Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
“TUNÇ VE AYÇİÇEĞİ”

Cemal Hüseyin Bey. Güzel ve çok etkileyici yazmışsınız. Kızınıza Maşallah. Böyle güzel insanların halen de var olduğunu bilmek ruhuma çok iyi geliyor. İyi akşamlar.

24 Mart 2022 21:55
Doğru, İyi Demek Değil

İlginç bir konuya değinmişsiniz. Bence "doğru" kavramı "iyi" kavramının alt başlıklarından birisidir. Doğruda her zaman mutluluk yoktur ancak kesinlikle huzur vardır. Saygılar.

18 Şubat 2022 12:19
Yeni Başlayanlar İçin; Blog Yazarlığı

Konuyu sade ve akıcı anlatmışsınız. Benim blog görseli konusunda sıkıntım var. Eskiden yazımı yayına vermeden önce sağda "resim ekle" yi tıklardım ve rahatça görsel eklerdim. Artık öyle bir seçenek yok sayfada. Bu konuda bir öneriniz varsa sevinirim. Resimsiz yazmak içimden gelmiyor . Teşekkürler.

14 Şubat 2021 21:09
Tanrıbizibebekgibigeriistiyor

Etkileyici ve kendi fikirlerimden parçalar da bulduğum bir yazı. Beğendim.

14 Ocak 2021 13:58
Şehit

Haber izlerken şehitlerin o fotoğraflardaki yüzlerine bakamayan birisiyim. Dayanamıyorum çünkü. Bir de şehit için cenaze namazı kıldıran hoca "hakkınızı helal edin" dediğinde; "onlar gencecik fidanlar, hayallerini, ömürlerini vatan için feda etti asıl onlar bize hakkını helal eder İnşallah" diye düşünmeden edemiyorum. Şehitlerimizin mekanı cennet olsun ve Rabbim anne baba ve sevdiklerine bu en büyük acılarında sabır versin İnşallah. Başınız sağolsun. Sözün bittiği yer.

11 Eylül 2018 23:14
Kurtarıcı

Haklısınız. Futbolla fazlaca ilgim yok ama insaniyete hepimizin ilgisi var. Üslup çok önemli. Kendisi gibi olmayan, farklı düşünen ve rakibi olan kişiyi sevmese de beğenmese de o insana saygı ve tahammül gösterebilmek. Söz ve davranışlarında sakin, huzur verici ve olgun olabilmek.Ali KOÇ, kazandığı andaki tavırlarıyla bu meziyetlere sahip birisi olduğu izlenimi verdi. İnşallah değişmez. Değişmezse, kendisi, FB + bütün spor dünyası ve içinde yaşadığı toplum yani ülkemiz kazançlı çıkar. Malum, sinerji meselesi. İyi özellikler gibi kötü özellikler de dışa yansır. Hepimizin huzura, hoşgörüye, saygıya ihtiyacımız var. İyi günler.

07 Haziran 2018 12:46
"Kelebekler" Neden İyi Bir Film Değil?

Sinema- dizi film demek önce senaryo, sonrasında oyuncu seçimi demek zaten. Senaryo iyi olmadıkça filmin başarı şansı olamaz diye düşünüyorum. Yazınızı gerçekten beğenerek okudum.

21 Mayıs 2018 01:25
Bize Suhulet ve Sükûnet Gerekli...

Kimse bir diğerini zorla sevmeye mecbur değildir. Ancak saygı göstermelidir. Karşılıklı saygıdan ve hoşgörüden hiç kimseye zarar gelmez. Bütün toplum kazanır. İyi günler.

04 Mayıs 2018 14:38
Kime Oy Vereceğini Bilen de Okumasın, Bilmeyen de... Gerek Yok!

Detaylı ve gerçekçi bir yazı olmuş. Ülkemiz için en iyisi neyse onu dilerim.

20 Nisan 2018 15:07
Yeni Köşe Yazıları / 4 Milyon Suriyeli Yetmedi, Şimdi de Afganlar..

Maalesef mülteci konusu bizim giderek daha fazla kanayan ve çare bulunmayan yaramız olmuş gibi. Geçen gün otogarda 3-4 çok genç Suriyeli (ya da başka arap kökenli) bayanın yanında hepsi de 1-3 yaş aralığında en az 6-7 minik çocuk dolanıyordu. Dileyen rahatça geliyor. Burada çok iyi bakılıyor. Büyük bir hızla çoğalıyorlar.

17 Nisan 2018 13:51
Toplam blog
: 144
Toplam yorum
: 216
Toplam mesaj
: 58
Ort. okunma sayısı
: 386
Kayıt tarihi
: 21.09.07
 
 

Merhaba...  Üniversite mezunu Kamu İdaresinde  çalışan bir bayanım. Ankara'da iki oğlumla yaşıyorum..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster