niye okur…

Kıymetli Üstad Sayın Erdal CEYHAN : Kitap vardır kapağı altın kaplamalıdır, görüntü için kütüphanede veya masada bekler.Kapağı açılmamıştır, okunmamıştır.Kitap vardır insanın baş ucundadır can sıkıldıkça okur.Babası gibi adam olur.Yazıyı güzel bağladınız.Okumak güzeldir, okumak alışkanlık haline getirilmelidir.Okuyup güzele varmak Murattır.Saygılar sunuyorum.Sağlığınızı ve mutluluğunuzu diliyorum.

20 Nisan 2014 18:41
Ne gürüyor ne (düş)ünüyoruz?

Kıymetli Cemele Torun : Çok önemli bir öykü.İsimden de anlaşılacağı üzere Öğretmen,öğreten, bilge,faydalı, yararlı. Bazı yazılarımda yazdım Ülkelerin temelindeki demir, çimento ve harcında öğretmenlerin payı büyüktür.Sizin öykünüzün sonunda dile getirdiğiniz dileklerinize katılıyorum.Saygılar sunuyorum.Yararlı ve faydalı bir öykü okuduk.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

20 Nisan 2014 12:20
Mistisizmin Önlenemeyen Yükselişi

Kıymetli Ersin Kabaoglu : Uğruna canlar feda edilen değerler bir, bir yok oldu.Artık can feda edilecek önemli, gerekli değer kalmadı.Vatan zaten yaşamın örtüsü,çerçevesi onsuz olmaz.Günümüzde değerler için artık gözyaşı dökülmüyor.Ateş vücutta yanmıyor,alevler yükselmiyor.Bize değerlerimizi unutturanlar, bize yeni yaşam tarzlarını ithal edenler utansın.Saygılar sunuyorum.Gözlerinizden öpüyorum.Allah'a emanet ediyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

20 Nisan 2014 11:50
“İzmir’in dağlarında çiçekler açar…”

Kıymetli Üstad Sayın, Erdal CEYHAN : İzmir Avrupa'ya örnek olacak bir Büyük şehir.İzmir ve İzmirliler her türlü takdiri, övgüyü hak etmişlerdir.Her daim onlara teşekkür borçluyuz. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

20 Nisan 2014 11:44
Ayrılık gayrılık mesnevisi

Kıymetli Üstad Sayın, Erdal CEYHAN : Bu eseriniz Aşkı değilde Sevdayı dile getiriyor.Pencereden de, kapıdan da Sevdalanmak güzeldir.Bizim dönemimizde Sevdaydı, şimdi adı aşk olmuş. Güzeldi yüreğinize sağlık. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

20 Nisan 2014 11:42
Komşudan tuz isteme babasından kız isteme devri bitti

Korkusuz Kerim : Kim kimi istiyorsa alsın.Kız isteme devri eski çağlardan kalma.Taraflar reşit olsun,üç kadın, azami üç çocuk kuralı son bulsun.Bahar güle, gül bahara yakışsın. Selamlar..

20 Nisan 2014 11:38
Dinin hangi kuralları insanları zorluyor?

Korkusuz Kerim: Yaradılış gayesine uygun yaşam haricinde kalan her şeye Dinin kuralları derseniz içinden çıkamazsınız.Kim nasıl giyiniyor ise giyinsin.Ben giyime değil O pahallı gözlüklere acıyorum.Renkli, pahallı ve büyük gözlükler arkasından bakmak zoruma gidiyor.Selamlar.

20 Nisan 2014 11:35
Toplam blog
: 236
Toplam yorum
: 2860
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 1285
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
 
     
     
     
    Ey,sevdiğim zaman hüzne yakın,Sevdaya uzak,mesafeyi merak edersen aydınlık ile karanlık arasını seç.