Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

İzmir'den merhaba! İzmir'de, Göcek'te, Marmaris'te, Milas'ta, Söke'de, Bodrum'da sonra yine İzmir'de arkadaşlarım, dallarına tırmandığım ağaçlarım, babamla uçurduğum uçurtmalarım, çelik çomaklarım, kara önlüklerim, okul sıralarım; derken Ankara'da taş binalı fakültem, Abdi İpekçi Parkı'm, Yeni Sahne'm, Zafer Pasajı'm, afro..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
''Melekler yüreğinizden öpsün''

Sabiha Hanım, gelmiş geçmiş olsun. Eski sağlığınıza ivedilikle kavuşmanızı dilerim. Saygılarımla...

25 Mart 2013 15:45
Osmanlıcaya özenti

Ali Adnan Bey, duyarlılık kim, biz kim... Tansiyon hastası (adayı) isek, günün birinde "dile saygısızlık" kaynaklı bir olgu olarak hekim karşısında görüyorum kendimizi. Son yazımda, dil ile felsefe eğitiminin önemsenmesi gereğinden dem vurmuştum, “ilk yardım eğitimi"ni atlamışım, demek ki... Vivet Kanetti, “Seçerek okumak, çok yazmak zorundayız”, demişti. Biz de korunmak için kulaklarımızı, gözlerimizi sakınalım, seçici davranalım. Hem zaman kazanırız hem kan basıncımızın düzeni bozulmaz. İyi pazarlar diler, saygılarımı sunarım.

13 Kasım 2011 16:46
Türk Devletleri'nin genel özellikleri

Değerli Yazarım, her makaleniz birbirinden değerli. Aydınlattığınız için çok teşekkür ederim. Herkesin yararlanması dileğiyle saygılarımı sunarım.

06 Eylül 2011 20:16
 
Toplam blog
: 111
Toplam yorum
: 158
Toplam mesaj
: 22
Ort. okunma sayısı
: 2342
Kayıt tarihi
: 18.11.07
 
 
Yazarı paylaş
 • Tümünü göster
 
 
 


 
 
   
   
   
  • İzmir-Ekin-Gündem [44]
  • Film-Yerli [13]
  • Toplumsal-Özgün [10]
  • İzmir-Ekin-Ezgi [7]
  • İzmir-Özgün [5]