Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1951 İstanbul doğumluyum. Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlığı, Moda Tasarımı ve Marka Danışmanlığı alanında hizmet veriyorum. Ayrıca Aladoğan Art Gallery kurucu yöneticisiyim. Resim yapıyorum ve resim koleksiyoneriyim.

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Leonardo var hayatımda…

Milliyet Blog'da yazdığın birbirinden etkileyici yazılar için seni kutluyorum Bahar'cım. Sen kendini yeniden keşfederken biz de senin bu özel ve güzel yanlarını keşfetmekten mutluyuz.

24 Ağustos 2010 21:40
Nergis'im nereye gittin?...

Sevgili Narçiçeği, İzmir'de İlyas beyle ve eşi Ergun beyle ''Atatürk'' sergime katılmıştı ve imza gününü sergimizde yapmanın mutluluğunu yaşıyordu. İlyas beyle ben İzmir'de kitabımızı imzalatmak için kitabını aradık ve bulduk. Bilge'ye, Gökçe'ye, Ergun beye, sana ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyor, bu güzel insanı ebedi zenginliğine teslim ediyoruz. İnanıyorum ki, orada bizim kadar onu seven dostlar bulacaktır.

27 Ocak 2010 08:53
Narçiçeği, Nergiz Suzan Şanlıalp.

En son İzmir'deki ''Atatürk'' sergime İlyas bey ile gelmiştiniz. Ne güzel gündü o. Hatta yeni kitabınızın imza gününü sergimizde yapmak için büyük heyacanla gün ayarlamıştınız. Biz İzmir'de İlyas beyle sizin kitabınızı birçok kitapçıda aramış ve nihayet bulmuştuk. Siz bizim sanal değil, gerçek dostumuz oldunuz. Bizim yüreğimizde hep Narçiçeği olarak kalacaksınız sevgili Suzan...

27 Ocak 2010 08:40
 
Toplam blog
: 137
Toplam yorum
: 548
Toplam mesaj
: 94
Ort. okunma sayısı
: 1034
Kayıt tarihi
: 05.01.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster