Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

22 Temmuz '22

 
Kategori
Astroloji
 

25 Temmuz Haftası

Temmuz ayının son haftasında 28 Temmuz’da gerçekleşecek Aslan Yeniayı etkileri baskın olacak.
 
25 Temmuz Pazartesi Ay 11:00-21:00 arasında boşlukta olacağından önemli görüşmeleri ve yeni bir işe başlamayı bu saatler dışında yapmaya dikkat edilmeli. Özellikle sabah saatlerinde daha kararlı ve net olunabileceğinden, 11’e kadar olan zaman dilimi değerlendirilebilir. Gün genelinde harcamalarda aşırıya kaçmamaya özen gösterilmeli ve ilişkilerde abartı tepkilerden kaçınılmalı.
 
26 Temmuz Salı Merkür’ün yapacağı zorlu açı sebebiyle iletişimin sertleşmesi, daha kavgacı bir tutumda olmak mümkün. Bu sebepten fevri çıkışlara dikkat edilmeli.
 
27 Temmuz Çarşamba Ay Yengeç burcunda ilerleyecek. Daha hassas ve korumacı olabiliriz. Sabah saatlerinde baş ve mide ağrılarına yatkınlık olabilir. Başkalarına tavsiyeler verebileceğimiz, aynı zamanda başkalarından da rahatlatacak fikirler alabileceğimiz bir gün olacak.
 
28 Temmuz Perşembe Aslan burcunda bir yeniay var. Kendimizi daha değerli hissetmek adına yeni adımlar atmamızı teşvik eden bu yeniayda bağlılık hissettiğimiz konulara odaklanacağız. Aşk hayatını aktifleştirecek fırsatlarla da karşılaşabiliriz. Fikirlerimizin kısıtlandığını hissettiğimiz durumlarda da bireysel alanımızı korumaya yönelik karşı duruşlar sergileyeceğiz.
29 Temmuz Cuma Ay Aslan burcunda ilerlerken akşam saatlerinde eğlenceyi, keyfi biraz abartabiliriz. Jüpiter 25 Kasım’a kadar sürecek retro konumuna geçiyor. Bu süreçte hayata geçirmek istediğimiz girişimlerle ilgili daha fazla iç muhasebe yapacağız.
 
30 Temmuz Cumartesi gün genelinde tamamlanması gereken işlere odaklanmak, kendimizle vakit geçirmek bize daha iyi gelebilir. 
 
31 Temmuz Pazar ise düşüncelerimizi rahat ifade edememek, aşk hayatında yaralayıcı sözler duymak mümkün.  Kendini kısıtlı hissetmekten dolayı zorlanılabilir. Öğle saatlerinde kendimize ya da başkalarına çok yüklenmemeye dikkat etmek daha rahat etmemize yardımcı olabilir.
25 Temmuz haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;
 
YÜKSELEN KOÇ
 
Hafta başında evle ilgili harcamalarda aşırıya kaçmamaya dikkat edilmeli. Bu hafta hobilerle ya da yaratıcı faaliyetlerle uğraşmak size iyi gelecek. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler gündemde. Kendinizi ileri dönük planlarınızla ilgili kısıtlanmış hissedip yeni adım atmaktan çekinebilirsiniz.
 
YÜKSELEN BOĞA
 
Hafta başında yakın çevrenizle gerginlik yaşayabilirsiniz. Evinizle ya da ailenizle ilgili konularda yarım kalmış işleri neticelendirecek adımlar atacaksınız. Bu konulara karşı daha olumlu bakacağınız bir hafta olacak. Kendinizle ilgili yapmak istediklerinize de iş yoğunluğundan çok zaman ayıramayabilirsiniz. 
 
YÜKSELEN İKİZLER
 
Hafta başında beklenmeyen harcamalarla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta arkadaşlarınızla yapacağınız paylaşımlar size iyi gelecek. Yeni fikirler üretebilir, yakın çevrenizle olan ilişkilerinize yeni bir şekil verebilirsiniz. İnançlarınızın sebep olduğu korkularla yüzleşeceğiniz olaylar gündeminizde olacak.
 
YÜKSELEN YENGEÇ
 
Haftanın ilk günleri işinizle ilgili konularda kendinize çok yüklenmemeye gayret edin. Hafta genelinde maddi konular gündeminizde olacak. Kazançlarınız arttırmaya yönelik kararlar alabilirsiniz. Arkadaşlarla ilgili gerginliklerle de karşılaşabilirsiniz.
 
YÜKSELEN ASLAN
 
Sizin için önemli olan bu haftaya kayıplarınızla ilgili endişelerle başlayabilirsiniz. Bunları büyütmemeye gayret edin. Bakış açınızı genişletmeye yönelik olaylarla karşılaşacaksınız.  Mümkün olduğunca yeni görüşlere şans verin. İkili ilişkilerde de fikir çatışmalarını abartmamaya dikkat edin.
 
YÜKSELEN BAŞAK
 
Hafta başında arkadaşlarla yaşanacak gerilimleri büyütmemeye dikkat edilmeli. Kendinizi baskı altında hissettiğiniz alanlarda bazı girişimlerde bulunacağınız bir hafta olacak. Psikolojinizi düzeltecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kemiklerle ya da tansiyonla ilgili de hassasiyetler olabilir.
 
YÜKSELEN TERAZİ
 
Haftanın ilk günleri işle ilgili konularda, atılacak imzalarda riskli davranmamaya dikkat edilmeli. Sosyal hayatla ilgili yeni gelişmelerin olacağı bu hafta giderlerde artış olabilir. İkili ilişkilerde ileri dönük planlar yapılabilir. Çocuklarla ilgili konular da gündemde olacak.
 
YÜKSELEN AKREP
 
Hafta başında ticari konularda temkinli davranmaya dikkat edilmeli. Hafta genelinde iş hayatıyla ilgili yeni kararlar almak, mevcut konulara daha farklı düzenlemeler getirmek mümkün. İkili ilişkilerde de sancılı değişimler yaşanabilir.
 
YÜKSELEN YAY
 
Haftanın ilk günleri çocuklarla ya da harcamalarla ilgili pürüzler çıkabilir. Seyahatlerin ve inançların gündemde olacağı bu hafta aşk hayatında güzel fırsatlar getirebilir. Çalışma ortamında yaşanacak fikir çatışmalarına önyargısız tepki vermeye dikkat edilmeli.
 
YÜKSELEN OĞLAK
 
Hafta başında iş birliği içinde olduğunuz konularda dengeleri korumakta zorlanabilirsiniz. Hafta genelinde giderlerle ve krizli konularla ilgili çözümler üreteceksiniz. Ailenizden de destek alacaksınız. Yeteneklerinizi ortaya koymakta sıkıntı yaşayabilirsiniz.
 
YÜKSELEN KOVA
 
Haftanın ilk günleri alışverişi ve yeme içme aktivitelerini dengede tutmaya dikkat edilmeli. Hafta genelinde ikili ilişkiler gündemde olacak. İlişkilerinizde yeni fikirler geliştirebilir, kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Kendi düşüncelerinizi kabul ettirmek konusunda ısrarcı olmamaya gayret edin.
 
YÜKSELEN BALIK
 
Hafta başında riskli yatırımlardan, abartılı harcamalardan uzak durulmalı. Gündelik düzeninizle ya da çalışma ortamınızla ilgili yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Bu hafta gizli kalmış konularla karşılaşmanız mümkün. Hafta sonu ise aşk hayatındaki gerginlikleri büyütmemeye dikkat edin.
 
Hepimize güzel başlangıçların olacağı bir hafta olması dileğimle sevgiler,
Aslıhan Doktoroğlu
www.astrolojihan.com
Facebook / Instagram / Twitter @astrolojihan
 
 
Toplam blog
: 132
: 78
Kayıt tarihi
: 22.11.19
 
 

Astroloji konusunda düzenli yazılar paylaşıp, söyleşiler yapıp bir yandan da bireysel astroloji dan..