Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Merhaba...  Üniversite mezunu Kamu İdaresinde  çalışan bir bayanım. Ankara'da iki oğlumla yaşıyorum.Ankara'da yaşamaktan da çok memnunum. Okuma yazma öğrendiğim günlerden beri şiir, anı, masal ve diğer düz yazı türlerinde birşeyler yazar dosyalarım.yazmak, vazgeçemediğim sevdam.Bazen sözler beni mecbur bırakıyor, şiir yazmadan ..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Yeni Başlayanlar İçin; Blog Yazarlığı

Konuyu sade ve akıcı anlatmışsınız. Benim blog görseli konusunda sıkıntım var. Eskiden yazımı yayına vermeden önce sağda "resim ekle" yi tıklardım ve rahatça görsel eklerdim. Artık öyle bir seçenek yok sayfada. Bu konuda bir öneriniz varsa sevinirim. Resimsiz yazmak içimden gelmiyor . Teşekkürler.

14 Şubat 2021 21:09
Tanrıbizibebekgibigeriistiyor

Etkileyici ve kendi fikirlerimden parçalar da bulduğum bir yazı. Beğendim.

14 Ocak 2021 13:58
Şehit

Haber izlerken şehitlerin o fotoğraflardaki yüzlerine bakamayan birisiyim. Dayanamıyorum çünkü. Bir de şehit için cenaze namazı kıldıran hoca "hakkınızı helal edin" dediğinde; "onlar gencecik fidanlar, hayallerini, ömürlerini vatan için feda etti asıl onlar bize hakkını helal eder İnşallah" diye düşünmeden edemiyorum. Şehitlerimizin mekanı cennet olsun ve Rabbim anne baba ve sevdiklerine bu en büyük acılarında sabır versin İnşallah. Başınız sağolsun. Sözün bittiği yer.

11 Eylül 2018 23:14
 
Toplam blog
: 139
Toplam yorum
: 212
Toplam mesaj
: 58
Ort. okunma sayısı
: 397
Kayıt tarihi
: 21.09.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster