Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Kendimi bildiğimden beri yazarım ben. Hatta neredeyse attığım her adımı yazarım. Öyle çok günlüğüm var ki yıllardır biriktirdiğim ve atmaya kıyamadığım... "Ben" oluşumu takip ettiğim, benim gibi olan, yaşadıklarımın yazılı kanıtları. Ara sıra çocukluğuma dönmek için açar okurum onları ve biliyorum ki bundan yıllar sonra da..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Kocaoğlu Gökçek'ten Ders Almış Olmalı

Sanırım aynı programı aynı anda seyredip farklı algılamışız. Aziz Bey Melih Gökçek ile katıldığı programa gerekli tüm belgeler ile gitmiş, sorulan her soruya gerekli ve yeterli cevapları vermiştir. Meyve veren ağaç taşlanır demişler. Siz ki İzmir Büyük Şehir Belediyesi Başkanı olarak karşılaşılabilecek bürokratik engellerin neler olduğunu biliyor musunuz? Bu şehirde Aziz Bey' in yerine geçmek için tüm kongre, fuar ve dergilerde yapılan çalışmaları verilen rant kavgalarını biliyor musunuz? Ki bu insanlar İzmir' de bulundukları yüksek mevkilerde ileride bunu da başarıcaklar. Ama umarım başaramazlar. Metro çalışmalarını belediye kendi üzerine aldı. Sizce bu çalışma belediyeye gelen herhangi bir ödenek yokken nereden karşılanacak? Tabii ki halk olarak bizlerden. İzmir'imizi karşıt görüşlerle ikiye ayırmaya çalışan bu insanlar daha farklı bir hizmet mi sunucak sanıyorsunuz. Zaten İzmir' in yarısı onların? Şirketleri, kardeş kuruluşları, heryerdeki adamları.. gibi gibi gibi. Sevgiler

05 Ocak 2010 11:09
Issız Adam Hepimiz Gibi...

Gittim dün akşam filme. Önyargılarımı kırdınız gerçekten yazınızla. İyi ki de okumuşum yazınızı iyi ki de gitmişim filme diyorum. Sonu her ne kadar belli olsa da ben birgün yine birlikte olmaya başlayacaklarını hayal ederek daha çok izleyeceğim bu buruk hikayeyi. Ellerinize sağlık bir kez daha. Tekrar teşekkürler. Sevgiler..

21 Kasım 2008 08:59
Issız Adam Hepimiz Gibi...

çok güzel bitirmişsiniz yazınızı. Uzun zamandır yorum yazmadım kimseye hatta yazılarını da okuyamadım kimsenin ama tesadüfen gördüm yazınızı çok sevdim çok güzel olmuş. Gerçekten gitmeyi düşünmüyordum ıssız adama fikrimi değiştirdiniz teşekkür ederim.

20 Kasım 2008 15:20
 
Toplam blog
: 9
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 15
Ort. okunma sayısı
: 1146
Kayıt tarihi
: 23.03.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster